Водолейчета и Рибки по ФЕВРУАРСКИ се усмихват!

  • 8 255
  • 87
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 305
Мактъб,направо ме разби кат щайга,ами аз смятам че до 5 седмици трябва и пита да си направила вече  rotfImbo Аз сега се прибирам и всеки -"Аре бе,още ли си с корема?!" Аз им казвам че съм отложила раждането за другия месец че да спрат да ме питат.А вчера имах рожден ден и така ми се щеше да раждам....ама си останах само с надеждите Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 43
Чеатито на новообебилите се мами ,а на тези който са все още 2 в 1 още малко остана момичета дръжте се.
Мислете за хубавите моменти след това Hug
Бебка Яни е добре спинка папка и пак спинака Simple Smile

# 17
  • Мнения: 7
Имам удоволсетвието да ви съобща, че днес в 17 часа мама Daisy6 роди момиченце Симона 51см и 3700
Да е жива и здрава и да радва много мама и тати  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 18
  • Мнения: 305
Честита щерка Симона  на  Дейзи6,жива и здравичка да им е бебката! Tada Хайде момичета,смело напред Wink Аз имах контракциики,но разбира се затихнаха Mr. Green А да ви питам,трябва ли да са болезнени за да започне раждане newsm78 щото мойте не са,е съвсем лекичко ама....

# 19
  • Мнения: 644
Честито на мама Дейзи - леле,4е голяма принцеска!

# 20
  • Мнения: 2 818
Днес в 19.22ч Рали - green dawn роди бебе Мартин 3250гр. Марти и мама са супер, а тати гордо преряза пъпната връв!!!

# 21
  • Мнения: 644
Еха,Браво на Рали-4естито й първородно син4е ! Отърва се и тя от тумбака! Hug  bouquet
Айде,Ели,ти си на ход...не остана ве4е...

# 22
  • София
  • Мнения: 1 481
Честито  на  Daisy6 и green_dawn    bouquet  bouquet  bouquet
Petita, моите контракции станаха доста болезнени чак когато ми спукаха водите. А преди това усещах нещо като силна менструална болка, но непрекъсната. Хайде, кураж и търпение, малко остана   love001

# 23
  • София
  • Мнения: 618
Честита радост на новите мами, да са им живи, здрави и послушни бебоците   bouquet   bouquet   bouquet

# 24
  • Мнения: 684
Честито на Daisy6 и на Ралито! Да са ви живи, здрави и много щастливи бебоците!   Hug

Хайде Ели и petitа - май само вас чакаме. Да не искате да се включите в списъка на мартенските февруарчета Wink Майтап де - когато, тогава!

# 25
  • Мнения: 1 701
Момичета, ние с моето Пламъче сме си вече в къщи. Simple Smile
Много съм щастлива, че го имам, но ще ви разказвам за моето раждане утре, защото сега искам да се изкъпя и не мога да стоя дълго седнала. Боли ме д-то! Sad Имам 5 шева но се чувствам като бродерия!
Иначе всичко е наред и сме добре!

# 26
  • Мнения: 305
Wish Радвам се че всичко е вече минало и си гушкаш бебко,отсега нататък все хубави бебешки усмивки smile3521 Ние,необебилите се сме вече малко ама ще дойде и нашият ред,надявам се скоро Whistling Жасминче майтап ти се струва на теб ама на нас хич не ни е лесно вече,ей тези дни са ми много тромави Tired Face

# 27
  • Мнения: 2 818
Аз няма да раждам!  Crossing Arms

# 28
  • Мнения: 684
Maktub, petita - не се притеснявайте - ще дойде и вашият ред и то съвсем скоро. А до тогава - спете!!! Преди като ми кажеха "Наспи се сега, че после..." и аз си викам: Е, к`во пък толкоз?! Ама верно си било. Трябваше тогава да складирам малко повече сън. Ужас!

# 29
  • Мнения: 305
Знам аз че трябва да спя,ама през нощта не ми се спи когато съм спала денем,айдеееееее то стана едно обяснително ooooh! Мактъб ти за догодина ли го отлагаш твоето телене Mr. Green То и аз натам съм тръгнала,ама мойто малкото страшни кикове ми джаса в коремчето #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт