Актуални прически

  • 72 037
  • 225
  •   1
Отговори
# 15
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Бретона вече отминава Peace
Косите са на черта, равни, няма вече етажи и т.н.

# 16
  • Мнения: 3 164
Когато косата ти е права, ще е добре на каре и с по-плътен бретон.Но чудно на мойта гъста и буйна грива дали ще отива каре Twisted Evil а да си изправям косата, не Naughty мерси.Така че, не ме интересува кое е модерно -а кое ще ми подхожда Peace

# 17
  • Мнения: 2 229
Баси тъкмо да се наканя да се подстижа на етажи. Mr. Green
Сега трябва да съм много на мода значи с мойта коса на черта, но не мога да я понасям такава, нещо ще я направя в скоро време...но бретон - не, пусках го с години, че ме дразнеше ужасно, никога няма да се занимавам пак. Naughty

Между другото под "каре" V-образно ли имате предвид, венец му се викаше? newsm78

# 18
  • Мнения: 5 622
Бретона вече отминава Peace
Косите са на черта, равни, няма вече етажи и т.н.

Aз такава коса посмъртно няма да поднося, пък ако ще и последна мода да е. От тези равните,на черта, прави, като метли  Rolling Eyes  Crossing Arms

# 19
  • Мнения: 2 495
Изцяло прави коси, бретона все още е на мода, макар не толкова популярен Peace

# 20
  • Мнения: 4 451
Обожавам бретон и почти винаги съм имала такъв. Имам си го и сега. Значи съм модерна newsm03 Mr. Green Без бретон не се харесвам  никак.

# 21
# 22
Извинете  Praynig, исках да кажа рУси коси

# 23
  • Мнения: 648
  Плътни бретони, светли коси, каре, но защо не етажирано и коси за разкош"временно по повод", оформени в букли и леко неглиже Peace
Не всеки обаче може да си позволи да е актуален Rolling Eyes и разбира се това не е задължително Crazy

# 24
  • София, център
  • Мнения: 3 455
А на мен ми се струва, че няма някаква определена мода в прическите.

# 25
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Какво значение има дали е модерна, стига да ми стои добре и да ми харесва.

# 26
  • Мнения: 144
Добре поддържаната коса в линия която ви отива винаги ще е на мода

# 27
  • Мнения: 1 975
Добре поддържаната коса в линия която ви отива винаги ще е на мода

  202uu

# 28
  • Мнения: 5 622
Ето я моята прическа, дето я изкопирах от Бекъмката, само дето моята е малко по-къса, но толкова ми позволяваше косата просто. КАто порасне малко, ще стане ОК.

Отпред

Отзад

# 29
  • Мнения: 2 229
Ето я моята прическа, дето я изкопирах от Бекъмката, само дето моята е малко по-къса, но толкова ми позволяваше косата просто. КАто порасне малко, ще стане ОК.

Отпред

Отзад

Уау супер ти седи! Heart Eyes
А лесно ли се поддържа или трябва всеки ден да я оформяш и т.н.?

Общи условия

Активация на акаунт