Афра Сарачоглу&Мерт Р. Демир в Рибарче/Yali Capkini и в живота.Проекти и колеги/Тема 49/Златно момче

  • 64 945
  • 724
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 484
Добро утро, момичета! Simple Smile
Благодаря, Мистери за новата тема. Flowers Rose
Записвам се да ви чета. По гледането онлайн никак ме няма напоследък - сядам дисциплинирано, гледам 30-40 минути, но за повече стоицизъм не ми се намират сили. Като ви чета, май най-интересното ще е днес с какъв е рейтингът.

# 31
  • Мнения: 1 841
Добро утро
благодаря,че споделяте,момичета
Общо взето,нищо ново-същите идиотски приумици на поредния списващ сценарист
Май ще опитат всички познати и непознати прийоми,за да върнат публиката.....И така ще я загубят още повече
Хубав и усмихнат ден

# 32
  • София
  • Мнения: 2 063
Добро утро!

Трагично е, много малко публикации



Тази серия освен да покаже новата екшън актриса на Турция, друга цел няма. Както преди време някой плати две серии една статистка да играе главна роля.
Рейтингите ще се сринат тотално, не знам какво ще правят, за да си върнат публиката. На Гюнгер трябва на колене да се моли Онур.
Сигурно следващата серия ще продължи пак по сценария на Боба, затова и гласувах в анкетата, че Ферит ще разбере за болестта тогава.
Жалко за екипа, наистина жалко.

# 33
  • Мнения: 389
Благодаря за новата тема епизод няма да гледам само отделни сцени 😇

# 34
  • Мнения: 86
Да, епизодът не беше върхът, но със сигурност едно нещо в него и дотук въобще не подлежи на съмнение - чувствата на СейФер един към друг. Дано не ни изненадат в бъдеще неприятно, защото вече всичко може да се очаква, но тази спойка държи целия сериал, за да не се срути съвсем и предполагам ще удържи и ще тържествува накрая. А прегръдката с Пелин е просто поредна проява на доброто сърце на Ферит и на човещината му, която в този епизод обаче го подведе фатално на два пъти и това вероятно ще има последствия по-нататък като самообвинения, угризения на съвестта и т.н. В първия случай Ферит видя, че Пелин му е писала, но не прочете съобщението й и си изключи телефона, за да не подразни Сейран и да се отдаде на нея. Това само по себе беше много хубаво, но стана брънка в низ от събития, довели до фатални последици. Във втория случай Ферит пощади един от убийците и това се оказа фатално за баща му. Едва ли са искали да ни внушат, че добротата и мекото сърце са едва ли не порок и причиняват само нещастия, но така се получава на практика.

# 35
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 959
Добро утро Simple Smile Чакайте да видим дали турската публика е харесал епизода.

# 36
  • Мнения: 1 138
Добро утро, момичета!
Рейтингът! Ръст във всички категории! 🤘

Последна редакция: сб, 25 май 2024, 10:09 от BELL-

# 37
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 959
Пельо вдигна рейта 🤣 Честито на екипа.

Работата е мижава, ама все пак са нагоре. Но Шербета кърти с рейтинг…

# 38
  • Мнения: 461
Добро утро! Бучето прави чудеса, рейтинг нагоре. 🤣🤣🤣
Шербета... главният герой въобще не може да играе, но хората си следят всеки детайл от историята, макар че на мен не ми харесва и втори сезон си поддържат висок рейтинг. Значи можело....

# 39
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 959
Ами хората вкарали кучета дори, а наш Феро щеше да подарява такова на Сейран 🙄

Всичко, което искаше нашият фантом, сценаристите на Шербета го дадоха на техния.

# 40
  • Мнения: 1 838
Добре , че беше сбогуването с Орхан.. иначе заради Хамси .. щяхме да сме още по-надолу.
Но естествено ще го припишат на нея.

# 41
  • Мнения: 1 198
Добър ден, момичета!
Ами, при тази критика във всички медии от зрителите , този рейтинг ми се струва, че е нагласен. Вече не вярвам, че реално се оформят оценките за епизодите.
Очакват ни нови изненади от сценаристи и продуценти с присъствието на безценната главна героиня. Сега ще трябва да обгрижваме ранената рибка, защото се е жертвала за корхановите мъже. Омерзена съм от сценария, нямам думи.

