Отговори
# 405
  • София
  • Мнения: 973
Честито и от мен на новите бременнлийки.
Scarlet мила след всяко зло идва добро.
Ves посмях се от сърце
Хайде от мен лека нощ на лягащите си, а ако има желаещи аз съм налице цяла нощ
Goldie аз сега ще си пийна от сутрешното кафе за да съм свежа през ноща.

# 406
  • Мнения: 1 436
Гъбке, недей така да се отчайваш   bouquet

Анита, пак ли работиш по нощите  Laughing

Ох, имахме малко земетресение днеска  Sick. Толкова ме е страх от земетресения, макар и такива нищожни, а моите колеги казаха "а, земетресение" и си продължиха с работата най-спокойно smile3506

Съботно-тодоровденската закуска е от мен, защото си имам именник днес Heart Eyes

Последна редакция: сб, 24 фев 2007, 04:45 от Juturna

# 407
  • Мнения: 270
добро утро  Mr. Green

Juturna мерси за почерпката и да ти е жив и здрав именника
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ КОИТО ПРАЗНУВАТ ИЛИ ИМАТ БЛИЗКИ ИМЕННИЦИ! ЖИВИ И ЗДРАВИ!
  bouquet
eliiiii честито! лека бременност и здраво бебче   bouquet
Гъбке недей така, ще видиш че като си замине лелята след няколко дни и пак ще ти се върне вярата  Hug
на всички приятен ден и хубав weekend   Sunglasses
аз съм на лекции цял ден днес и утре а утре имам и изпит така че ще залягам здраво на книгите
 Hug

# 408
  • Мнения: 15 619
Добро утро и от мен!!! Hug
Хайде , днес още новини да има!!! Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 409
  • Мнения: 118
Добро утро, момичета!!!
Отдавна не съм писала но ви следя Flutter
Честито на новите ни бременнлийки, най леката и красива бременност ви желая Hug
На всички чакащи и "действащи" късмет и хубави моменти Crazy Crazy Crazy
Scarlet, на теб мила ти казвам ВЯРВАЙ и действай, винаги има начин да се оправят нещата, консултирай се ако трябва и с друг лекар .... и за нищо на света не се поддавай на лоши мисли, прегръщам те Hug Hug
Хайде, Честито и на именниците днес да са живи и здрави  bouquet  bouquet
Чакаме кафето-чудо че работа ни чака Crazy(мене де-обзавеждме си жилището и пълна лудница, скоро ще съм горе на черешата #Crazy #Crazy #Crazy)

За събуждане

Последна редакция: сб, 24 фев 2007, 09:18 от MarinaMarina

# 410
  • БУРГАС
  • Мнения: 682
Хайде добро утро и от мен! Честито на всички именници и техните близки! И аз сум от тях - сестра ми се казва Теодора.  bouquet
Аз си поспинках днес, обаче се събудих толкова подута в лицето, че се уплаших като се погледнах в огледалото. Очите ми са почти затворени! Какво да правя? И от какво ли е това? newsm78
Миме, успех с четенето и на изпита утре! fingerscrossed
Juturna, мерси за почерпката! Да ти е жив и здрав именника! Между другото, и аз изпадам в ужас от земетресения!
Марина, благодаря ти и на теб за прекрасната закуска, но ще се възползвам само от кафенцето (по принцип не закусвам).
Адашче, стискам палци за консултацията с док днес! Ще се намери решение, сигурна съм! И после да кажеш какво е станало!

