ЕВРИКАаааа!

  • 5 982
  • 150
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 3 405
Да не би да пишкат през нея newsm78

# 106
  • Czech Republic
  • Мнения: 2 777
Това е менструална чашка(да ме извинява мъжкото присъствие, че отварям дума за това и тук - рекламите сигурно са ви писнали). Според дамите, които са го ползвали е много удобна и по хигиенична от превръзки и тампони. Когато прочетох за пръв път си мислих, че е шега, обаче не - съществува си и след второ и трето прочитане, бая се чудя дали да не опитам, само цената малко ме стряска....
 Crazy
Ето малко информация на английски(иначе аз го видчх за пръв път тук в Чехия): http://www.mooncup.co.uk/index.html

# 107
  • Мнения: 3 447
Майко мила  Shocked

# 108
  • Мнения: 920
Мога само да кажа ЕЕЕЕЕЕЕга ти!
Скъпо, ама колко разходи ти спестява. Направи сметка за колко време ще се изплати.

# 109
  • Мнения: 3 405
Аха, на сайта видях, че е малка, ако беше с размера от снимката Mr. Green

# 110
  • Мнения: 505
Аз ли съм кретенът, който не разбира как се ползва чашката за менструация  newsm78 Имам някакво предположение, но ми се струва  Sick нереално да си вадя чашката и да я мия  Shocked

# 111
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Там нали има стъпка по стъпка действията...
Ъъъъ, не я възприемам тази новост, дайте други изобретения Mr. Green

# 112
# 113
  • Мнения: 2 891
Тъкмо подходящо за природо защитничките.

# 114
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 860
Sick бафмааму! Това гадно бе, хора!
Не стига няколко години миене на наакани бебешки дупета, ми и вместо да ползваш и хвърлиш дамски хигиенни продукти - wash и re-use ...а, не!

# 115
# 116
  • Мнения: 3 405
Тя е за еднократна употреба, май, едва ли ще се мие... Thinking

# 117
  • Мнения: 5 877
аааа, хора, много съм завеяна, щях да пропусна да опиша гениалната си идея за надуваема вана. Ще се продава по телешопа, разбира се. За всички, които нямат място в банята си или просто не искат чугунени/певеце чудовища да заемат половината им баня. Надува се, пълниш си водичка, плацикаш се, винце, рози...изпускаш и под леглото Grinning

Те това ще си го купя. Няма майстори, няма шест-пет.

# 118
  • Мнения: 3 447
Като прочетох в една съседна тема за перления протеин, а и покрай всевъзможните добавки в козметиката, се сетих за една серия шампоани, които бяхме измислили с майка ми:
- с холестерол - за обем
- със серотонин - за къдрава
- с адреналин - за къса, стърчащ ефект
- с тестостерон - за втвърдяване
- с естроген - за омекотяване
- с хемоглобин - за поддържане на червения цвят
... имаше и още май, ама съм ги забравила.

# 119
  • Мнения: 9 912
чак се учудвам, че научаваме за mooncup от друг човек, а не от Людмил примерно. Или някоя от естествените майки.

Общи условия

Активация на акаунт