Пазаруване от Amazon - тема № 106

  • 79 411
  • 745
  •   1
Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 23 410
не пише ли с кой куриер е изпратена?

# 271
  • Мнения: 2 252
не пише ли с кой куриер е изпратена?
Не, няма нищо повече като информация н. Аз мисля, че още не е излязва от страната и затова така стои.. Когато е на наша територия, може би ще пише, предадена на на местен куриер или подобно..
Затова питам, някой който има повече опит..

# 272
  • In transit
  • Мнения: 15 443
За тази сряда се отнася доставката.
Лошото е, че това стои от миналата седмица Laughing
Очаквах я и миналата сряда, ама нищо не се случи..
Видях, че е диспачната на 24-ти, което е сряда, затова предположих, че доставката е тази сряда 31-ви.

Тракинг номер няма ли да я проследиш?

# 273
  • Мнения: 265
Темата се превърна в "доставки на Амазон до България" Ясно и точно при покупка е изписано до коя дата ще бъде доставена пратката.По тракинга си следете пратката в профила.

Последна редакция: пн, 29 юли 2024, 17:34 от Neli1978

# 274
  • софия
  • Мнения: 33 376
В някоя от старите теми преди години някой беше пуснал немски сайт за раници (по години на ученика). Някой да е запазил, да си спомня?

# 275
  • Мнения: 788
В някоя от старите теми преди години някой беше пуснал немски сайт за раници (по години на ученика). Някой да е запазил, да си спомня?
https://www.schulranzen.com/
Този?

# 276
  • софия
  • Мнения: 33 376
В някоя от старите теми преди години някой беше пуснал немски сайт за раници (по години на ученика). Някой да е запазил, да си спомня?
https://www.schulranzen.com/
Този?
Не. Беше на конкретен бранд (неособено евтин 😊, но бяха много хубави). Не помня името. Не беше от масово обсъжданите.

# 277
# 278
  • София
  • Мнения: 6 155
Аз точно съм в търсене за раница за тинеджърка, модерното "casual" . Ако знаете за сайтове с чанти ще съм ви благодарна.
Засилих се от Anekke, но безплатната доставка е  над 100Е и въпреки намалението в момента до 40% се стъпва почти на БГ цена и се обезмисля от там.

# 279
  • Мнения: 767
Не е от най-популярните тук, но и преди съм давала мнение за Dakine като марка. Аз лично ползвам раници различни размери на марката от години и нямам забележки. Синът ми смени общо 3 или от как е на училище, сега ще е 9ти клас. Миналата година взехме нова. Старите се доизносват по пътувания, просто му омръзнаха. Последните 2 модела са Campus, 20l по спомен (може и да бъркам +/-2l). В Амазон често има определени модели на много добра цена, но сме вземали и от SportDepot например.

# 280
  • Mediterraneo
  • Мнения: 43 825
Малката ми дъщеря ще кара шеста година с една раница на Найк. Това нещо се оказа изключително добра раница, за да изкара толкова години мъкнене на тежести. И най- вече, да не иска да я сменя 14 годишната( вече) тийнка! А беше на 8, когато се сдоби с нея.

# 281
  • Мнения: 2 252
Моята поръчка в крайна сметка пристигна, с непознат за мен куриер, нито Спиди, нито Еконт. Проверката на тракинк номера само показваше, че е пристигнала в БГ.
Ако не бях случайно вкъщи (нямаше информация кога ще е доставката), не знам къде щях да си я търся..

# 282
  • София
  • Мнения: 6 155
Не е от най-популярните тук, но и преди съм давала мнение за Dakine като марка. Аз лично ползвам раници различни размери на марката от години и нямам забележки. Синът ми смени общо 3 или от как е на училище, сега ще е 9ти клас. Миналата година взехме нова. Старите се доизносват по пътувания, просто му омръзнаха. Последните 2 модела са Campus, 20l по спомен (може и да бъркам +/-2l). В Амазон често има определени модели на много добра цена, но сме вземали и от SportDepot например.
И с нашите Dakine е същото,даже най-първата мъжът ми я ползва за лек пазар като ходи,че тя е 25l. Няма късане тази раница.

# 283
  • софия
  • Мнения: 33 376
Ръбовете на дъното на нашата dakine се протриха от хвърляне и влачене 5 години и има опасност учебниците да изпаднат. Циповете се поолющиха тук-там, но са здрави си работят. Знам качествата на марката Simple Smile
Споменът ми беше за нешироко обсъждана марка. Бяха много яки и по възрастови категории. Не съм запазила или съм запазила, но не помня къде сайта. Мислех, че сме приключили с раниците.
Ще търся. Ако не намеря, сигурно пак dakine ще поръчвам.

# 284
  • Бургас
  • Мнения: 5 833
Аз тези бях харесала преди време, ама така и ми се досвидяха толкова пари да дам  https://www.coocazoo.com/de/de/

Общи условия

Активация на акаунт