Кой наднича в бг мама?

  • 2 617
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 423
не децата ей-така, ами бременните деца.
или децата без девствена ципа. и мераклиите.

и издателите

и виксерите. заради снимките.

# 16
  • Мнения: 7 474
Всякакви надничат Confused

# 17
  • Мнения: 258
Кой ли не. По-скоро, въпросът е има ли някой, който да не наднича.  Simple Smile

# 18
  • Мнения: 2 407
И аз мисля,че надничат всякъкъв тип хора.

# 19
  • В офиса
  • Мнения: 4 018
Много се хилих, когато прочетох в една статия по повод протеста на таксиджиите следното:
"Хората защитават интересите си - майките висят в интернет, таксиджиите, ракиджиите, пенсионерите - протестират на улицата. И това е нормалната, организирана проява на гражданите във всяко цивилизовано общество."
В-кът е Сега, авторът някакъв мъж - Петьо Цеков. Колко ли, милият мърмори, че жена му си губи времето по форумите, вместо пред печката. Та ето този конкретен човек явно наднича тук.

# 20
  • Мнения: 46 520
Предполагам, че чичко Гугъл праща доста народ  newsm78
Да не кажа, че основно от там са зяпачите  Laughing

# 21
  • Мнения: 843
 Всеки ,  който  зададе дума в Гугъл.    поне в  светът ,в който се пише на кирилица.


  Едно време аз така го намерих този форум  и то на първа страница...
   Правете си изводите.
   Всичко , което коментираме, дори и дружелюбно... е на показ.



 

# 22
  • Мнения: 843
Предполагам, че чичко Гугъл праща доста народ  newsm78
Да не кажа, че основно от там са зяпачите  Laughing

 Така е Ники,  мене Гуглето ме прати тук, но  аз съм чатър от дир-а-   И не  по вашите теми, и в едно такова  , небрано лозеее , аома така го обърна животът  , че съм Мама .. вече
     Няма да коментирам,  Факт  е, че съм тук-   
Толкова добро на едно място не се е събирало./ и толкова зло, понякога/   добре, че има везни. (
   
     Отговорът на твоят въпрос :  Наднича всеки, който е написал   нещо лично.. с мама , 
     Само да ти кажа , че когато преди месец пуснах търсачката за "топлоизолация"    намерих темата ТУк.

  мене това ме плаши.  Сървърът на  мамма, просто изтрещява.

# 23
  • Мнения: 1 866
И аз попаднах чрез Гугъла тук търсейки информация. Надникнах и повече не си тръгнах... Simple Smile

# 24
  • Мнения: 3 569
И педофили надничат. Мама им мръсна.

# 25
  • Мнения: 155
Някои даже си набират твърд електорат тук Simple Smile

# 26
  • Мнения: 936
Според мен, всеки който знае как да изполсва интернет.
Всички пътища водят ТУК. Mr. Green

# 27
  • Мнения: 1 288
не знам как представители на фирмите, от които сме недоволни и се оплакваме, веднага ни надушват. и като почнат с едни анонимни постинги- аз винаги пазарувам от там, много съм доволна от качеството...........е, много побеснявам. ние тука патки пасем  #Cussing out
в гугъла каквото и да напишеш, верно все тук праща.  Confused

# 28
  • Мнения: 1 111
 Кой наднича ли?
 Хм.Ей сега идвам от една съвсем невинна тема, която обаче е пусната съвсем целенасочено.И искам да ви кажа,че търговците не само надничат, ами и участват активно във форумската веселба.
 Лекари също наминават, и пишат от време на време по някой нелогизъм, раздразнени от светлината в която ги показваме тук.
 И кой ли още не се рови тук.

# 29
  • Мнения: 1 312
Гинекологът ми
Лелята на малкият в яслата...

Сценаристи задължително Peace
Мъжа ми от любопитство Wink
Чрез друг форум беше попаднал на темата на Дона-онази тема Wink,невъзпитаната Laughing
Та от тогава вечно ме бъзика и дебне за някой пикантерия зад гърба ми.

Общи условия

Активация на акаунт