Пазаруване от Amazon - тема № 106

  • 79 411
  • 745
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 1 295
Веднъж аз не можех, свързах се с чата и ми казаха, че е защото статуса на поръчката не ми се беше актуализирал на доставена. И наистина, в момента, в който стана доставена - вече можех да върна.
Благодаря ти! И аз така си помислих, но не бях сигурна.

# 151
  • SF
  • Мнения: 28 008
Postage & Packing:   €39.77
Как да се възползвам от безплатна доставка до България? Може би не правя нещо като хората, за да ми дават такава цена за доставка.
В кошницата имам продукти за 152 евро.

# 152
  • на Мелмак
  • Мнения: 12 711
Може продавач да не е Амазон и/или някой продукт да не отговаря на условията за БД. Просто си вижте продуктите. Там си пише.

# 153
  • SF
  • Мнения: 28 008
Къде да погледна какво си пише на продуктите?
Може ли да ме упътите?

# 154
  • Мнения: 2 679
В описанието. Ето:

# 155
  • SF
  • Мнения: 28 008
Да, погледнах. На един уред, който е 28 евро, доставката до София е 14 евро.
Това нормално ли е?
Явно да, но пак ще ползвам превозвач.

# 156
  • на Мелмак
  • Мнения: 12 711
Да, абсолютно нормално е.

# 157
  • SF
  • Мнения: 28 008
Когато поръчам 3-4 неща от различни търговци (дреха, бижу, уред), всяко си има цена на доставката. Надминават 49 евро. Заедно ли ще дойдат и цената за доставка на всеки един се сумира и накрая плащам 4х15 евро?

# 158
  • Мнения: 7 916
Условията за безплатна доставка до бг важат само, когато продавач е Амазон.

# 159
  • на Мелмак
  • Мнения: 12 711
Всеки търговец може да си сложи доставка. Може и да участва в БД. Затова си гледайте продуктите, както ви е показано по-горе, също така при стъпките за плащане, мисля, че и там се виждаше, кое с каква доставка е. Може, ако имате, такива, които са с БД да ги пуснете до тук. Другите с превозвач.

# 160
  • SF
  • Мнения: 28 008
Какво е Б.Д.?

# 161
  • Мнения: 11 183
Безплатна доставка

# 162
  • Мнения: 4 922
Отдавна не бях пазарувала, но дойде отново време. Някой скоро да е попадал на сандали 42н за екстра широк крак? Дебна още от декември, но цените изобщо не паднаха. Сега съм готова да поръчам на всяка цена. Харесала съм няколко модела на rieker, понеже последните ми няколко чифта бяха техни.
Не съм използвала още БД до България и смятам да се възползвам. Ако случайно нещо не ми стане, мога да ги върна безплатно обратно със Спиди, нали така беше?

# 163
  • Мнения: 453
Отдавна не бях пазарувала, но дойде отново време. Някой скоро да е попадал на сандали 42н за екстра широк крак? Дебна още от декември, но цените изобщо не паднаха. Сега съм готова да поръчам на всяка цена. Харесала съм няколко модела на rieker, понеже последните ми няколко чифта бяха техни.
Не съм използвала още БД до България и смятам да се възползвам. Ако случайно нещо не ми стане, мога да ги върна безплатно обратно със Спиди, нали така беше?

С връщането не мога да помогна, би трябвало да пише, но Jana имат удобни модели за широк крак.

# 164
  • Мнения: 285
Здравейте, някой купувал ли си е куфар от Амазон, и дали сте доволни?

Общи условия

Активация на акаунт