Разчитане на зъбна снимка.

  • 433
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 115
Здравейте!Някой може ли да разчете снимката.След пломбиране се появи болка от студено и така вече близо две-три седмици.Днес направих снимка и според зъболекаря ми няма проблем. Вечерта обаче при натиск с храна ме заболя силно.Все едно ток ме удари.Много ми е притеснено ,защото във вторник заминавам зя няколко месеца а не знам какво да правя.Може ли за мнение.

# 1
  • Мнения: 55 944
Аз имам една много голяма и широка пломба, която също ме боли при концентриран натиск и от време на време и от студено. Но иначе си е наред. Просто явно поддава от точков натиск и не изолира достатъчно. Снимката не кога да коментирам, но ми се струва, че на втория зъб от ляво има кариесче.

# 2
  • Мнения: 115
Аз имам една много голяма и широка пломба, която също ме боли при концентриран натиск и от време на време и от студено. Но иначе си е наред. Просто явно поддава от точков натиск и не изолира достатъчно. Снимката не кога да коментирам, но ми се струва, че на втория зъб от ляво има кариесче.
Благодаря Ви за мнението,и аз забелязах че има нещо на втория зъб ,но заболекарката нищо не каза.

Общи условия

Активация на акаунт