Афра Сарачоглу&Мерт Р. Демир в Рибарче/Yali Capkini и в живота.Проекти и колеги/Тема 49/Златно момче

  • 64 607
  • 724
  •   2
Отговори
# 45
# 46
  • София
  • Мнения: 2 037
Коко е объркала темата с тази на ХанКер, случва се Simple Smile
Ами аз не знам какво да кажа, както повечето тук мислят, покачването ще се припише  на екшън актрисата. Да й намерят един екшън сериал на нея, нали е топ, да й се радват там Joy Ама никой не я иска, да му се невиди.

# 47
  • Мнения: 22 244
Мистери, мислих вчера по този въпрос. Ако я вземат в друг сериал, трябва да се молим да го гледат хората, че да не приключат набързо и да се върне при нас. Поне ще има агитация в нашия фандом, зар-зор да гледат всички хахаха.





https://x.com/youniera/status/1794277861878276305

# 48
  • София
  • Мнения: 2 037
Хаха, Еве, вярно ще има агитация. Ама кой ще я гледа тази, има там няколко фена, дето в общия случай са антита на Афра. Шансът е да е в някой от тези със забрадките, те нали са на мода сега. Че иначе я изкара 4 серии, я не Joy
Аз по принцип не познавам, та мисля, че никъде няма да е вземат Joy

# 49
  • Мнения: 3 478
Рейтингът е нагоре с някакви мижави десети от процента, така че няма поводи за оптимизъм, според мен.
Включвам се, за да постна част от интервю на сценаристката на "Присъда", защото ми се струва, че направо става дума за "Чапкъна".
Цитат
◊ Какво те изненада най-много, след като влезе в сектора?

Да го кажа ли откровено?

◊ Разбира се...

Аз също се сблъсках с това на няколко пъти, докато не достигнах определен момент. Фактът, че докато пишеш историята, продуцентът кара друга група сценаристи да пишат историята ти паралелно, без твое знание... Това все още се случва, чух. Тъжни, сърцераздирателни и обезкуражаващи неща.
И цялото интервю в превод на Александра - https://www.bg-mamma.com/?topic=1633352.300
Ми нямам чувството, че нашият сценарий е подчинен на основните правила в писането на сценарий. Confused

# 50
  • Мнения: 82
Сцената със спасяването на редник Ферит беше на ниво читалищна самодейност, но иначе с тези престрелки може да се очаква скоро да тръгнат с каски, а Сейран вместо еротично бельо да си търси еротична бронежилетка.  И докато обикаля моловете, Пелин през това време, плачейки, както само тя умее, се възползва от отсъствието й и изпраща редник Ферит на поредната битка със забуления враг.

# 51
  • Мнения: 1 825
Предполагам,че рейтингът е завишен заради драмата в сценария
Ама то не една драма,а всеки герой в сериала е в драма
Сейран в драма
Ферит в негова
Пелин пък в нейната си
Зерин,Кязъм,Есме и Таяр в тяхна
Халис и Хатидже са си в драма още от младини
Забулената със стара драма
Братята са се вкарали в нея откакто са родени
Суна и Кая
Абидин.....
От туй по драматично здраве му кажи
Та,турските лели това търсят-някой да е в по-драматична ситуация от тяхната собствена

# 52
# 53
  • Мнения: 1 098
Сетове няма ли днес? Някой нещо да е чул или видял? 👀

# 54
  • Мнения: 2 320
Мистери, благодаря Flowers Hibiscus Flowers Hibiscus Flowers Hibiscus

След, като прочетох коментарите ви за епизода, не ми остана никаква мотивация да си го пусна, но все пак го направих. Навик... Не знам, докога ще я караме по навик...
Изглежда, че всеки осъзнал се Корхан умира. Фуат беше първи, сега и Орхан. Но всички, които отказват да се разделят с отклоненията си, виреят много добре в разказа... Да не са им уроки Smirk Жалко...

Нямаше как да не си направя паралел между случилото се с Есме и Зерин и ситуацията Орхан- Кязъм.
Виждам опитите на Суна и Сейран да успокоят и защитят майка си и се сещам за неуспешните опити на Ферит да помогне на баща си тогава. Да видим, какво ще стане, когато Зерин отвори очи.

Изглежда, Сейран възнамерява да заведе всички на психолог, за да се справят с идеята, че нея няма да я има, преди тя самата да се справи с идеята как да им каже. Просто прекрасно...

Пелин, отдавна е изчерпан герой, а и актрисата е скарана с актьорството, това всички го знаем, но по някаква причина- независеща от мен и вас, тя все още се мотае там Grinning Нямаме избор, гледаме я и поне аз, от това което видях в този епизод, тя не направи нищо лошо. Не се навря умишлено при Ферит, не завъртя подмолни номера и за сега не дадоха, че има очаквания към него. Така погледнато, нямам възражения към присъствието и в епизода. Но тичането пред пистолетите си беше чиста пародия Joy и лошото е, че не беше единствената.

# 55
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 939
Рамо е на сет, ама за Димес Simple Smile

# 56
# 57
  • Мнения: 1 098
Всички обичат Рамо! 🧿

https://x.com/gelisinevurucaz/status/1794332402493563017?s=46&t= … 4NUPbRSwTwEUXPj0w

Последна редакция: сб, 25 май 2024, 15:23 от BELL-

# 58
  • Мнения: 49
Не знам ама Гюлгюн със сигурност, ще се озлоби срещу дедето и ще иска отмъщение..

# 59
  • Мнения: 9
Здравейте,момичета. Аз,за себе си ,гледам серияла като психологическа драма с нотки на психотрилър и някак си лесно понасям омазаният сценарий от втори сезон. Дано за трети се вземат в ръце и изградят израстването на характерите с последователни, логични и интересни събития.  Мисля си  и за ролята на любовницата в сюжета. Любовници в реалния живот бол, интриги свързани с тях също. Ако Пелин бе изиграна от актриса като Берил може би нямаше да има такова негодувание.И все пак,да имаш такъв каст и да си правиш експерименти със сценария е малоумие. Последният епизод ми остави усещането, че подготвят терена за нова раздяла. С благодарност за темите,споделянето на мнения и новини.

Общи условия

Активация на акаунт