Пазаруване от Amazon - тема № 106

  • 79 410
  • 745
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 49
Вчера получих пратка, направена в немския амазон. В един кашон бяха опаковани перилни препарати и няколко метални кутии кафе и капучино. Очевидно служителят, който е пълнил кашона, не е бил особено внимателен, защото беше сложил тубата с Ленор най-отгоре. В резултат едната кутия се е спукала и кашонът се е напълнил с капучино. Има ли смисъл да се свързвам с Амазон или да пия една студена вода, вместо капучиното?

# 211
  • Sofia
  • Мнения: 16 695
Задължително се свържи. Ще ти върнат сумата за капучиното.

# 212
  • Мнения: 4 400
Когато съм получавала пратки от немския амазон с превозвач, винаги всичко е било опаковано супер. От както почнах да поръчвам директно до БГ, съм много разочарована от опаковането в повечето случаи. Все едно го правят различни отдели.

# 213
  • Мнения: 361
Вчера получих пратка, направена в немския амазон. В един кашон бяха опаковани перилни препарати и няколко метални кутии кафе и капучино. Очевидно служителят, който е пълнил кашона, не е бил особено внимателен, защото беше сложил тубата с Ленор най-отгоре. В резултат едната кутия се е спукала и кашонът се е напълнил с капучино. Има ли смисъл да се свързвам с Амазон или да пия една студена вода, вместо капучиното?

Имах подобна случка преди няколко години с английския Амазон. Писах им,предложиха връщане на парите,или безплатно да ми изпратят същите неща.( Беше се отворил и разлял гел за пране). Предпочетох втората опция ,вече беше по-добре опакована! Имах и снимка,направена при отварянето на кашона,но не пожелаха да им я пращам.

# 214
  • Mediterraneo
  • Мнения: 43 825
Ze-ze, колко ти излезе уредът? Ако е голяма разликата, недей го връща, а си вземи комплект уплътнения, ще ти дам линк по- късно, че съм в движение. 10 евро е комплектът, аз вече сменях моите уплътнения веднъж. Ако е малка разликата с новия, връщай. При всички случаи, пиши им и виж какво ще ти кажат. Като нов, ама без уплътнение, той не работи всъщност.

# 215
  • Мнения: 265
Когато съм получавала пратки от немския амазон с превозвач, винаги всичко е било опаковано супер. От както почнах да поръчвам директно до БГ, съм много разочарована от опаковането в повечето случаи. Все едно го правят различни отдели.
Най вероятно  е така. Напоследък всичките  ми поръчки до България  са от склад в Чехия

# 216
  • Мнения: 163
Ползвате ли някакъв Кешбек сайт за пазаруване от немския Амазон? Ако да, кой е най-лесен?
Имам Amazon Prime Visa Card / Chase bank/ която ми е основна карта и директно целият кешбек отива там.

# 217
  • Мнения: 158
Ползвате ли някакъв Кешбек сайт за пазаруване от немския Амазон? Ако да, кой е най-лесен?
Имам Amazon Prime Visa Card / Chase bank/ която ми е основна карта и директно целият кешбек отива там.
. Към кой Амазон е ваден?  От България ли?

# 218
  • на Мелмак
  • Мнения: 12 711
Прочетох дамата с много кукъри и си викам - какво ги прави? Аз имам един и рядко го ползвам, но се сетих за моите прахосмукачки и ще си замълча Joy
Нещо нищо не откривам в Амазон, сникърси, черни, с лъскаво си търся и нещо не мога да намеря моите. Преди ми беше по-лесно Grinning

# 219
  • Варна
  • Мнения: 7 229
etty775. Simple Smile и аз така с прахосмукачките.
Аз нямам кукър и нямам и нужда. На сестра ми купувах ИнстантПот с капак за печене и фурна и котлони спря да ползва. Много е доволна.
Иначе аз поглеждам за поредната безкабелна AEG с две турбочетки, този път за вилата.

# 220
  • Мнения: 3 044
Прочетох дамата с много кукъри и си викам - какво ги прави? Аз имам един и рядко го ползвам, но се сетих за моите прахосмукачки и ще си замълча Joy
Нещо нищо не откривам в Амазон, сникърси, черни, с лъскаво си търся и нещо не мога да намеря моите. Преди ми беше по-лесно Grinning
Готвя в тях 😂като дойде новия кукър и ме изгони мъж ми ,на палатка ще ида .Обаче не смее ,защото се прибрах в 19.00ч и в 19.30 му сервирах топла баница със айранче 😅 И леща за утре му сготвих на  0  (нула)минути под налягане без да излиза никаква пара.
Този прайм безплатния съм го пускала преди години и по спомен ,дори да го спра сега той ще продължи 30 дни нали?И ако го спра сега ,като изтекат 30-те дни ще се “деактивира “ автоматично ?Или да изчакам 30 дни и няколко дни преди това да го спра?Посъветвайте ме?

# 221
  • Варна
  • Мнения: 7 229
Спри си го сега за да не забравиш, той ще си е активен 30те дни.

# 222
  • на Мелмак
  • Мнения: 12 711
Ох, и аз с ИП про крисп нещо си. Готвя там само определени неща, които не са много за нашето домакинство. Но си го имам. Децата не харесват повечето готвено там. Пържените картофки, също. Имам и тефал за картофи, да не си помислите, че нямам, от Виповете още. И там не се харесва нищо. Пиле с ориз от фурната се яде, от ИП не. А ми е в пъти по-бързо и удобно.
Аз за прахосмукачките ще си замълча тихо в ъгъла Wink

# 223
  • Мнения: 7 916
Ами хайде да го видя и аз този експедитивен кукър тогава 😆 лошото е, че и прахосмукачките са ми слабост, съвсем ще ме изгонят 😆
Един път така забравих да си спра прайма и гледам изтеглени пари, Люксембург пише на транзакцията и моментално си блокирах картата, че после сумати разправии имах. След 3-4дни чак  загрях какво е станало. Затова вече пазарувам и спирам или нагласям аларма като наближи срока.

# 224
  • на Мелмак
  • Мнения: 12 711
Оффф, едни обувки да си намеря, че изхвърлих няколко. Поне това Joy

Общи условия

Активация на акаунт