Ягодка - обсъждане на продукти 5

  • 14 644
  • 287
  •   1
Отговори
# 255
  • around the world, where the heart belongs
  • Мнения: 1 187
Monda, знаели този руж на Шанел http://www.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=42727&goChar=C  на каква цена е в магазина и дали е нов, защото от днес го забелязвам в ягодата ? Малко скъпичик ми се вижда на фона на другите, а не разбирам защо  Rolling Eyes

# 256
  • Мнения: 13 512
Не е нов...толкова му е цената и тук-80 и няколко лева, но не е  само руж, а  и пудра, сенки...беше им стар продукта преди...не знам...мисля че 2005- пролетта стар- имам предвид "Star product", какъвто този сезон са сенките-пайети.

Последна редакция: ср, 21 фев 2007, 13:20 от monda

# 257
  • София
  • Мнения: 4 966
Мацки,пристигнала ми е поръчката днес в 9 сутринта.
Кога да ходя до пощата да си я взема?Утре ли?

# 258
  • Мнения: 13 512
Да, утре...а моята и  днес я няма.пристигнала е следващата, от 14-ти, а предната я няма...ще изчакам още няколко дни да видя къде са я забравили...отпътувала е от ХК, не е пристигнала в БГ..на някоя междинна точка е заседнала newsm78

# 259
  • Мнения: 6 642
Пуснали са в магазина гела и лосиона за 3ти тип кожа. лосиона е в 400 мл. опаковка- много изгоден.бързо на опашката! Joy
Супер, ей сега си пуснах три поръчки откога ги чакам лосион 3 и ДДМГ за подарък на зълвата.

# 260
  • София
  • Мнения: 3 889
мацкии, на мен днес ми дойде пратка - имам си Пор минимайзъра, както и некъв сет на Клиник, за да пробвам втората стъпка и едно овлажняващо гелче, но общо взето е тъпа покупка и вече твърдо реших да следвам съветите на Монда - да си давам парите за продукта, дори и да не ми хареса ще го подарявам, а не така да си взимам некви излишни неща...вътре има някакво малиново червило, което ми е просто мерсии
имам и шампоан на Тиги, който още довечера ще пробвам.

сега тамън да си поръчам третата стъпка и тя свърши под носа ми...монда, нали за кожа тип 2 според теста третата стъпка е ДДМЛ за комбинирана/суха кожа? в тубичка по-добре ли е?

# 261
  • Мнения: 597
Ами да взема да се похваля  и аз.
Моят мъж днес отишъл в магазина на Клиник на Витошка и нали си е чаровник та взел от мацките мостри на Трите стъпки за кожа тип 3,два овлажнителя,Тотъл търнъраунд-а,мостри на някакъв фон дьо тен и още куп неща-една цяла торбичка му напълнили и накрая мацката казала-"Ама господине,вие само за жена си ли ще вземете?На вас ще ви дам да пробвате мъжката серия...."Та покрай мен  и той се уредил.Довечера почвам да се мацотя и ще кажа какъв е билрезултата.

# 262
  • Мнения: 13 512
сега тамън да си поръчам третата стъпка и тя свърши под носа ми...монда, нали за кожа тип 2 според теста третата стъпка е ДДМЛ за комбинирана/суха кожа? в тубичка по-добре ли е?
Da ,DDMLotion трябва да вземеш и в туба е по-удобно..или поне да е с помпа,защото иначе е мъка. Съветвам те сега да си вземеш 50 мл.  лосиона...ако лятото го усетиш,че ти идва в повече,което е малко верочтно,можеш да  си вземеш и гела...и да ги редуваш в зависимост от това как си чувстваш кожата,но мисля,че  лосиона ще ти е добре.
А за неразумните  покупки..... аз колко абсурдни и ненужни продукти съм си купувала, само защото за оикупка от 150 или 200 лева има  еди какъв си сет или чантичка? хахахаа...не ми се сеща....при положение, че винаги съм получавала мостри на новите продукти и тези сетове не са ми трябвали,но... за щастие този период отмина/ надявам се безвъзвратно/. Много рядко, ама наистина много рядко има нещо ценно   в тези сетове...по-точно само 1 ,макс. 2 продукта си заслужават,останалото е плява...
та-успех и постоянство в грижите,Аурора... Grinning

Ами да взема да се похваля  и аз.
Моят мъж днес отишъл в магазина на Клиник на Витошка и нали си е чаровник та взел от мацките мостри на Трите стъпки за кожа тип 3,два овлажнителя,Тотъл търнъраунд-а,мостри на някакъв фон дьо тен и още куп неща-една цяла торбичка му напълнили и накрая мацката казала-"Ама господине,вие само за жена си ли ще вземете?На вас ще ви дам да пробвате мъжката серия...."Та покрай мен  и той се уредил.Довечера почвам да се мацотя и ще кажа какъв е билрезултата.
е това е то мъж-мечта:-) браво на него!Тотал търнараунда се надявам да са му обяснили как се ползва. Дали са му серума най-вероятно,нали? не крема...

