Афра Сарачоглу&Мерт Р. Демир в Рибарче/Yali Capkini и в живота.Проекти и колеги/Тема 49/Златно момче

  • 64 932
  • 724
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 86


Афра отпреди 5 години, откогато и Мерт казваше, че я познава. Доста различно са изглеждали и двамата.

Последна редакция: сб, 25 май 2024, 22:16 от Милна

# 76
# 77
  • Мнения: 63
Аз не гледах епизода и мисля да не гледам докато няма положително развитие,но ви чета тук.Мислех че съм единствена,която не вярва на Ферит и действията му,но ето че има и други като мен.Аз съм сигурна че Сейран ще тръгне със Тарък и съм сигурна че няма да има нищо между тях.Днес се замислих за действията на Ферит след като научи че е тръгнала и евентуално разбере накрая за неизлечимата и болест.Мисля че той вече ще е натворил глупости с Пелин и мисля че Тарък ще има доказателства за това и Сейран затова ще тръгне с него.Едва тогава Феро бей ще полудее.Той не позволява никой да му пипа играчката.Тогава ще осъзнае,за кой ли път,колко много я обича.
Изкараха го мега тъп.Много обича жена си,един път не се поинтересува от лекари за състоянието и.Бил като котка,правел каквото искала,да бе да,тя е все сама,той решава на света задачите.Жена му с болки с кошмари и т.н,но на кой му пука.
[/quote

Какво е виновен Ферит,че Сейран искаше сама да ходи на лекар, той искаше да отиде с нея, но тя измисляше причини да не ходи с него, той не знае че положението е толкова лошо. Тя беше сама, защото тя искаше. И много пъти Ферит беше до Сейран, когато сънуваше кошмари.

Последна редакция: сб, 25 май 2024, 22:29 от anabeell

# 78
  • Мнения: 1 136
Много точно от този акаунт напомнят кога и защо  е имало наистина увеличение на рейтинга! 🤘

# 79
  • Мнения: 2 575
Благодаря за новата тема. Flowers Hibiscus
Гледах малко от епизода и ще опитам да успокоя себе си, преди  да "бълвам огин". Joy
Сцената на триото на края е велика. Емре освен прекрасен певец е и голям актьор.

# 80
  • Мнения: 427
Момичета,гледах го с озвучка.Не ми се гледа нещо с превод и не съм го гледала.Ясно е като "бял ден",че рискуваха да пуснат този "извънреден" епизод за поне малко избелване,и не става въпрос за образа,а вече за актрисата Буче.Убедена съм,че кариерата и наистина е пострадала.Но.....какво се получи.Получи се обратен ефект.Хората все по яростно я нападат и вече не само нея,а цялата продукция.Четох коментари,че Емре е излязъл най-умния от актьорите и е отказал да играе в тази глупост.Да,рейтинга се е повишил леко,но това беше очаквано.Любопитството просто надделя,да видят аджеба как смятат да "избелят"Бучето.Но след този нелеп и третокласен  епизод,отвратителните   реплики на Кязъм,че вече разбирал Ферит,продукцията се самоуби.Следващия епизод,ако ще да го направят целия само с Ферит и Сейран в леглото,"работещи за дете",няма да се гледа.Няма интрига с която да се привлече,хайде да не е внимание ами и обикновено любопитство.Просто и Бучето,и Онур трябваше да се осъзнаят и след злополучното и "раждане" да напусне сериала и за около няколко месеца да не се появява никъде.Хората щяха да я забравят и после спокойно можеше да се включи в други проекти.Раздяла между Ферит и Сейран със сигурност няма да има,защото тогава просто си отива и сериала.Сейран по никакъв начин няма да тръгне с Тарък.Може да и измислят някой друг,да тръгне с него,но не и с Тарък.Това също ще бъде равно на "самоубийство" от страна на продукцията.Най-добрия ход сега ще е след смъртта на Орхан да напишат Сейран бременна.С две приказки,един живот си отива,но на негово място идва нов ..Тръгнат ли в тази посока ще успеят да си върнат отново зрителите.

# 81
  • Мнения: 86
Увлякоха се по външните ефекти, а с такива актьори можеш да постигнеш много повече с вътрешните. Разполагат най-малкото са два чифта магични очи...

# 82
  • Мнения: 89
Аз не гледах епизода и мисля да не гледам докато няма положително развитие,но ви чета тук.Мислех че съм единствена,която не вярва на Ферит и действията му,но ето че има и други като мен.Аз съм сигурна че Сейран ще тръгне със Тарък и съм сигурна че няма да има нищо между тях.Днес се замислих за действията на Ферит след като научи че е тръгнала и евентуално разбере накрая за неизлечимата и болест.Мисля че той вече ще е натворил глупости с Пелин и мисля че Тарък ще има доказателства за това и Сейран затова ще тръгне с него.Едва тогава Феро бей ще полудее.Той не позволява никой да му пипа играчката.Тогава ще осъзнае,за кой ли път,колко много я обича.
Изкараха го мега тъп.Много обича жена си,един път не се поинтересува от лекари за състоянието и.Бил като котка,правел каквото искала,да бе да,тя е все сама,той решава на света задачите.Жена му с болки с кошмари и т.н,но на кой му пука.
[/quote

Какво е виновен Ферит,че Сейран искаше сама да ходи на лекар, той искаше да отиде с нея, но тя измисляше причини да не ходи с него, той не знае че положението е толкова лошо. Тя беше сама, защото тя искаше. И много пъти Ферит беше до Сейран, когато сънуваше кошмари.

Когато толкова обичаш някого и виждаш че има проблем,можеш и сам да отидеш и провериш,нали?Тарък как провери?Разбирам че харесвате Мерт и играта му и аз го харесвам,но сценаристите направиха Ферит отново такъв какъвто беше в началото.Не казвам че не обича Сейран,но както тя беше казала веднъж,той може да обича всички.

# 83
  • Мнения: 63
Аз не гледах епизода и мисля да не гледам докато няма положително развитие,но ви чета тук.Мислех че съм единствена,която не вярва на Ферит и действията му,но ето че има и други като мен.Аз съм сигурна че Сейран ще тръгне със Тарък и съм сигурна че няма да има нищо между тях.Днес се замислих за действията на Ферит след като научи че е тръгнала и евентуално разбере накрая за неизлечимата и болест.Мисля че той вече ще е натворил глупости с Пелин и мисля че Тарък ще има доказателства за това и Сейран затова ще тръгне с него.Едва тогава Феро бей ще полудее.Той не позволява никой да му пипа играчката.Тогава ще осъзнае,за кой ли път,колко много я обича.
Изкараха го мега тъп.Много обича жена си,един път не се поинтересува от лекари за състоянието и.Бил като котка,правел каквото искала,да бе да,тя е все сама,той решава на света задачите.Жена му с болки с кошмари и т.н,но на кой му пука.
[/quote

Какво е виновен Ферит,че Сейран искаше сама да ходи на лекар, той искаше да отиде с нея, но тя измисляше причини да не ходи с него, той не знае че положението е толкова лошо. Тя беше сама, защото тя искаше. И много пъти Ферит беше до Сейран, когато сънуваше кошмари.

Когато толкова обичаш някого и виждаш че има проблем,можеш и сам да отидеш и провериш,нали?Тарък как провери?Разбирам че харесвате Мерт и играта му и аз го харесвам,но сценаристите направиха Ферит отново такъв какъвто беше в началото.Не казвам че не обича Сейран,но както тя беше казала веднъж,той може да обича всички.

Как може да сравнявате Тарък с Ферит, при положение че Тарък се набърка където не му е работа, няма право да проверява конфиденциална информация,  и не мога да се съглася че Ферит е като в началото има огромна разлика от началото и сега.

# 84
  • Мнения: 1 841
Момичета,не мога да не споделя с Вас изключителните си емоции на радост и гордост

Скрит текст:
от спечелената абсолютна европейска титла по художествена гимнастика от нашите момичета
Златен медал в индивидуалната надпревара.Златен медал при ансамбловите изпълнение и златен медал в отборната надпревара!

