Пъзели 65

  • 7 757
  • 325
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 460
Професионални състезатели сте вие😄

# 16
  • Варна
  • Мнения: 36 871
Ти няма ли най-накрая да си върнеш стария Ник? Лято е вече 🤭🤗

# 17
  • Мнения: 3 434
Днес предадох пъзелите на Горещата Пролет и съм изумена колко бързо го нареди , аз се излагам във Вашите редици 😂

Много хубаво семейство има , пу пу Simple Smile

# 18
  • Мнения: 2 460
High и аз си го мислих;)
Butterfly, благодаря за милите думи ❤️

# 19
  • София
  • Мнения: 2 378
Не знам колко време ще го редя, но да побутна темата с една шаренийка

# 20
  • Мнения: 718
Хепи, какво е това, Eurographics?

# 21
  • София
  • Мнения: 2 378
Дам, подготвяме се за лятото Heart Eyes

# 22
  • Мнения: 2 460
Този съм го редила - много в приятен:)

Аз стягам багаж и се чудя дали да взема 1-2 пъзела по 500 части🤔

# 23
  • София
  • Мнения: 2 378
Аз върнах два ненаредени и малко ми е гузно. Та си прецени

# 24
  • София
  • Мнения: 1 957
Аз от 5 пъзела върнах само един ненареден, за 5 нощувки 1 от 500, 1 от 750 и два по 1000 Simple Smile

# 25
  • София, България
  • Мнения: 5 616
Хепи, не знам дали помниш, че този си го бях заплюла от твоите, преди има няма две години. Да знаеш, че ако няма да си го запазваш, още го искам.
Ох, имам още 3 дни учене и от 30-ти вече съм Свободна България и атакувам пъзелите.
Тони, драсни един ред да кажеш как сте.

# 26
  • София
  • Мнения: 2 378
Присетих покрай Алиса и Пак Ман.
Две години... Flushed

Последна редакция: нд, 26 май 2024, 19:26 от Happy eyes

# 27
  • Мнения: 2 019
Бухтичка, благодаря за темата! Hug

Хепи, много як пъзел! Yum

Аз си харесах един лимонен велосипед
https://www.puzzle.store.bg/p303335664/limonen-velosiped-pyzel-o … -1000-chasti.html

И забелязах нова марка пъзели -Sentosphere.
https://www.puzzle.store.bg/search?srchstr=Sentosphere&p=s

# 28
  • София
  • Мнения: 8 610
Мона Лиза, драсвам - има нови Гибсънс и Галисън в Озон. Или поне за мен са нови Grinning Ровя за малкия и се изкушавам да взема и някой пъзел, та реших да видя има ли нови и сега... ужас, къде ще ги слагам, как ще избирам... Дори Шерлок не съм започнала още!

Скрит текст:
Виктор е добре (надявам се), утре сме на контрола и ще видим дали са окей изследванията. Но хапва, вчовечава се - хваща плюшено мече с ръчички, закача се с нас нарочно, опипва Буба и опитва да я гепи за езика като иде да го облизва, изстрелва бибата от раз, прави балончета със слюнка, като го сложиш по корем не се обръща, а директно опитва да лази (като гъсеница е). Вчера сутринта се опика за пръв път откак са ни изписали от болницата, а слеодбед си направи първото селфи с на баща си телефона - не знам какво да мисля за новото поколение Grinning Единствен кусур, че нещо страдаше стомахчето му няколко дни, незнайно от какво; та сега шишето се взима с рев и веднъж засмуче ли, яде нормално. Обаче дотогава е битка... няколко дни си мсилех, че не съм способна да си нахраня детето (да е жив и здрав баща му, че той успяваше и накрая ми показа и на мен с какво насилие се набутва шишето в устата). Има изгледи да отшумява този период, стискайте палци!

Последна редакция: пн, 27 май 2024, 12:13 от ToniShu

# 29
  • София, България
  • Мнения: 5 616
Еми, Тони, много, много е сладък! Heart

Общи условия

Активация на акаунт