# 263
  • Мнения: 597
Незнам точно какво е взел,ще разбера довечера,но помня какво му бях написала на листче...
А.... и на Ести ми взеб някакви неща...
Нямам търпение до довечера,да видя с какво ми е пълна торбичката!

# 264
  • Мнения: 1 685
Момичета, а какво ще кажете за товаНе видях да е обсъждано.
Еййй, какви са тези мъже!Да ходят да пазаруват на жените си козметика Simple Smile

# 265
  • Мнения: 597
Момичета, а какво ще кажете за товаНе видях да е обсъждано.
Еййй, какви са тези мъже!Да ходят да пазаруват на жените си козметика Simple Smile
Златни мъже от изчезваща порода....
ОФФ...за вечеря ще ми прави лазаня Wink

# 266
  • Мнения: 2 152
Браво на мъжа ти Peace, само не мога да разбера как ги е излъгал.Всъщност аз от Мола не съм доволна.Когато ходих там и разглеждах фдт. на Ланком, при мен дойде една фльорца, беше се наклепотила като маймуна - супер тъмен фдт. на бяла шия, едни сенки, едни гланцове, в невероятни комбинации.Та както и да е това...но се държа толкова недопустимо с мен, първо ме огледа от глава до пети и после, така се държа, че без малко да я фрасна.Казах й, че от нея няма да си купя нищо, а ще си взема нещаа от интернет, защото там поне са любезни.Тя ми премига точно като една овца и аз се фръцнах и си тръгнах. Сигурно на Витошка са по-любезни, а може само на мъже да дават тестери...

# 267
  • Мнения: 1 393
Новия рич не го знам колко струва в бГ, но може и повече от 66 да е.

Поне на теория би трябвало да са на една цена с "обикновения".
на теория-да, ама... като знам "новия" ддмл- гела- си излезе на почти двойна цена в бг и така си  и остана- 82 лева..

Е добре, а защо така? Клиник в България не са ли легитимни вносители, т.е. да са вързани към някой от официалните клонове на Клиник в Европа?
И ако да, как може така произволно да надуват цени само, защото някой продукт е нов? 
Би трябвало даже да е обратното- да има някаква промоция, или пък по- ниска цена, за да може хората да се зарибят.
Само за сведение, в САЩ и двата (и обикновеният, и РИЧ) са точно по $27.50  (по- малките опаковки по 15мл).  Т.е. съвсем народна цена.

# 268
  • София
  • Мнения: 3 328
Тц, МОЛ-ът не става...нали тъкмо там преди седмици ми предложиха да пробвам трите стъпки на Клиник, ама...от тестерни опаковки от по 200 мл, примерно. Как си представяше персоналът, че ще захвана да се разгримирам там насред деня, не знам, но - факт.
Именно на "Витошка", но не в магазина на "Клиник", а в друг, по-близо до Съдебната палата, ми дадоха малки тестерчета.

# 269
  • Мнения: 597
Браво на мъжа ти Peace, само не мога да разбера как ги е излъгал.Всъщност аз от Мола не съм доволна.Когато ходих там и разглеждах фдт. на Ланком, при мен дойде една фльорца, беше се наклепотила като маймуна - супер тъмен фдт. на бяла шия, едни сенки, едни гланцове, в невероятни комбинации.Та както и да е това...но се държа толкова недопустимо с мен, първо ме огледа от глава до пети и после, така се държа, че без малко да я фрасна.Казах й, че от нея няма да си купя нищо, а ще си взема нещаа от интернет, защото там поне са любезни.Тя ми премига точно като една овца и аз се фръцнах и си тръгнах. Сигурно на Витошка са по-любезни, а може само на мъже да дават тестери...
Ами той по принцип мъжа ми е доста нахалничък(в добрия смисъл де) и е голям омайник,че няма продавачка,която да не му се върже на номерцата....Аз и затова го пращам него де Grinning

Общи условия

Активация на акаунт