№1 при бабините деветини или суеверията......

  • 37 661
  • 498
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 3 634
Имам чувството, че чета документална поредица за Холокоста!!!  #Crazy

# 436
  • Мнения: 1 322
Искрено се смях с тази тема Laughing

# 437
  • Мнения: 686
Абе то като си помислиш,някой неща хич не са смешни

# 438
  • Мнения: 6 443
На мен не ми се вярва, че наистина са го правили newsm78 имам в предвид това с рязането на гръбчето.
Правили са го.Виждала съм малки белези.

# 439
  • Мнения: 10
Извинявайте, ако повтарям нещо написано по-горе, но не можах да изчета всичко. Чували ли сте, че бебето не трябва да се къпе пред чужду хора? Наскоро ми го казаха, но логично обяснение, естествено няма.

# 440
  • Мнения: 8 999
Ох, изтчетох всичко и всички суеверия са супер готини. Не мога да намеря своя фаворит, харесват ми до едно. А най ми харесва това, че все още има доста хора, които се съобразяват с тях и дори са склонни да спорят с невярващите!

# 441
  • Мнения: 1 900
Ужасно е че има хора който сериозно вярват на такива неща и рискуват живота и здравето на децата си. От някой неща направо ми настръхва косата #2gunfire #Cussing out

# 442
  • Мнения: 6 443
Да бутнем малко темата,че тези дни много суеверия има като теми ... Rolling Eyes

# 443
  • Мнения: 611
Да бутнем малко темата,че тези дни много суеверия има като теми ... Rolling Eyes
Добре правиш Hug
Тъкмо се чудех от къде ми изскочи в публикациите тази тема Rolling Eyes
А тези дни се побъркаха да пускат такива Crazy

# 444
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Ето това заслужава първо място  ooooh!

И аз на много глупости съм се наслушала, но това което чух миналото лято просто ме остави безмълвна. Моето бебе беше на две седмици и го водех с количката на лекар, защото цялото му лице беше обринато. По пътя срещнах една съседка, на която разказах какво му е на детенце. Тогава жената ми каза " Да не би някоя жена в мензис да е идвала да види бебчо и затова да се обринал?" И тогава тя ми разказа как един нейн братовчед като бебе така се бил обринал и каква "терапия" му била приложена.А именно: имало обичай в нейното село нацапаните с първият мензис гащички на момиченцата да се запазват. И когато се получил въпросният обрив при нейният братовчед  веднага близките му се "досетили" , че причината е внякоя недобросъвестна посетителка, която не казала че е в мензис. И какво си мислите направили: Взели нацапаните с първият мензис гащички на моята съседка / тъй като тя била близка роднина на бебето/ , разкиснали ги във вода и с тази вода изплакнали на бебенцето лицето за да му минат пъпките! И те до сутринта минали! Sick Sick #Crazy #Crazy Sick Sick
           
#Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy
Сериозно ли има такива тъпунгери?????????????Думи нямам!!!!!!!!! #2gunfire #2gunfire #2gunfire
А иначе моите фаворити са много...

# 445
  • Станимака
  • Мнения: 123
 Ох, да ви кажа олекна ми, а аз се чудех защо имам две дъщери newsm78 и все обвинявах таткото  Twisted Evil а то било толкова просто, защото съм ходила на фризьор и през двете си бременности Joy
 И колко ли кабели и маркучи съм прескочила, че и двете бяха с увита пъпна връв Rolling Eyes
 А това с пускането на кръв е направо ужасяващо.

# 446
  • Мнения: 4 335
Направо щях да падна докато ги 4етох ShockedГласувах с последната опция,как да избера само една Shocked

# 447
  • Пловдив
  • Мнения: 857
Всички са ми любими  Mr. Green Последната опция  Peace

# 448
  • Мнения: 101
Абе и аз не се хващам на такива глупости, ама една приятелка страшно мразеше котки и като ги видеше постоянно ги гонеше и ги риташе.......детенцето се роди космато, космато точно като котка, след това космите опадаха, но..........

# 449
  • Мнения: 6 443
А,това за гащичките и лицето съм го пропуснала  Sick Ужас!!!! Sick

Абе и аз не се хващам на такива глупости, ама една приятелка страшно мразеше котки и като ги видеше постоянно ги гонеше и ги риташе.......детенцето се роди космато, космато точно като котка, след това космите опадаха, но..........

Ели,нали не вярваш наистина,че е възможно това  Crazy Аз също си играех с котки и в края на бременността все усещех бебчо как рита отвътре и ме пипа с ръчички,все едно ме драска и бабите веднага:"Ама  то да не вземе някое коте да се роди,казвахме ти,да не си играеш с котката!!!"  Shocked Joy Crazy
А иначе е нормално някой бебенца да са малко по-космнати от други и след това,окосмяването да падне-такава ни е природата  Peace

Общи условия

Активация на акаунт