Афра Сарачоглу&Мерт Р. Демир в Рибарче/Yali Capkini и в живота.Проекти и колеги/Тема 49/Златно момче

  • 64 942
  • 724
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 461
Без коментар, защото не съм гледала серията, но това ми е достатъчно.
Сега милата няма да се къпе една година, защото я е прегърнал 🤣🤣🤣

# 16
  • Мнения: 4 742
Благодаря за новата тема! 💐

Кязъм - много му слаб ангелът. Кога успя Зерин да го заобича, че и да го иска. На какво отгоре? Това са хора, уж, улегнали, не на по 15 години, че така да се влюбват. Намериха я тази линия, че да стоят и майка, и щерка.

Колкото и да не се харесаха думите на Шехмуз към Ферит, Шехмуз беше прав в болницата. Жалко, че Шехо не видя как я прегръща и гали. Не веднъж, при това. Изнерви ме Ферит и зариди това, че си изключи телефона, като му писа оная.

Бой на негри в тъмна нож, беше с тези пистолети. Едва ли знаеха, кой къде стреля. Аби снайпериста. Тука пак линия за рибата. Аман от нея.

Язък за Орхан.

# 17
  • Мнения: 89
Е момичета пожелавам ви приятно гледане на тази тъпотия.Аз съм до тук,само съжалявам че си загубих толкова много време,но поне се наслаждавах до 40 епизод...после беше мъчение,но имаше надежда.Няколко пъти писах в темите че не вярвам на Ферит и ето че съм била права.Много обичал Сейран,айде бе...колко пъти я прегръща тази скумрия и я гали.Всички скочихте когато писах на годежа на Хатуч,че според мен замислените погледи на Ферит са защото още изпитва чувства към рибата и как се хвърли към Сертер,но вие не.Да ама е да.Сега Сейран като замине със Тарък в чужбина,Феро бей ще си се гушне със Пелин а защо не и със Суна.Тя също не е за вярване.Такива глупости няма да гледам повече..Приятно ви гледане и дано не съм права.

# 18
# 19
  • Мнения: 1 198
Благодаря за красивата тема, Мистерии,
Много, много отегчителен епизод, заради една разголена и съвсем ненужна персона.
Развалиха сериала с тези стрелби и отмъщения.  Тенденцията е запазена. Съхранен и вечен е Халис, невинна е Ифакат,  ненаказана, а дори отново е в прегръдките на Ферит любовницата, Зерин и тя ще има девет живота, за да може да живее с тиранина към жена си Кязим. Пердето и тя е  неуловима, а Хатидже се наслаждава на късния си брак и т. н.
Страданията и мъките остават само за Сейран, Суна и Есме.

# 20
  • Мнения: 22 261
Много зле беше серията, дами. Ама дето се вика, преживяхме я някак Grinning
Диалозите под всякаква критика, писани на едно коляно. Екшъна смях в залата. Особено първата сцена, изобщо не рабрах кой и за какво се бори. Добре, че после обясниха с думи. Харесаха ми само сцените на Орхан с Ферит, терапевтката и Сейран, Суна и Сейран. Другото - да си приказваме, колкото да не заспим. Героинята не смятам да я коментирам, не заслужава. Толкова беше нелепа и смешна. Иначе бяха написали доста топли прегръдки с Ферит /нямам повръщащо човече, а ми трябва тук/.
Много ме изразни мен, че нееднократно повдигнаха тази вечер темата за връзката на Феро с хамсията. Хем Шехмуз, хем и Кязъм Head Band Той пък се издъни да каже, че вече много добре разбирал Ферит. И майката била обичала като дъщерята, жива да не бях Grinning

Мистери, благодаря за новата ни тема Flowers Hibiscus Лошо я започваме, дано да е само за тази серия, но имам лошо предчувствие Kissing Heart

# 21
  • Мнения: 63
Е момичета пожелавам ви приятно гледане на тази тъпотия.Аз съм до тук,само съжалявам че си загубих толкова много време,но поне се наслаждавах до 40 епизод...после беше мъчение,но имаше надежда.Няколко пъти писах в темите че не вярвам на Ферит и ето че съм била права.Много обичал Сейран,айде бе...колко пъти я прегръща тази скумрия и я гали.Всички скочихте когато писах на годежа на Хатуч,че според мен замислените погледи на Ферит са защото още изпитва чувства към рибата и как се хвърли към Сертер,но вие не.Да ама е да.Сега Сейран като замине със Тарък в чужбина,Феро бей ще си се гушне със Пелин а защо не и със Суна.Тя също не е за вярване.Такива глупости няма да гледам повече..Приятно ви гледане и дано не съм права.

