Помощ Хламидии.........

  • 149 472
  • 769
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 186
Здравйте момичета Sad и аз се включвам

2005г. лекувахме хламидия в Пловдив. Вчера реших да си направя изследване за собствено успокоение и ...... се оказа, че имам 1:128, но го правих на кръвен тест. Направо се побърках от притеснение като си спомних какво съм преживяла. Цял час плаках  Sad
Веднага се обадих на моята докторка в Пловдив и тя като разбра, че съм си правила кръвни изследвания каза, че така винаги ще имам, защото хламидиите не са в кръвта, а там били само антителата и затова винаги ще се виждат на теста. Дръгата седмища ще ходя при нея да си направя тест от вагинален секрет. Дано да нямам, че и както правим опити за бебе направо ще припадна  ooooh!

# 76
Ох, момичета и аз сега ги лекувам. Ама поне сам споойна че ги отрких. То раничка лекувах, гъбички и какво ли не толкова години и никой не ми каза нищо за хламидии. Добре че рреших да си направя изследвания. Сега тапча азитрокс 500, дано ги изтребя, че въобще незнам от колко време са ми. А иначе все сам по доктори, досега никой нищо не ми е казал за изменения и усложнения. Пия го този антибиотик, ама не ми изписаха нищо за гъбички, въпреки че доктора ми знае че се лекувах от тях. Могат ли да се появят пак тия гъбички след антобиотика. Аз изпих 1мг, след 3 дни още 1мг и сега чакам последен ден на менструация да изпия и последния 1мг.

# 77
  • Мнения: 862
Лолипопи, възможно е да ти излязат гъбички от антибиотика, той е доста силен. Взимай предпазни мерки. И нали знаеш, докато лекуваш хламидии, секс само с презерватив и без френски ласки. Чак като видите и двамата отрицателни резултати, тогава можете да хвърлите презервативите.
Аз лекувах веднъж със Сумамед, ама явно не съм се излекувала както трябва. Сега пия Ципрофлаксицин 15 дни, дано този път стане, че много ме е страх да не съм си увредила нещо.

# 78
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 997
Радостина, направи ДНК тест за хламидия. Ако е отрицателен няма нужда от лечение. И успех с инвитрото Wink

lollypopy, ако си предразположена към гъбички е твърде възможно да се появят от антибиотика. При мен точно така стана въпреки че пих Микомакс превантивно. Така че след антибиотиците ми се наложи да направя и 2 курса лечение на Кандида...  Close

# 79
  • Мнения: 646
Благодаря ти жабче, ама аз пак не разбрах ДНК теста пак е  от секрет, този секрет кой го взема?

# 80
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 997
Гинеколог може да ти го вземе - като цитонамазка е. И го носиш в лаборатория, която прави ДНК тест за хламидия - струва около 20 лв ако не се лъжа.

# 81
ами и той моя лекар нищо не ми каза за това, въпреки че зае че ги имах. Дано да не се появят гадините, че не сам и в страната. Пък относно секса не сме го правили без презерватив де.

# 82
  • Мнения: 2 422
Струва 17 лв. правих го вчера Hug

# 83
  • София
  • Мнения: 1 220
Здравейте момичета..
Току що си изтеглих изследванията от Цибалаб…. newsm78

Chlamidia Trach-Ig G   8АЕ
Chlamidia Trach-Ig M  5АЕ

Така като ги гледам, не знам какво да мисля  newsm78 здрава ли съм сега, болна ли съм била преди това,... правим си бебче и може да е станало и сега, ако имам инфекция, не знам какво ще правя… Дайте съвет какво да правя ? Tired

# 84
lanna миличка абсолютно НИЩО ти няма. Перфектни са тези резултати. Данои да е станало бебочето!!!

# 85
  • София
  • Мнения: 1 220
lanna миличка абсолютно НИЩО ти няма. Перфектни са тези резултати. Данои да е станало бебочето!!!

ОХхх благодаря ти много мила, да знаеш как се притесних … Всичко най-хубаво ти пожелавам, благодаря Hug Hug Hug

# 86
  • Мнения: 186
Момичета аз днес ще си вземам изследванията, дано всичко да е наред Praynig Praynig Praynig
Стискайте ми палци Peace после ще ви дам отчет   bouquet

# 87
момичета помагайте!
от тоя азитрокс май наистина ми с  появяват гъбички. Дали не пречи да пия низорал-само това мога да се помъча да си купя извън бг. а моя доктор е на почивка. пречи ли нещо да го пия 2 дни след азитрокса

# 88
  • Мнения: 186
Добро утро Rolling Eyes
Е пак съм на ред - вчера правих тест и се оказа положителен, имам хламидии. Сега почвам пак голямото лечение. Веднага се обадих на моята лекарка в Пловдив и утре отивам. Но понеже правим опити за бебе, сега трябва да изчакам 1 седмица с хапчетата, за да видя дали ще ми дойде. Бях забравила какво е да се молиш да ти дойде лелката, но сега ще си го припомня. Да видим какъв ще е първият курс на лечение  newsm45

# 89
  • София
  • Мнения: 1 220
Добро утро Rolling Eyes
Е пак съм на ред - вчера правих тест и се оказа положителен, имам хламидии. Сега почвам пак голямото лечение. Веднага се обадих на моята лекарка в Пловдив и утре отивам. Но понеже правим опити за бебе, сега трябва да изчакам 1 седмица с хапчетата, за да видя дали ще ми дойде. Бях забравила какво е да се молиш да ти дойде лелката, но сега ще си го припомня. Да видим какъв ще е първият курс на лечение  newsm45
Lidia555 съжалявамq че така е станало кофти работа , но поне си разбрала иначе можеше и да нe разбереш и да стане по-лошо…СТИСКАМ ПАЛЧИ БЪРЗО бързо да се оправиш  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт