Стара Загора 22 - пролет се задава, хормонът дЪл ще побеснява...?

  • 11 025
  • 280
  •   1
Отговори
# 15
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Оправих си тъпата кирила.
Ами наистина другата седмица ще остане, тъкмо да ти е хуууубаво домъчняло за мене.

И да ми върнеш кабела за фотоапарата, че тази вечер изтроших доста нерви в търсенето му, докато се сетя, че го бях дала на теб Tired

# 16
  • Мнения: 6 243
На РД на Алекс го носех, ама кой да се сети да си го извади от чантата Blush. Няма да го забравя повече!

# 17
  • Мнения: 449
rose_madder, добре си ни дошла Hug
За триизмерния и аз знам, че Цонева не се справя добре и че в Торакс Пловдив се справят добре. Не си спомням колко е цената, но срещу нея получаваш снимки и записи на бебчо на CD. Ако искаш поразрови се малко из форума, съвсем наскоро я бяхме коментирали тази тема Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 753
за 3D ехографчето: в Стара Загора при цитираната 'докторка' не си заслужава паричките, които са 85лв, аз ходих миналия март и сестра ми беше август...много е зле жената и мисля няма желание да се научи на 'красивата машинка'....сигурно и е харизана пък и и стигат и 2 балами да отидат на седмица като мен и сестра ми и разходите са и платени за 2 напред.
За мен перфектни в тази област в Стара Загора са Тодоров на ул.Столетов и Гидикова в център Света Анна на ул. Руски макар и не работейки на 'новостите', но перфектни в областта си.
на 3D ехограф си струваше само в София, има и конкуренция там и прегледа е 45 лв. записват ти CD, както е цитирано по горе, филмчето трае точно около 30 минути и са страшно внимателни, адресите на всички софийски 3D eхографи ги има във форумите на софиянки аз оттам ги взех, ние ходихме в един частен център в Лозенец.

# 19
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Добро утро...мерси още веднъж за пожеланията на сержи...обеща да ме слуша хайванчето с двете си уши Mr. Green
За 3Д апарата - писах скоро в една друга тема - най-близкия 3Д с качествено задкормилно устройство близо до СТара Загора е апарата в Торакс Пловдив. Има също в София и Варна. Моят съвет е да не ходиш при д-р Цонева.
ДНес ще излизате ли? Немога да преценя времето кво ще  Crazy

# 20
  • Мнения: 2 122
Гидикова в център Света Анна на ул. Руски

Гидикова вече е с нова практика- на Боруйград 87- МЦ Надежда- на оградата на МГ-то се пада, първия етаж в дясно- 3-я кабинет.

# 21
  • Стара Загора
  • Мнения: 671
Айде бе Мини , като видях че си писала викам вече си  родила .  Laughing  А ти още я стискаш момата .    Heart Eyes Леко раждане ти желая че то не останало  вече .

# 22
  • Мнения: 2 122
уж съм боксониера, ама явно й е удобно в мен.  Mr. Green
Тази събота и неделя й е забранено да излиза- местим се в новата къща.
Мерси за пожеланията, дано да е леко и бързо.

# 23
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Мини, па ти гледай покрай вашето местене в нова къща...
Да не преместиш и беболина в нова къща, без да искаш... Grinning

Е па как няма да излизаме... Засега пече слънце... Но до обяд ще е станало мрачно...
А и е студено, може би няма да става за Бирхале... Сити...?

# 24
  • Мнения: 280
Аз със сигурност трябва да излизам,ама още не мога да преценя за Бирхале ли е,или за Сити.Моля някой да ми се обади като решите.Благодаря предварително Grinning

# 25
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Аз със сигурност трябва да излизам,ама още не мога да преценя за Бирхале ли е,или за Сити.Моля някой да ми се обади като решите.Благодаря предварително Grinning
Моля и аз да бъда уведомена защото и аз дърпам по улиците след 30-40 мин. Експри ти си ми надеждата Mr. Green

# 26
  • Стара Загора
  • Мнения: 347
ей вие този форум на чат го превърнахте!Защо не обсъждате разни темички, и честитките са хубава тема, ама да си уреждате срещите от тук! Така никой който не ви познава не може да се включи. Честито на новоизлюпената мама! Да и е жив и здрав бебока! И аз искам да разкажеш за раждането, много обичам да слушам такива истории. Особенно случили се в нашто "любимо" АГ.

# 27
  • Мнения: 449
samimami, извинявай, нямам честта да те познавам, ама мисля, че е меко казано грубо да нахлуваш така и веднага да започваш с критиките за това какво пишем и да пишем в тази тема. Ако искаш ти можеш да дадеш предложения за някои "темички", например. Това едно. И второ-досега не сме върнали никого от нашите срещи, даже напротив-всъщност всички сме се запознали по този начин

# 28
  • Мнения: 6 243
Бах мааму newsm78

# 29
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Лелеее... и защо с този тон? Никого не сме върнали, непознати също, ама не с рогата напред, моля.  Twisted Evil
Меко казано, не е възпитано по този начин да се отнасяш с хората. Според теб къде е мястото за уреждане на срещи?
Защо не вземеш ти да 4предложиш темичка за обсъждне, вместо да критикуваш?

Общи условия

Активация на акаунт