Ферит е човек преди всичко, и не таи лоши чувства, май забравяте как прегърна Сейран в болницата когато бяха за Кязъм, след като бяха в лоши отношения, това с Пелин не е предателство а човешко отношение, освен това не означава че ще стане нещо между тях повече, само заради една прегръдка. Това че я е прегърнал не означава че изпитва нещо към нея а че разбира как се чувства

# 22
  • Мнения: 1 138
И от Месут!

# 23
  • Мнения: 1 838
Ферит си е добряк.. сърцето му е добро!Това , че прегърна Пелин , не е защото има чувства към нея.. замислете се , всеки човек , ако види и най-големия си враг да се страхува зс живота на родителя си , бихте го утешили.
Това направи и Ферит .Аз лично смесени знаци към нея не видях.
Да и на мен не ми допада , че пак бутат тая рибка навсякъде , ама да не изопачаваме нещата.

# 24
  • Мнения: 63
Ферит си е добряк.. сърцето му е добро!Това , че прегърна Пелин , не е защото има чувства към нея.. замислете се , всеки човек , ако види и най-големия си враг да се страхува зс живота на родителя си , бихте го утешили.
Това направи и Ферит .Аз лично смесени знаци към нея не видях.
Да и на мен не ми допада , че пак бутат тая рибка навсякъде , ама да не изопачаваме нещата.

Тя го прегърна, когато Ферит и Кязъм бяха навън, и Ферит не ѝ отвърна, което за мен означава че първия път беше инстинкт

# 25
  • Мнения: 238
Благодаря за темата, Мистери Kissing Heart
А за серията какво да кажа..... то няма какво да се каже.... както сте писали, малко са сцените, които ми харесаха-тези с Ферит със Сейран, Орхан, психоложката , Суна и Есме.
Жалко за Орхан. не знам защо него го приключиха, като имаше други по-напред в списъка.
Ферит е идиот. Не се научи това момче да стои далече от тази Animal Fish как пък не му беше гадно да я прегръща, след всичко, което направи. Сега остава пак да я доведе в имението, все пак е ранена и има нужда от превръзки, а той вече знае как се правят.
Два сезона не ги ожениха, но няма да ме изненадат, ако това стане в 3. Все пак Бучето си е заработи тези сцени, по един или друг начин.

# 26
  • Мнения: 1 198
Ох, и аз като Евето имам лошо предчувствие за следващия сезон.
Много хладни бяха нашите, когато Ферит се прибра от болницата. Имам чувството, че Сейран  му прости само от това, че крие от него за заболяването си.
Не ми се мисли, ако на финала на епизода беше дошла героинята и прегърне Ферит да го утешава какъв ефект би предизвикал у и така недоволните зрители.
В третият сезон ще гледаме много недомислици май. Братята психари, шофьора на Кязъм, терзанията на Кязъм по любовта на живота му, вдигащата рейтинг може пак да се яви за поредната прегръдка и много подобни.
Надявам се да издържим и завършим без да ходим при психолог GrinningGrinningGrinning

# 27
  • Мнения: 428
Наистина,нека не преекспонираме нещата.Ферит втория път не и отвърна.Ако имаше някакви чувства и намерения спрямо нея,нали се сещате,че нямаше да се откопчат един от друг.На него също не му беше ситуацията приятна и при първата възможност се измъкна набързо.Той беше поставен в ситуация между чука и наковалнята.Ферит си обича жената и това е.Никакво съмнение.Много ми хареса караницата и сдобряването им след това.Не ми хареса епизода като цяло.Излишна серия,умишлено "очерняне"на персонажите за да "избелят" некадърната Буче.Така и не можаха да вдянат,че не героинята и е толкова дразнеща,колкото играта и.А екшън сцените бяха повече от смешни и нелепи.Нито добре написани,нито добре режисирани.Най-смешен ми беше Аби с тоя снайпер.От обикновен шофьор го направиха снайперист.Съжалявам ако засегна някоя от фенките му,нищо лично,харесвам го много,но с тоя снайпер предизвика само смях у мен.Целия епизод беше просто смешен и нелеп с изключение на някои сцени.Сцените със Сейфер например,макар и много малко просто бяха огън и жупел.

# 28
  • София
  • Мнения: 2 062
Емре се е сбогувал с екипа

https://twitter.com/sarahmacss/status/1794132220514369907?t=0lO9 … NtgO-_MbfUBQ&s=19

Аз се радвам, че пропуснах. Сцената на СейФер гледах само, доста пъти Simple Smile

# 29
  • Мнения: 5 486
След като не могат да измислят нищо смислено, дори след критики и негодуване от фенове, защо се мъчат с удължаване на сезона с още една серия?

Общи условия

Активация на акаунт