Ягодка - обсъждане на продукти 5

  • 14 634
  • 287
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 1 393
Момичета, а какво ще кажете за товаНе видях да е обсъждано.

Това ми беше попаднало, и аз не знам от къде, преди повече от десет години.
Нищо особено не беше, доколкото помня.
Освен ако не са го подобрили значително, защото както казах, го имах мнооогооо отдавна.
Не знам колко струва, но моето лично мнение е, че точно за такъв тип продукт (почистване и отстраняване на горен слой мъртви клетки)  същата работа вършат и къде по- евтини продукти.

# 271
  • Мнения: 1 393
Абе аз така и така се разписах в тази тема, та да попитам и аз Експерт Монда: за коректора All About Eyes имаш ли мнение и какво е то?
Ето този продукт:


Мерси предварително!

# 272
  • around the world, where the heart belongs
  • Мнения: 1 187
Казах й, че от нея няма да си купя нищо, а ще си взема нещаа от интернет, защото там поне са любезни.
ахахахах  Laughing thumbsup tooth Много хубаво си казала Simple SmileSimple Smile Ами те повечето мислят, че като са в такъв магазин са хванали господ за не знам къде, все едно трябва да си богопомазан, за да влезеш и ти вътре :> Няма да забравя като си купувах сенки в една наша съседна страна ( аз дори не смятах да си купувам, а си зяпах) момичето поне 5-6 пъти ме гримира с различни цветове и разгримира без да я карам и накрая изглеждаше супер доволна от този факт. А тук ........ без коментар.

# 273
  • Мнения: 13 512
ЗА съжаление сте прави- неприятно е отношението към клиентите в тези магазини и това,което ми е още по-неприятно е  непрофесионализма им. държат се като продавачки, а не като консултанти. добре,чсно е че ще купиш нещо,щом си влязъл,но нека да е нещо,което е точно за теб, да са го преценили, ..а не да ти набутат на мазната кожа посред лято виталюмиер- да светиш и нощем.но ми се е случвало и в париж да ми дадат нещо,което изобщо не е за моята кожа....при това с моя "салонен френски"Simple Smile докато сега вече не им мълча и  ги слагам на място.но както ви казах- аз във Варна пазарувам само от 1 магазин и признавам само 2 консултантки-край....ако ще останалите и звезди да ми свалят- не  гризкам.

# 274
  • Мнения: 6 633
Абе аз така и така се разписах в тази тема, та да попитам и аз Експерт Монда: за коректора All About Eyes имаш ли мнение и какво е то?
Ето този продукт:


Мерси предварително!

Аз си поръчах такъв сигурно в петък ще ми пристигне ще пиша как е.
Пуснах си поръчка с появилите се продукти на Клиник и до като отида да платя те изчезнали  Close ядосана съм пак ще трябва да дебна.

Последна редакция: ср, 21 фев 2007, 18:29 от илияна сърталанска

# 275
  • Мнения: 5 622
Moмичета, в Ягодата са получили пак от мъжките травъл сетове на Клиник, дето ги чаках от доста време, ако някоя иска, може да се възползва(аз видях само за нормална/мазна кожа)

Последна редакция: ср, 21 фев 2007, 18:29 от БУБА

# 276
  • Букурещ
  • Мнения: 1 236
Монда, а мислиш ли че Total Turnaraound cream е подходящ за жена на 46 г. с нормална към мазна кожа? Чудя се за подарък за майка ми... или да й взема просто някакъв крем против бръчки, макар че тя няма много...

# 277
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
На мен Дейуеър-а много ми харесва (във варианта за комбинирана кожа), не ми е омазнявал... но дали е много по-различен от Супердефенс, не знам (те са и горе-долу на една цена май).

# 278
  • around the world, where the heart belongs
  • Мнения: 1 187
Аз имам няколко питания, тъй като не съм наясно с грижите за по-зряла кожа. Та майка ми е на 45 и ме интересуват няколко неща за нея (има бръчки на чело, около устни и очи, мазна кожа, с видими пори) :

За дневен крем подходящ ли е Repairwear на Клиник или някой друг да ми кажете на Ести или Клиник?
За нощен кой крем да се ползва, че не се сетих за нищо ?  newsm78 Гледах този ама нищо не видях да е обсъждано за него
За серум-  на Ести перфекциониста новия ?
околоочен - repairwear ?
за свиване на порите - Pore Minimizer Serum?

Супердифенс и Тотал търнароунд за всяка възраст ли са ( над 20 де) ?

И последно -  Repairwear ЛОСИОНА, а не крема, подходящ ли е за 24 години?

Мерси предварително  на този, който се наеме да отговои ...  baby_neutral bouquet


Последна редакция: чт, 22 фев 2007, 10:30 от дръндрън

# 279
  • Мнения: 870
И моята поръчка е пристигнала, ще ходя утре да си я търся Simple Smile

# 280
  • Мнения: 13 512
Монда, а мислиш ли че Total Turnaraound cream е подходящ за жена на 46 г. с нормална към мазна кожа? Чудя се за подарък за майка ми... или да й взема просто някакъв крем против бръчки, макар че тя няма много...
Aми  той е нощен, регенерирАщ крем ..изравнява тена, изкарва новите клетки на повърхността, избистря кожата. Казват ,че и петна  заличавал. аз нямам такива и не мога да преценя. Ако е със склонност към омазняване- ще и е добре.хващаш repairwear  серията и поръ1ваш всичко- дневен, нощен, серум и околоочен. за порите- серум Пор минимайзър.

# 281
  • around the world, where the heart belongs
  • Мнения: 1 187
Монда благодаря ти! smile3525  bouquet

Може ли само да ми кажеш и Супердифенс и Тотал търнараунд за всяка възраст ли са и дали
Repearwear ЛОСИОНА, а не крема, е подходящ за мене, защото по описание ми се струва, че да  newsm78?
  mrstraetz

# 282
  • Мнения: 13 512
И моята поръчка е пристигнала, ще ходя утре да си я търся Simple Smile
И аз сега получих в пощата покана, а в сайта на български пощи не ми даваше да имам пристигнала поръчка в София newsm78..ще проверя утре сутринта

# 283
  • Мнения: 13 512
Монда благодаря ти! smile3525  bouquet

Може ли само да ми кажеш и Супердифенс и Тотал търнараунд за всяка възраст ли са и дали
Repearwear ЛОСИОНА, а не крема, е подходящ за мене, защото по описание ми се струва, че да  newsm78?
  mrstraetz
с каква кожа си?

# 284
  • around the world, where the heart belongs
  • Мнения: 1 187

Ами предполагам смесена - омазнява се леко в Т-зона, по бузите не, имам малко черни точки, нямам разширени пори и бръчки, само 1 започва да ми става на челото #2gunfire От време на време ми излизат пъпки  newsm78 ( най вече на брадата и не разбирам защо точно там !! )

Общи условия

Активация на акаунт