Във количка ЮЛСКИТЕ деца, седнали се запознават със света!

  • 8 619
  • 294
  •   1
Отговори
# 45
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Честити месечинки на бебоците, а на Друнди  Hug Hug Hug  remybussi kiss и да се оправя вече това сладко детенце! Praynig
Мариаели  Peace няма проблем, но няма да ти отговоря, защото вече ми писна тази тема! ooooh! и съм  smile3505 Пък и нали си ми градска, как ще ти се обидя Wink

# 46
  • Мнения: 1 584
Обещах и аз да пиша мерки и теглилки - Ясмин е 7250гр и 69см Simple Smile Педката одобри много режима на хранене. На коментара, че не е искала да яде от шише - компетентно отсече: "И вие да отидете в Китай и вие няма да ядете техните манджи като не сте свикнали с клечките" Joy

Сложиха и последната ваксина - Превенар (пневмококи). Видя и второ зъбче да се показва  Shocked Сега чак края на април сме на консултация Whistling

Последна редакция: вт, 20 фев 2007, 00:23 от Джери

# 47
  • ES
  • Мнения: 2 172
Бетта, страхотно оформление, ама в тебе е дремел скрит талант.  newsm51

Яяяя Маира, сега Джери ли си?

# 48
  • София
  • Мнения: 688
По молба на Nanny съм поправила данните на тяхното семейство на първа страница. Nanny (smile3524),  Hug.

maira/Джери, маскен бал си имате значи  Simple Smile. Изпреварили сте ни по мерки и теглилки  Confused.

radostina33, за нас тиквата е най-любимата храна - ползвам я и за плод, и за зеленчук, и в каши. На нас обаче не действа много разхлабващо, повече ни разхлабва ябълката (която се води запичаща). Всичко явно е индивидуално.

gery, много си лаконична напоследък, как сте вие?

Последна редакция: вт, 20 фев 2007, 03:01 от Betta

# 49
  • Мнения: 845
Добро утро момичета!
Честито на порастналите днес дечица Пламена на мама Narina, Деница на мама galiq_82, Георги на мама viol и Калоян на мама Nita
Отивам да си направя нещо ободрително, че много ми се спи  smile3507

# 50
  • Мнения: 407
 Stop и от мен
Честити 8 мес. на Ева[/color]
и 7 мес. на Пламена, Деница ,Георги и Калоян


Всики болести да го подминават,както и на всички останали!!!

Отивам да си изпия кафето,после ще пиша. Peace

# 51
  • Мнения: 407
Ами ......извинявам се за нескопосания пост,сънена съм още  Embarassed

# 52
  • Мнения: 1 866
Честити месечинки на празнуващите!

Рени, мисля че наистина трябва да се обадиш на хомео-патката Grinning Понякога се появяват такива кризи, но не съм сигурна, че при вас е нормално. Тя най-добре ще каже кога трябва да очаквате резултати. При бебчетата много бързо се получават нещата. Например Пипи получи такава криза като беше на около 2 месеца. Той имаше рефлукс, повръщаше много и освен това кашляше и имаше хрема. Като му дадох лекарството, няма и час по-късно взе да повръща на фонтани, да излизат сополи, храчки и какво ли не. И след това се успокои и спа поне 4 часа, направо като къпан, а преди това беше много нервен. След което започна да се храни по-спокойно, а не така лакомо и в по-малки количества и повръщането взе да намалява постепенно. И сополките излязоха навън и спря и да кашля. Но сега пък преди няколко дни пак започна да кашля и беше малко хремав - дадох му лекарството и нямаше криза, просто за 2-3 дни се оправи. Когато се очаква такава криза, обикновено хомеопатът предупреждава. Като например мен ме предупреди като ме лекуваше от едни болки в сърдечната област, които имам от години и взеха да стават ежедневни и все по-продължителни. Като взех лекарството стана както ми каза - на 2-рия ден получих много остра болка, просто ужасно силна и после всичко отшумя. Даже още не мога да повярвам, защото от години никой лекар не можа да ми помогне и сега вече нищо! Така че всеки път я питай какво трябва да очакваш и кога да отидеш пак при нея. И докато не видиш резултат не я оставяй. Освен това в началото като я виждаш по-често, тя ще може да опознае детето и тебе и това ще й помогне да ви предписва още по-адекватно лекарствата. Трябва да си много упорита и като станат нещата ще останеш истински удовлетворена. Просто в един момент ще спреш да ходиш толкова често, защото детето ще се справя само с повечето болести и ти вече ще знаеш как да действаш.

# 53
  • Мнения: 708
 newsm59 морска сирена bdbaloni
Бъди красива със зората
Бъди щастлива с младостта
Щастието да бъде твой приятел,
а верен спътник да е мъдростта.
И нека любовта за тебе е награда
за твоите добри дела.
Живей вечно в прегръдките на младостта
и всяка твоя мисъл бъде сбъдната мечта.