# 85
  • Мнения: 8 477
Здравейте !  Heart
Мистери  мерси за новата тема  Flowers Rose  Flowers Rose  Flowers Rose
Оф емиии епизода не може да се каже ,че беше много добър ,но имаше няколко хубави сцени заради които  си заслужаваше гледането.
СейФер сцената когато Ферит се върна след разговора с баща му беше просто разкошна както и на следващата сутрин като се изпращаха ,сцените с Ферит и баща му бяха много трогателни, както  и тези между Сейран и Суна и с психотерапевта също бяха чудесни.
Пелин тази серия не ме подразни учудващо .Тя си показа единствената физиономия която по и става а именно да преревава ,а нещастния и опит да се прави на спасител беше плачевен ,ноооо толкова си може момичето .Иначе прегръдката с Ферит не ме издразни защото тя беше просто един съвсем чисто човешки акт на съпричастност към болката и страданието на едно човешко същество към друго такова.Следващия опит на Пелин за прегръдка вече беше тактично отблъснат и след това в къщи  Ферит даже се изключи и телефона като я видя ,че му  е писала .На другия ден всичко стана много на бързо и Ферит нямаше време да се разправя с Пело и затова и тя отиде с него, а след това когато беше ранена естествено ,че той трябваше да прояви малко съпричастност към човека ,който се хвърли да ги спасява с баща му.
Не мисля ,че Ферит би се върнал по какъвто и да  е повод при Пелин .Той е имал толкова възможности, бил е и разделен със Сейран ,  Animal Fish  е била  бременна от него ,но никога Ферит  не е избрал да се върне при нея  така че предполагам ,че и така ще продължи  да бъде.
Сейран и тя не знам как би охладняла към Ферит пък и при това и да предпочете да замине с Тарък за някъде си.Ако замине то ще е по-вероятно да е сама.
Но на този етап в който са отношенията между Ферит и Сейран се надявам ,че няма да има раздяла.Hands Pray
Най-отвратителен ми беше Кязъм като каза на Ферит ,че го разбира вече защо е изневерявал на Сейран.Ето това вече е прекалено и много гадно от негова страна.Разбирам  го като прави съпоставка между Зерин и Есме и казва ,че Зеро бил и по-добра майка и по-добра жена или нещо от този сорт ,защото по-този начин си оправдава изневярата ,но да каже ,че има друго момиче което е по-добро от дъщеря му ето това е непростимо.Angry
Самия Ферит се погнуси от него,а колко гадно ще се почувстват Сейран и Суна ако го чуят това направо не ми се мисли.
Иска ми се Кязъм да страда много ,да остане сам и никой да не го погледне .Прелюбимата му Зерин дано се навие да се ожени за него и да му вземе всичко и след това да го изхвърли както и заслужава .И тогава Кязъм ага  най-накрая да оцени дъщерите си и жена си.
За разлика от Кязъм ,при Орхан имаше много позитивно развитие и ми е гадно ,че умря.Другата серия ще е много тежка ,ще има погребение ,много сълзи   кой ли нае още какво друго.
В края на сезона ще трябва да се случи нещо много интересно което да ни накара да чакаме новия сезон с нетърпение.Но какво ще е раздяла ,отвличане ,смърт или нещо друго ще видим съвсем скоро. Simple Smile



Последна редакция: нд, 26 май 2024, 00:07 от Eny87

# 86
  • Мнения: 427
Eny87 браво момиче!.Много ти харесвам постовете.Ами едно към едно съм с твоето мнение и виждане.
VAL благодаря за споделеното.Ей тия деца ме карат да бъда горда,че съм българка! ."Златните момичета" на България!Поклон пред тези деца!

# 87
# 88
  • Мнения: 297
Лека ноощ ! 🌸
Големи са сладури, липсват ми тези линии ! 😔
Бяха интересни, от далеч си личеше, че се обичат.
https://www.facebook.com/share/r/i5FK6QqvGbiQvfrc/

# 89

Общи условия

Активация на акаунт