# 42
  • Мнения: 1 338
Добър ден! Благодаря за темата!

# 43
  • Мнения: 258
Ще си позволя този път да пиша по-дълго. Рейтингът е нагоре само заради инерцията от предходната серия и заради новината за Орхан. Но толкова безсмислен епизод, поне за мен, никога не са правили.
От всичко ми харесаха само 30-те секунди, които дадоха на Сейфер към края. Нямам никакви съмнения в поведението и чувствата на Ферит. Нямам съмнение и в чувствата на Сейран. Разбирам дори нейната първоначална реакция и невъзможността да сподели, но признавам става ми все по-трудно. И то най-вече заради всички тези "бомби" и "екшъни", които пишат в сценария. Ок, трябва да се разчистят глупостите от началото на втори сезон, но не по този начин. Щетите стават повече от ползите. То няма един нормален ден в това имение, за да може да помислиш, да бъдеш до другия, да споделиш.
Духчето и компания - Дано да се разделим с тях в този сезон и да видим поне малко логика и смисъл от тяхното присъствие.
Пелин - През първи сезон имаше смисъл в този образ. Ако трябва да съм честна, играта на актрисата през първите епизоди тогава не ме дразнене. Да, беше ми безразлична, но нямах проблем. Проблемът ми настъпи с включването и в този сезон. Ок, трябваше драма или се наложи заради нейниге връзки. Да беше напуснала след случилото се в болницата. Това бе логичен край и не лош начин да се раздели с историята. Не стана. Добре, още няколко епизода - да разбере Ферит за брака, да се изчисти 19-ти епизод. Добре, преглъща се. Но стига толкова, стига!!! Не знам зарази почивката, която имаше ли, но играта на актрисата в този епизод бе трагична. Не обичам да съм крайна и да давам оценки, но то просто ...
Есме-Казъм-Зерин - Надявам се тази линията да приключи възможно най-бързо. Нямам нищо против тези две дами също да излезнат от сериала. Образът на Есме вече е напълно унижощен, жалко за актрисата. А другата - съжалявам, но играта и е отчайваща. Поне виждаш, че тв майка и дъщеря си приличат.
Суна - Ако трябва да съм честна, в този епизод и играта на Берил не ми бе достатъчна. Искаше ми се да почувствам Суна повече. Не се получи.
Ферит и Орхан - Мерт изигра всичко. Бе много силен и в последната сцена, но това не ме изненада. Тъжното е, че през този сезон толкова сринаха образа на Орхан, че дори не съм сигурна, че ще ми липсва. Нямах нужда и от една салфетка. След случилото се с него мислих единствено как всичко това ще се отрази на Ферит.
Вече не знам какво да очаквам. Ще продължа да гледам, но с много свито сърце.

# 44
  • Мнения: 183
Iv32, напълно съм съгласна, че рейтингът е резултат от инерцията на предходния епизод + напускането на Емре.
Ако изключим звука на последната серия какво се вижда:
- Сейран ходи на психолог, за да смегчи удара за Ферит, но пък Ферит прегръща Пелин. Трябва да си с амнезия, за да проявиш някакви чувства към тази, която какво ли не направи срещу теб от еп. 1 и ако забравя така бързо дали Сейран няма да бъде забравена/ заменена лесно се питам.
- Ферит тича с пистолет, Аби е скрит на сигурно място със снайпер
- има един куп обучени хора с тях, но в сградата са Пелин и Ферит
- този, когото пощади Ферит стреля в Орхан след като нито Шехмуз нито Мезиде имат оръжие, просто му се става убиец без заповед и някакъв мотив
- големият мъж Кязъм чака гузен инфо за любовницата си и вика зет си
- Сейран след отвличането, скришом от охраната и от Ферит излиза със сестра си от имението, знаейки че Мезиде е жива.
Много действие - малко логика.

Общи условия

Активация на акаунт