Честито и на днешните месечинки много да са здравички

# 54
  • Мнения: 1 584
Добро утро, честити месечинки на бебчетата днес!

в Германия сега има маскен-балове, та по тоя повод решихме в отчетната да се "маскираме". Много е забавно да не разпознаваш кой кой е Mr. Green Голям купон настава от майтапите по новите самоличности. Утре приключват обаче и пак ще съм си Майра Peace Това са нещо като нашите кукери, само че се маскират да осмиват събитията, актуалната политика и ситуация в Германия и света и тн...нещо като шоуто на Слави в маски. Ама и аз как го обясних...нещо ясно? hahaha

Бета, да, аз за теглото очаквах, че ще е към 7200 някъде. Ама ръста ме поизненада. 450гр за 1м не е зле Simple Smile А тя всъщност няма и 7м така че още малко че ви дръпнем за оставащите 10 дена Mr. Green

Рени, вие имахте чашата на Авент - как го научи Галко да пие? Ясмин си я държи самичка за дръжките, но хапе само накрайника и не иска да смуче. Явно защото е твърд и си чеши само зъбите newsm78

# 55
  • Мнения: 171
Привет  Grinning

ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ МЕСЕЧИНКИ ДНЕС , ДА СА ЗДРАВИ И ЗАСМЕНИ !

Аз вече си изпих кафето и да понапиша нещо, че ще ни забравите  Flutter  На последната консултация , преди 1 седмица, Дамян беше 7900 и 69 см (за сантиметрите не съм съгласна, вкъщи го измерих 71 ) . Педи каза, че бил доста едричък и ни каза да пием Калций. Ама като чета тук вашите мерки и теглилки съвсем не смятам , че е едър  newsm78  Но си давам калция и заради въртене на главата, което пък било признак на рахит...   ooooh!

 Купихме чаша с твърд накрайник да се учи уж да пие, ама той не знае как. Само си подмята накрайника из устата и май си мисли , че е играчка . Иначе за течностите - пие 100 мл. вода и 100 мл. чай. И задължително затоплени. Иначе не  Naughty

Жоржи, стискам палци да се оправи Друндела мамин сладък  Praynig

Лек ден и кротки и здрави деца !

аааа, и зъби нямаме . Но зачервено дупе имаме.

# 56
  • Мнения: 444
Eh, Betta... Hug, а за таткото не бери грижа, той се  Scatter/няма да пречи, няма и да помага/ Peace
А мен, кокошки ме яли... Joy /това е израз/- Цунки на" сестричката" Яна- Глезана. Heart Eyes
                                     food010

# 57
  • Мнения: 747
Открих, открих!
Открих едно нещо, дето едно време са го давали след 1 годинка, а ние сега вече го даваме!
Сините сливи!
Онзи ден казвам на педката какво съм магерила със сините сливи и защо; тя мило ме погледна и каза, е преди не са ги давали на толкова малки бебета, защото действат много драстично- колики и пр. Спомням си, че и на някои от вас хич, ама хич не ви бяха понесли- повръщане и пр. ексцесии е имало. Та тя ми препоръча- във връзка и с в-са на Радостина- пюре от шипки, също кайсии... От шипки не намерих, но дадох кайсии- веднага имаше ефект. А тиквата наистина е много хубаво нещо, напоследък обаче не виждам тиква; бях взела готова на Семпер- отвратителен вкус! Все едно правена от вътрешността на тиквата, това край семките.
Честити месечинки на бебчетата днес!  bigdance2
Честит РД на Морска сирена!:bdballoon:

в Германия сега има маскен-балове, та по тоя повод решихме в отчетната да се "маскираме". Много е забавно да не разпознаваш кой кой е Mr. Green


И ние тук трябва някой ден да се маскираме. Впрочем защо не веднага? Аз съм готова, ама после я си загуба аватра, я не мога да си върна ника...  341uu
По-късно, ще ме извините, ама пак ще се включа Grinning

# 58
  • Мнения: 407
Поразсъних се малко и мозъчето ми започна да работи  Laughing
Ч.Р.Д. на Морска сирена

Бъди добра,бъди красива!
Бъди една звезда в нощта
и нека никога не слиза
усмивката от твоята уста !!!
[/size]
 
balonibdbaloni baloni

Ето сега какъв ми е въпроса.
Та...вчера като нахраних Криси сутринта ,видях че се е изакал рано,рано и имаше леко разстройство,даже акото беше с някакъв по-червеникав цвят/но нямаше кръв/.Тази сутрин ми беше спретнал същата изненада.А вчера след това цял ден не се изака повече,той по принцип ака само 1,максимум 2 пъти на ден де.Възможно ли е това да се дължи на никнене на зъби,питам защото никога не се е случвало до сега.При предните зъбки,беше само мн кисел и вдигна лееека Т,но нямаше разстройство,а сега пък няма Т,но е раздразнителен и има споменатото вече разстройство.

Прасчо,при нас пък сините сливи не са ни парвили проблеми,а шипки не съм давала,но май най-голям ефект постигаме с тиква,спанак и броколи.

# 59
  • Мнения: 359
Здравейте мамита, ЧЕСТИТО НА МЕСЕЧИНКИТЕ
Много пишете не мога да ви изчета.
Жоржи дано се оправите скоро   Praynig ние сме с теб Hug
Тиквата Цвети много я обича, аз се бях запасила с тикви, те нали не се развалят и още имам действа много добре за акането. За приготвянето варя и пасирам. Сините сливи не ни направиха проблем но и аз дадох по мъничко смесени с друго пюре, сториха ми се кисели да дам само от тях.

Общи условия

Активация на акаунт