# 411
  • София
  • Мнения: 701
Добро утро! Честит Имен Ден на всички именници! Да са живи и здрави и много щастливи!   bouquet

Преди малко едвам се отлепих от възглавницата  Tired! Напоследък съм все така... спяща, изморена...
Хайде, сладури, кой днес ще ни зарадва с  EFP ?!? Аз няма да съм!  Weary Живот и здраве март месец....  smile3525

# 412
  • Мнения: 370
Здравейте и от мен!
Скарлет представям и как се цувстваш и как в гавата ти една каша,но трябва да вярваш и да имаш надежда,ние всички сме с теб и рано или късно и ти ще се похвалиш с хубава новина.Само не унивай,горе главата и ти желая от все сърце успех и късметот тук на татък. Hug Hug Hug  bouquet
Честито на Весела1 и на Елииии с най-искренни пожелания за лека,безпроблемна и с най-красивия финал бременност.
Прити приятни преживявания на твоята командировка и ще те чакаме с нетърпение да се върнеш. Hug  bouquet
И не на последно място Честито на всички именници!Да са живи и здрави и живота им да бъде изпълнен само с красиви мигове!  bouquet

# 413
  • Мнения: 560
Добро утро и от мен Hug Hug Hug,ама да не помислите,че сега ставам.Просто нямам нет от устринта,та чак сега ми пуснаха кранчето.
MariaMarina,потекоха ми лигите като мернах тоя тлъст,сочен кроасан.

Момичета,ние си имаме шкафове вече за спалнята.Снощи ги закарали в Бъстон при половинката.Той изхвърлил старите ненужни мебели по мазета и коридора и каза,че е страхотно.Днес вечерта съм при него и ще се развихря в подреждането.
Ауууу,много ми е кеф-това е първата ни "семейна" покупка.
Даже мисля в едно торбе да понабутам разни мои нещича и да си ги сложа в новите шкафове.Тъй де-един вид да си препикая територията.

# 414
  • Мнения: 2 120
Scarlet, умолявам те НЕПРЕМЕННО да отидеш на консултации при още двама лекари. Стаменов и Владимиров са добри. Изслушай и те какво мислят преди да предприемеш каквото и да било. Знам, че ще ти коства нерви  ималко изчакване, а може и средства, но трябва да го направиш преди да се хвърлиш сляпо към някакви действия.
Много ме заболя като прочетох какво си писала, изживях го по мой си начин, защото такива новини винаги ме натъжават и навяват на размисъл-за живота, правдата и т.н., НО ТИ ЩЕ УСПЕЕШ да имаш свое бебе. Съществуват доста варианти. Прегръдки  и споделяй развитието на нещата,  а палците са от нас - стиснати много, много силно.
Praynig

Честито на всички бременни момичета и успешна и безпроблемна бременност. Grinning

Уишче, много се радвам за теб. Да ти е много здравичко и неплачливо бебчето и само да ви радва. Hug

# 415
  • София
  • Мнения: 3 524
Аз малко като арабски реотан със закъснение да честите специално на Уишчето!!! ДА ти е жив и здрав малкия мъж и много много радости да ви носи!!!  bouquet
Да не пропусна и адашката Ели!   bouquet
Честито и на всички други бременни ако съм пропуснала някоя в нейната голяма радост, ама много пишете бе ей!  Mr. Green Heart Eyes

Скарлет аз не смея да дам акъл, но Дарето мисля че е права- консултация с други доктори никога не е излишна, дори да струва пари и дори да струва твоето неспокойство и нерви. Прегръщам те и те целувам и ще дебна наоколо за добри новини! Praynig Hug

Кате честити мебели и леко препикаване на територия  Mr. Green Mr. Green

Мила Гъбке, така и така е дошла онази, дет се вика постели й на меко, па после да се маха и да вземе да забрави адреса (смени си табелката  WinkHug
Хубав край на седмицата на всички от нас, ние с коремчо отиваме да шетаме  Mr. Green Mr. Green

