Шоколад

  • 20 085
  • 207
  •   1
Отговори
# 165
  • По широкия бял свят
  • Мнения: 398
Аз харесвам натурален с лешници на ритер спорт

[u]http://www.ritter-sport.de/ru/produkte/310_produkte.htm#[/u]

# 166
  • Шумен
  • Мнения: 1 348
Lindt с бадеми и портокал, но и голямата Милка с вафла не отказвам (доста си личи разликата със стограмките, които правят в Своге)

# 167
  • Мнения: 126
Всички шоколади ги обичам аз... newsm10..Като започна да ям ..и нямам спирка!

# 168
  • Мнения: 963
Има и български вариант за всички любители на съчетанието шоколад-любов: Flutter шоколадова бонбониера "Кама Шастра"...
Изглеждат ми много апетитно, някой да ги е опитвал вече? Heart Eyes


Не са лоши "Кама Шастра" - фигурките са от бял, млечен и натурален шоколад (то се вижда и в линка, де) - става, но не е нещо особено, както и другите неща на Милмекс. Но пък в случая има къде-къде по-важни неща от вкуса на бонбоните.  Mr. Green

# 169
  • Мнения: 126
Шоколад ли е -ям го!Къв то е.

# 170
# 171
  • Мнения: 2 697
Не са лоши "Кама Шастра" - фигурките са от бял, млечен и натурален шоколад (то се вижда и в линка, де) - става, но не е нещо особено, както и другите неща на Милмекс. Но пък в случая има къде-къде по-важни неща от вкуса на бонбоните.  Mr. Green

О, да, Джинджи, мноооого си права  smile3521...Имам огромното желание да опитам не дотам прекрасния им вкус в правилната компания. newsm48

# 172
  • Мнения: 920

Не са лоши "Кама Шастра" - фигурките са от бял, млечен и натурален шоколад (то се вижда и в линка, де) - става, но не е нещо особено, както и другите неща на Милмекс. Но пък в случая има къде-къде по-важни неща от вкуса на бонбоните.  Mr. Green

А откъде могат да се купят? В София.

# 173
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650

Не са лоши "Кама Шастра" - фигурките са от бял, млечен и натурален шоколад (то се вижда и в линка, де) - става, но не е нещо особено, както и другите неща на Милмекс. Но пък в случая има къде-къде по-важни неща от вкуса на бонбоните.  Mr. Green

А откъде могат да се купят? В София.

http://www.milmex.dir.bg/milmex_contacts.htm

# 174
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
ммммммм

http://www.milmex.dir.bg/hand-made.htm

# 175
  • Мнения: 4 111
Шоколад да е   Heart Eyes

# 176
  • Мнения: 920
Мммммного ви благодаря.

# 177
  • Мнения: 2 697
А откъде могат да се купят? В София.

Някъде из онлайн сексшопове бях гледала също да се продават, но вече не си спомням в кой точно... Embarassed

# 178
  • Мнения: 920
А откъде могат да се купят? В София.

Някъде из онлайн сексшопове бях гледала също да се продават, но вече не си спомням в кой точно... Embarassed

Аууу! В секс-шоп Embarassed Няма да тръгна да се оправдавам, че ми трябва за приятел, но е истина. Аз шоколад не обичам.

# 179
  • Мнения: 963
Айде сега и в сексшопове...  Laughing  Шехина, къде гледаш ти?
Има ги на щанда им в Халите. Мисля, че бяха 5лв. А понякога продават и отделни фигурки на грамаж - ама са същите като в бонбониерата.

Общи условия

Активация на акаунт