Пак за дияне 35 .............

  • 6 565
  • 58
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 246
 Hug Ами аз пия Диане вече много години, 1 кг. не бях качила, но откакто спрях цигарите преди 2 месеца..... Thinking такова ядене никога не е било.....

# 16
  • Мнения: 3 647
Hug Ами аз пия Диане вече много години, 1 кг. не бях качила, но откакто спрях цигарите преди 2 месеца..... Thinking такова ядене никога не е било.....
ами аз цигари не пуша
но ме успокоява  факта, че не си наддала  Hug
сега просто заместваш един гаден навик с друг
  bouquet

# 17
  • varna
  • Мнения: 1 012
ANGYA- искам да те питам дали при тебе има повече мъжки хормони и с окосмяването как си-ако имаш проблеми с тези неща по добре да не приемаш диане 35, аз ги пиех 6 години и само хубави неща мога да кажа за тях,но имам наблюдения с когото съм разговаряла за тях,при всички който са имали проблеми - " повече мъжки хормони,или по силно окосмяване" са качвали килограми и им растат повече косми,такаче си помисли newsm10

# 18
  • Мнения: 3 647
ANGYA- искам да те питам дали при тебе има повече мъжки хормони и с окосмяването как си-ако имаш проблеми с тези неща по добре да не приемаш диане 35, аз ги пиех 6 години и само хубави неща мога да кажа за тях,но имам наблюдения с когото съм разговаряла за тях,при всички който са имали проблеми - " повече мъжки хормони,или по силно окосмяване" са качвали килограми и им растат повече косми,такаче си помисли newsm10
]
ами на мен ми ги предписаха заради засиленото окосляване  по лицето и двустранна поликистоза
а хормони не са ми  изследвали, а за направление не дават за ендокринолог докато не приемат  новия рамков договор  Sick

# 19
  • varna
  • Мнения: 1 012
оох незнам ама нали ти казвам че доста познати с който съм говорила и имат проблем с окосмяването-засилва се от диянето Sad по добре се изследвай и така

# 20
  • Мнения: 3 647
оох незнам ама нали ти казвам че доста познати с който съм говорила и имат проблем с окосмяването-засилва се от диянето Sad по добре се изследвай и така

аз още не съм почнала да го пия ама тия дни сигурно ще трябва
четах доста в интернет за заболяването и всички доктори лекуват СПЯ със диане 35
аз и на фитотерапевт ще ида и да видим
мерси много за споделения опит
  bouquet

# 21
  • Мнения: 246
 newsm78 За космите не мога да се съглася, на приятелката ми и изписаха Диане точно защото беше окосмена повечко ( белег за завишени мъжки хормони ) и имаше киста на яйчника.....Не че спряха да и растат косми де, но си има колкото и преди - не повече.   bouquet И в никакъв случай не качи килограми, май май всичко е субективно.....

ANGYA- искам да те питам дали при тебе има повече мъжки хормони и с окосмяването как си-ако имаш проблеми с тези неща по добре да не приемаш диане 35, аз ги пиех 6 години и само хубави неща мога да кажа за тях,но имам наблюдения с когото съм разговаряла за тях,при всички който са имали проблеми - " повече мъжки хормони,или по силно окосмяване" са качвали килограми и им растат повече косми,такаче си помисли newsm10

# 22
  • Мнения: 3 647
newsm78 За космите не мога да се съглася, на приятелката ми и изписаха Диане точно защото беше окосмена повечко ( белег за завишени мъжки хормони ) и имаше киста на яйчника.....Не че спряха да и растат косми де, но си има колкото и преди - не повече.   bouquet И в никакъв случай не качи килограми, май май всичко е субективно.....
ох дано  и аз да съм така
те космите могат да се махнат с лазерна епилация, но едва след като е излекувано заболяването иначе няма никакъв смисъл
вече съм вдигнала ръце от заболяването качвам по 5кг на месец  #Crazy
даже и вода да пия
  bouquet мерси за успокоителните думи

# 23
Prosto triabvashe da zapazish onazi staia i vsichko shteshe da e nared Blush

# 24
  • Мнения: 3 647
Prosto triabvashe da zapazish onazi staia i vsichko shteshe da e nared Blush
newsm78 newsm78 newsm78 Shocked

# 25
  • Мнения: 2 936
една моя приятелка пи Дияне-имаше пъпки по лицето и по-силно окосмяване...за 6 месеца качи над 10 кг.  Rolling Eyes
незнам колко е пречистен като хормонален препарат,но се води "най-силния"  Rolling Eyes

п.п.а за цигарите...на всички хапчета анти-бебе пише,че не е препоръчително да се пуши !!!

# 26
  • Мнения: 139
И как, извинявай, без хормонални изследвания, са ти казали, че имаш поликистоза?
На мен миналата година, само след сонография на малкия таз лекарката ми обясни как съм била имала поликистозни яйчници и веднага ми изписа Диане 35, без всякакви други изследвания. Естествено - отказах й да ги пия. След това ходих при други лекари, пак сонография, цитонамазка, преглед - ами нямам си поликистоза, и добре, че не я послушах.
Имам хормонални проблеми, да, ок, но за момента организмът ми се справя, поддържам еднакво тегло месеци наред, имам редовен цикъл и не смятам да пия протичозачатъчни.
Съветвам те да си провериш хормоните - иди и си плати за качествено изследване. Може да имаш проблеми с гуша например. Брат ми има - назначили са му терапия, адекватна за проблема му и след няколкомесечно прилагане той се чувства и изглежда значително по-добре.
С наднорменото си тегло от личен опит мога да ти кажа, че ще се бориш доста време, но има оправяне, повярвай ми.
Диане 35 са силно концентрирани хормони, поемаш ли риска от 10% увеличаване на възможността от рак на гърдата, тромбофлебит, помътняване на ретината, ужасно главоболие, надебеляване, позиви за повръщане и други гадости?
Чисто приятелски съвет - не започвай прием на хормонални препарати без изследване на хормоналния си баланс.

# 27
  • Мнения: 2 677
muneca de porcelana, поликистозата на яйчниците спокойно се вижда само на ехограф. Друг е въпросът, че много лекари, по една или друга причина изписват Диане 35 по навик, което, разбира се, не одобрявам.
Диане 35 подтиска тестостеронът. Но проблемът с яйчниците съвсем може да не е там.
Аз пих три, та и повече години такива хапчета. Макар че правих хормонални изследвания, не знам дали гинекологът тогава изобщо ги погледна като хората. Пих ги и срещу окосмяване.
Ефект - никакъв наникъде. Странични ефекти - не напълнях, но ми докараха силна алергия.
Накрая се оказа, че проблемът не е в тостестеронът, а в естрогениът. Така че колкото и да се тъпчех с Диане 35 резултати нямаше да дочакам.
Затова според мен е недопустимо просто така да се изписва Диане 35, без никакви изследвания, а само на база ехография.

# 28
  • Мнения: 73
И аз напълнях от диането  Cry и сега се мъча да си върна предишните килца. За окосмяването при мен май имаше обратен ефект,дори спряха да ми растат космите  Laughing

# 29
  • Мнения: 418
около 4,5 месеца бях на дияне 35 за регулиране на цикъла.окосмих се ,но след като го спрях всичко си опада.определено се качват и килца

Общи условия

Активация на акаунт