💫 Ханде Ерчел и Керем Бюрсин 💫 след "Друг човек" и "Ако обичаш силно" /Тема 36/

  • 27 100
  • 735
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 2 977
Керем и Мелис С. са били на вечеря  ( снимката е над 5М и не мога да я прикача).  Явно ще изкочи заек от ръкава 😎
От фенове

По темата днес

# 181
  • Мнения: 5 194
Здравейте! Flowers Hibiscus

Нося някои отзиви в пресата.

Vanity Fair Италия



Скрит текст:
Elle Тайланд



New Times Индия



Reuters също включи представянето на Ханде.



Страницата на Амфар в Инстаграм.



"Jamalouki Magazine - една от най-важните и видни референции за мода и красота в арабския свят."

https://www.instagram.com/p/C7WI3HlCg1w/?hl=bg

Продължавам

Сръбската новинарска платформа Glossy направи репортаж, в който спомена Ханде Ерчел, че за появата на
Cannes 2024 ще се говори с години и описа Ханде като "истинската гордост на Турция".




Elle Arabia



Николас Джебран, дизайнер на роклята на Ханде Ерчел на AMFAR2024 : „Някои моменти са само за възхищение! Зашеметяващата Ханде избра парче от Nicolas Jebran, за да присъства на вечерята на Аmfar снощи в Cannes!


https://www.instagram.com/p/C7WfR2OoSuQ/



Hola Мароко

https://www.instagram.com/p/C7WiCptNeHC/



Grazia Италия включи Ханде Ерчел сред „визиите на знаменитостите, които ни впечатлиха най-много“ в своите новини за АmfAR2024.

# 182
  • Мнения: 4 834


Коментар от Николас Жерардин:
Най-добрата душа отвътре и отвън, обичам те, приятелко моя.



Гости, къде си? На 13та страница сме. Grinning

# 183
  • Мнения: 5 194
Нова снимка от партито на Роберто Кавали.

# 184
# 185
  • Мнения: 10 512
Flowers Hibiscus Добро утро, прекрасни момичета! Flowers Hibiscus

Пожелавам ви един свеж, усмихнат и изпълнен с положителни емоции ден Wink

Gift Heart

Sparkling Heart

П.С.
Въпросът на Деня - С коя актриса/актьор искате да видите Керем в бъдещ филм/сериал

# 186
  • Мнения: 2 977
Здравейте, 🌞
тази сутрин по бТВ Стори отново дават любимия сериал. Ставаш, пускаш ТВ и се зареждаш с позитивна енергия за целия ден.

По темата на деня - С коя актриса/актьор искате да видите Керем в бъдещ филм/сериал
- С Демет Йоздемир

и Антонио Бандерас

Хубав ден на всички! 😀

# 187
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 859


Коментар от Николас Жерардин:
Най-добрата душа отвътре и отвън, обичам те, приятелко моя.



Гости, къде си? На 13та страница сме. Grinning
На село… трудя се, агрофитнеса ми действа добре …

По въпроса за деня “Демет Йоздемир”

# 188
  • Мнения: 1 200
Добро утро!
С коя актриса/актьор искате да видите Керем в бъдещ филм/сериал?



Предложението на Тина същo, гледала съм един проект на Демет и много ми допадна Simple Smile

# 189
  • Мнения: 2 496
Нещо ново от Ноктюрно е на път.


Нови снимки на Ханде и Хакан. (но понеже не съм сигурна, колко са  нови, защото сега са ги качили, а аз не съм чела темата назад ги слагам в скрит текст Simple Smile )
Скрит текст:

# 190
  • Мнения: 2 977


Ханде и Хакан в HD

# 191
  • Мнения: 10 512
Инфо:
"Ханде Ерчел ще изиграе главната роля в новия филм на O3 Medya “Друга любов” заедно с актьора Баръш Ардуч. Снимките за проекта ще са в Чешме и стартират на 15 юли, по предварителна информация."

Аз няма да ви изненадам - отново си залагам на Айча Туран - за бъдеща партньорка на Керем Sunglasses

П.С.
Май и Керем ще го правим Сабанджъ ... Stuck Out Tongue Winking Eye

# 192
# 193
  • София
  • Мнения: 13 723
Ще бъда безкрайно щастлива, ако се осъществи мечтата ми да вида Керем и Антонио Бандерас в общ проект.



За евентуална партньорка на Керем ми се иска да е Озгю Кая. Много красиво момиче и играе много хубаво.



Озгю Кая съм я гледала в "Никой не знае" и в "Три сестри". По време на снимките на "Никой не знае" се залюбва с екранният партньор Бурак Сердар. Но и тази връзка се разпадна, както повечето.



 Прави ми впечатление, че в тези среди си менкат партньрите като носни кърпички. Преди да има връзка с Озгю, Бурак е имал вразка с наша Ханде.




Сега не знам дали Керем няма да изпревари Ханде и преди нея да се внедри в семейство Сабанджъ. Макар, че тази Мелис е приятелка и с Ханде. Но както се вижда това на тях не им пречи. Може и да си ходят на сватбите взаимно.


Последна редакция: нд, 26 май 2024, 20:07 от БлагаВест

# 194
  • Мнения: 1 200
Нов пост от Ханде:


Отдолу се вижда лайк от Бурак Wink
https://www.instagram.com/p/C7b0PVdt_Ip/?igsh=a21uMHg4dm81Y3Q=

Общи условия

Активация на акаунт