# 416
  • Мнения: 989
Здравейте и от мен за днес , момичета!
Честит имен ден на всички именници и честити именници на всички, които си имат такива вкъщи.   bouquet
Кате, честита ви първа семейна придобивка!  Hug  Нашата първа такава беше лаптоп  щото не можехме да си поделим настолното пц  hahaha
abirena, още ти е много рано да се отписваш за този месец.  Peace
Даре, благодаря! Hug  Всъщност съм ходила при доста лекари вече и то все добри, само, че във Варна, защото съм от там. Общо взето всички са единодушни за диагнозата - то даже не знам дали може да се нарече диагноза установяването на тази аномалия. Има различни мнения, обаче относно поведението и шансовете ми от тук нататък за забременяване и износване. Както и да е - ще се боря и смятам, че имам добри шансове за успех. Днес ме прегледа поредния доктор - този, който ми прави снимката вчера. Общо взето каза, че все пак има шансове за забременяване по естествен начин, трябвало да се внимава при кекс къде ще отидат сперматозоидите - трябва да се стараем да попаднат вдясно  Joy  Видя се доминантен фоликул вдясно 19.9мм., което много ме учуди, защото, когато не я стимулирам О. ми е обикновено на 17-18 ден, а сега ми е само 12 ден!!! Най-вероятно е следствие от стимулацията предните два месеца. Та с док решихме в неделя кекс, а в понеделник сутринта - посткоитален тест. Общо взето решихме да поизчакаме още няколко месеца да видим дали няма да забременея по естествен начин и след това ще правим инсеминация най-вероятно.

# 417
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Честит празник на всички именници!   bouquet Да са живи, здрави и да се сбъднат всичките им мечти!!!  Peace

Марина, благодаря за вкусната закуска!  Hug
Juturna, твоята пастичка ще я пропусна, че ще ми повлияе зле на задната час на тялото  hahaha Mr. Green А за земетресенията, радвай се, че не си в Япония  Laughing
Катя, честита ви първа семейна покупка! И не препикавай само шкафчетата, ами и гардеробите и банята  hahaha (с дрехи и тоалетни принадлежности Peace)
Елииии, честито и на теб!! Само усмивки и щастие оттук нататък!   bouquet
Скарлет, радвам се, че отново си позитивно настроена и гледаш напред!   bouquet Само не мога да си представя как ще се стараете да попадат вдясно плувците  newsm78 Mr. Green

# 418
  • София
  • Мнения: 701
abirena, още ти е много рано да се отписваш за този месец.  Peace

Здравей! Аз се отписвам от този месец (то не остана много от него), защото ако има нещо  Praynig  Praynig  Praynig, то ще се разбере през март. Трябва да ми дойде на 2. 03. според разни изчисления и ако не дойде (ДАНО!  Praynig ), ще изчакам известно време и ще си правя тест! Засега само се моля!  Praynig  Praynig  Praynig

Даре, благодаря! Hug  Всъщност съм ходила при доста лекари вече и то все добри, само, че във Варна, защото съм от там. Общо взето всички са единодушни за диагнозата - то даже не знам дали може да се нарече диагноза установяването на тази аномалия. Има различни мнения, обаче относно поведението и шансовете ми от тук нататък за забременяване и износване. Както и да е - ще се боря и смятам, че имам добри шансове за успех. Днес ме прегледа поредния доктор - този, който ми прави снимката вчера. Общо взето каза, че все пак има шансове за забременяване по естествен начин, трябвало да се внимава при кекс къде ще отидат сперматозоидите - трябва да се стараем да попаднат вдясно  Joy  Видя се доминантен фоликул вдясно 19.9мм., което много ме учуди, защото, когато не я стимулирам О. ми е обикновено на 17-18 ден, а сега ми е само 12 ден!!! Най-вероятно е следствие от стимулацията предните два месеца. Та с док решихме в неделя кекс, а в понеделник сутринта - посткоитален тест. Общо взето решихме да поизчакаме още няколко месеца да видим дали няма да забременея по естествен начин и след това ще правим инсеминация най-вероятно.


И аз съм сигурна, че всичко ще се оправи! Всички ти стискаме палци и сме с теб! Само бъди спокойна и вярвай в хубавия край!  bouquet

# 419
здравейте отново...ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ,КОИТО ПРАЗНУВАТ ИЛИ ИМАТ БЛИЗКИ...аз сега се прибирам от лекарката и съм много щастлива...в шестата седмица съм Grinning,дано скоро  всички се похвалите с много EFP EFP EFP EFP

Общи условия

Активация на акаунт