Във количка ЮЛСКИТЕ деца, седнали се запознават със света!

  • 8 620
  • 294
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 407
MARIAELI мисля,че тази мама беше Майра,но не съм много сигурна newsm78
А до колко пари сте решили да купувате подарък?

# 286
  • Мнения: 444
radostina33:
Цитат
Радвайте се, че ще минете с 1 торта, че като пораснат после - 1 в къщи, 1 в градината, 1 за детско парти 

Имаме скрита лимонка...още едни баби и дядовци. Joy
Ще купуваме бре, важното е да са здрави бебоците! Hug
Цитат
Имаше някоя мама с нещо като проходилка но се застопоряваше и детето вътре се вьртеше на всякъде
MARIAELI:Разрови се из снимките. И аз помня ,че имаше нещо такова...но къде ли newsm78
Сигурно Диди е права. Peace
: Peace

# 287
  • Мнения: 1 584
MARIAELI мисля,че тази мама беше Майра,но не съм много сигурна newsm78
А до колко пари сте решили да купувате подарък?

тц, не съм аз. Ние нямаме проходилка и не мисля да купувам Peace Аз бях показвала ей това, че смятам за по-удачно ама още не съм го купила: http://www.fisher-price.com/de/products/product.asp?id=33167
"Застопорената проходилка" Елип я показва Peace

Mariaeli, не е ли много рано отсега да подарявате проходилка? Аз бих подарила нещо, което ще се ползва по-скоро Simple Smile

Синеочка, това е козле на снимката от зоологическата градина:) Има и с една овца. С магарето не посмях да я снимам Mr. Green

Радостина, радвам се, че съм помогнала

Тук временцето е страхотно и си направихме 2 часа разходка Simple Smile

# 288
  • Мнения: 751
maira не е рано в смисъл че тя другото го има пък като му дойде време ще си я ползва,а не ми се иска дрешки да купуваме.
didi fiesta някъде до към 70 лв.Знам че не са много но това можем да отделим за момента!
nanny гледах снимките с тази цел но не всички че малката се събуди сега пак ще се върна да доразглеждам!

# 289
  • Мнения: 1 240
 newsm44 newsm44 newsm44
само да се похваля, че днес ми преведоха болничния за януари smile3501

хайде чакаме нова тема

# 290
  • Мнения: 590
И аз да се запиша, че тези дни нямам никакво време, Ева вчера и днес рева непрекъснато. Такива дни не сме имали от много отдавна. Тези зъби няма ли да излизат вече. Не се издържа. Преди няколко дни бяхме на консултация, качила е само 200 грама за месец и половина-7500 кг. и 68 см. Изследванията от кръв и урина са ок, хемоглобина е 130, този месец няма да папка месце.
Попова, честита книжка и безаварийно каране.
МАртеничка ще взема за ръката, за количката също, не се бях сетила.

# 291
  • Мнения: 407
само да се похваля, че днес ми преведоха болничния за януари smile3501
А аз какво да кажа,като всеки месец трябва да им звънна поне 2 пъти,за да ги подсетя,че трябва да ми преведат парите.Сега ги чакам в понеделник,пък да видим  Thinking.Направо ми идва да ги  #2gunfire

Хайде Бета ,готова ли си с новата тема,стига с тоя пазар,похарчи парите на мъж ти  Laughing

# 292
  • Мнения: 1 440
Чета, чета и така се радвам на мъничките ви съкровища, че си хапват,пу-пу....... а ние все още се борим с тая храна...то нито плодови, нито месни, чат-пат някоя заблудена лъжичка зеленчуково, а от скоро и кашите нещо ги подминава newsm78 Каква е тая работа вече не знам...то поне кърма да си хапвахе повече, а тя 130-140мл Rolling Eyes Миналия месец качи 200гр. и сега сме 7,000кг - май най-дребни вървим. Направо като стане време за хранене и ме хващат "лудите". Всичко друго иска да прави само не и да яде.
Миналата седмица въведох глутена, но от тогава нещо ака по 3-4 пъти на ден...без видими други изменения на акитата..и аз спрях всичко и сега пак сме само на мляко и каши.Хвана ме шубето нещо, ама май не е алергия това. Ако продължава ще я заведа на лекар.

# 293
  • Мнения: 1 294
Нарина, пробвала ли си в пюретата да добавяш мляко.Аз успях да захраня със зеленчук така.След това постепенно намалях количеството млякото в него и сега сме на чисто.Трябва обаче да премахнеш млякото за да можеш да включиш месото(ама ти това сигурно го знаеш).
А за съмннията ти за алергична реакция, мисля че само ако консистенцията на акото е променена, тогава може да се говори  за проблем.Не съм медик, де Rolling EyesЩо не се обаждаш на педито ако си притеснена?

# 294

Общи условия

Активация на акаунт