Диви и красиви - онлайн риалити (по идея на Неделчо и Туджаров)

  • 55 608
  • 752
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 13 393
И за предпочитам по-дългите подкасти, тяхната идея не е да слушаш всичко. Който иска и му е интересна темата, остава докрай, но няма проблем да пропуснеш. Те не са свързани като едно предаване. За предаване до към 75 минути е добре. Да успееш да разкажеш история в 45 минути и надолу изисква доста по-голям екип и повече работа.

# 31
  • Вестерос
  • Мнения: 39 341
Коя е тази Ивка?

# 32
  • Мнения: 170
Много благодаря, Дяволо, откога чакам повече информация за това риалити!!! Любопитно ми е много как са приложили опита си от всичко преживяно или чуто от другите риалита, за да го направят възможно най- интересно за нас зрителите! Само ако бяха заменили Ивка с някой друг или дори без нея щеше да много по- добре.....

# 33
  • Мнения: 33 787
Ще го погледна.

# 34
  • Мнения: 20 416
От промото (в първия пост), дето се целува с Верислав. Тази е мега противно, просто, невъзпитано, чалгарско същество. Участваше в "Къщата на инфлуенсърите", водеща беше и на подкаста на "Игри на волята". Има си и собствени подкастове, над 90% на сексуална и чалга тематика.
Отделно трябваше да се съобразят, че предстои Европейско първенство по футбол, което ще е най-гледаното събитие у нас това лято.
А как решаваш, че ще е най-гледаното събитие това лято?  Влагаш лични вкусове и пристрастия. Далеч не всички гледат футбол. Нямам спомен вкъщи някой да е гледал някога футбол, нито брат ми, нито баща ми, нито майка ми, аз също. От колегите ми... повече от половината НЕ гледат мачове. Естествено, че има и няколко маниаци. Но далеч не е масово.
Вкусове и предпочитания всякакви.

Последна редакция: нд, 26 май 2024, 13:11 от diziler

# 35
  • Мнения: 19
Абе май много пара има в тия риалитита. Да направим едно bg-mamma риалити? Wink По-гледано от това няма да има, гаранция Grinning Grinning

# 36
  • Мнения: 2 384
В Израел дават едно риалити със семейства с деца, възпитавани по различен начин - едните хипита, другите строги и изискващи и тн .. Пускат децата в различни ситуации и после обсъждат кои деца как са се справили. Например им дават 30 лв и им казват да напазаруват някакви неща за ядене за вкъщи. Някои купуват наистина важни неща, други изхарчват повечето пари за глупости. Това би било много интересно в България Simple Smile Не знам как се казва предаването и дали го има и в други държави.

# 37
  • софия
  • Мнения: 4 021
Цоп в темата. Мерси, Дяволче, че я спретна.
 Чакам с нетърпение да започнат и много им стискам палци да е успешно.

# 38
  • Мнения: 309
Не съм чела коментарите. НО ако Ивка Бейбе по някакъв начин участва освен в промо-то, то абсолютно няма да го гледам заради нея. Толкова ми е писнало навсякъде да и гледам кривите устни и гърдите на раменете, че не мога да понеса още от нея.
Иначе като човек, който е гледал сигурно всяко риалити от този тип ми е интересно каква “манджа” ще забъркат. Тоест кой елемент ще вземат от всяко предаване. Love is blind, THTH, Dated and related, Love island, Are you the one и още много съм изгледала, ще ми е интересно.
Но тази личност ако присъства за съжаление ще пропусна.

# 39
  • Мнения: 20 416
Май баш тя се очертава като водеща. В няколко статии вече чета това:


# 40
  • Варна
  • Мнения: 12 796
Нали ви казах. 🤣

# 41
  • Мнения: 170
Ама Хриси не беше ли вече заета и в щастливо очакване?

# 42
  • Мнения: 2 384
Оф пак простотии.... Наистина ли на това се кефи масовата аудитория?

Досега не съм гледала онлайн риалити. Може ли да ми препоръчате някое интересно?

# 43
  • Мнения: 20 416
Ако Ивка е водещ, няма да гледам това предаване, за съжаление. Заради отблъскващи водещи не съм гледал "Като 2 капки вода", "Маскираният певец", "Maximal revenge",  сега ще пропусна и "Скрита самоличност" точно по този повод. Не съм гледал и подкаста на "Игри на волята", точно заради Ивка. Ако тя се появява и в "Диви и красиви" - без мен. Ефирът и интернет пространството са препълнени със съдържание, избор имаме.  Неделчо и Верислав би трябвало да са пресметнали, че когато сложиш (тоест натрапваш на аудиторията) някоя противоречива личност... ще привлечеш едни, но ще отблъснеш други. Така че щом си рискуват част от аудиторията, заради някакво приятелство с тази персона... тяхна си работа.

# 44
  • София
  • Мнения: 13 393
Официално са обявени още от началото кои ще са водещите, така че не виждам какво се дискутира дали ще са те. Пише ги и в първи пост. Предаването вече се снима.
И аз не харесвам Ивка, но щом съм в темата ще дам шанс на предаването заради другите двама.

Общи условия

Активация на акаунт