Фирми за дивани

  • 20 177
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 82
а какво мислите за Bo concept? Предлагат страхотна комбинация между стил и практичност.

# 16
  • Мнения: 3 576
а какво мислите за Bo concept? Предлагат страхотна комбинация между стил и практичност.

На външен вид са страхотни, за качество - би трябвало да са добри.

# 17
  • Мнения: 6 039
Точно пък Богдан Мебел не ги хвалете, по-голям боклук няма!!!  #Cussing out
И не съм единствената недоволна от тях!

Диван който почти не се ползваше му се разпаднаха седалките след половин година, при това не беше от евтините.  #2gunfire

 Peace Peace Peace


Пълен боклук.
двоен горчив опит от тази фирма

смятам че БГ фирмите трябва да се замислят, не само върху крадения дизайн, ами крайно време е да наблагнат на  качеството на конструкция, механизмите и материите ,които използват

# 18
  • София
  • Мнения: 2 162
Ох, Уриел, много ти благодаря за темичката Hug
Тъкмо съм на вълна дивани и направо се побърках тия дни от снимки по инетрнет и всичко ми изглежда еднакво. Утре ще разгледам по- подробно и аз ще си задам въпросите, ако може Confused в твоята тема.

# 19
  • Мнения: 14 489
разбира се Wink lilfi
аз разглеждам и тук http://www.enikom-m.com//има доста голям избор/ но ме смущава мнението на малена за българското производство, а вносните ми се струват прекалено скъпи /все пак 4 или 6 хиляди за диван #Crazy/

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 704
Точно. Ако бг производителите наблегнат И на качеството Wink ще излязат от това ценово равнище, което покриват в момента и иди ги гони после.
Това се отнася и за кухни, мебели по принцип и какво ли още не...

Начеви ги споменах, защото мой познат работеше при тях и вкъщи си беше обзавел с техни неща и ги препоръчва на свои роднини и познати. Ние също сме с диван на Начеви, но е отскоро и не мога да кажа от личен опит. Дано не е горчив.

# 21
  • Мнения: 6 039
писах вече, че имаме 2 различни дивана в различни апартамента и 2 та ги ремонтираха и укрепваха
при условие, че единия никога не беше ползван, от само себеси провисна

# 22
  • Мнения: 4 202
В НДК има някакво изложение на мебели, малко е, само на етаж 5, но има доста дивани.

# 23
  • Мнения: 382
разбира се Wink lilfi
аз разглеждам и тук http://www.enikom-m.com//има доста голям избор/ но ме смущава мнението на малена за българското производство, а вносните ми се струват прекалено скъпи /все пак 4 или 6 хиляди за диван #Crazy/


Да,и мен ме накара да се замисля по въпроса за качеството newsm78.И аз искам диван от примерно 6-7000 лв но както се казва всеки се простира според чергата си.Определено не бих могла да си го позволя,дори и с риск да си купя евтин,който да се скапе от само себе си. #Crazy

# 24
  • София
  • Мнения: 2 162
Ох, и аз съм с ограничен бюджет- повече от 2000лв няма шанс да измъкна от мъжа ми за диван (него ако го питаш и това е много; най- добре всичко да е втора употреба и по-шаренко), но ако трябва да го сменям или ремонтирам през половин година...май ще ми излезне по-евтино да си купя по-скъп. Въпросът е обаче дали имам гаранция за качество и при по-скъпите? Имам горчив опит с други мебели и не ми се иска да хвърля 4000-5000лв и резултатът да е пак същия или подобен. ooooh!

Сега да ви питам някой чувал ли е за тези и дали знае много ли са скъпи?
ОПТИМА МЕБЕЛ

# 25
  • София
  • Мнения: 2 162
а какво мислите за Bo concept? Предлагат страхотна комбинация между стил и практичност.

На външен вид са страхотни, за качество - би трябвало да са добри.

А като цени как са?

# 26
  • Мнения: 3 576
Цените са европейски Wink
http://www.boconcept.com

Общи условия

Активация на акаунт