Баба Марта отива на гости в ГЕРМАНИЯ - (16)

  • 12 661
  • 276
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 7 605
Морже, моми4ета, морже  Sunglasses

За вълкановата иzба и аz се то4а, хем докато се доберем до нея се надявам да съм отбила  Mr. Green
Мъжът ми купува все по скъпи вина, мамка му, сигурно Ще му мине мерака като пия и аz отново и Ще има раzлика в портфьола  Laughing

Ееее, вивита, много се смях  Laughing

Малеее, 4иколинка, биете всякакви рекорди с тия коли4ки  Crazy  Кажи наистина, кои са zдрави, кои не?

Срам, не срам, аz в ибей никога не съм продала или купувала неЩо. Съответно нямам и регистрация там, камо ли zвеzди  hahaha  Но имам едни работи zа продаване и сигурно скоро Ще се zаема с таzи мисия. Ве4е zнам кого да питам zа съвет  Whistling

А бе нямате ли понякога чувството, че има няма и току дойде някой период и всички луди по форумите се zадействат, нормалните стават супер чувствителни, всеки дърпа на някъде беz да zнае в същност какво иска и иzобщо настава някакво лудо маzало??? ooooh! ...от луната ли ще да е newsm78

Дааааааааааааааа. В моята о4етна тема е така, периоди4но има кавги, ето в4ера пак. Явно някой е в М, не zнам, аz нямам такива екстри  Laughing

Цитат на деня Tatjana знае, че нищо не знае.   Joy

# 226
  • Мнения: 1 610
татяна бия те: Не изпускай риен от контрол!Ще съжеляваш!
 
Мистич, аз винаги се смея,когато ме апострофираш.
днес съм с температура!след 2 месеца борба с вируса на детето- най-накрая ме хвана. И ме стиска за гърлото,нищо, че пак пея по правилно от Лорен Телбод,
Вивита ме кефи как им се връзва на разни чавки в клюкарника

п.с. Коя година е основана Германия, попитах цялата рода/ че оня пост с 917 и крал Хенрих не ме оставя да спя/ . И досега няма друг отговор освен- "Незнам, тя съществува от цяла вечност" Да ви имам самочувствието!

Последна редакция: ср, 28 фев 2007, 11:48 от rien

# 227
  • Мнения: 1 947
    Гутен морген smile3507
   Снощи дребчо заспа към 12.... А аз в 2.... Но това не и попречи да ме събуди в 8...
Ще припадна за сън, дано и се доспи скоро!
   Знам, че ще ни искат пълномощно само на излизане от БГ, въпросът беше да не
ходя до консулството, че е далеч, а да го направим в БГ, докато таткото е там.
Щом става, ОК. Simple Smile Благодаря ви за информацията. Лелката в консулството беше
обяснила, но пуста кърмаческа деменция, вече ме е срам да питам за всяко нещо
по 100 пъти. Embarassed
   Вечернице, ти ще да знаеш - може ли да държа бебето в Трагетух по време на
полет или поне на излитане и кацане? И откъде разбирате условията на компанията,
с която ще летите, когато бухвате по интернет? Аз за пръв път май ще купя от бюро,
за да ми кажат условията за бебе. Май се отказвам от удобния полет с АирВиа, за да
пътуваме с Кондор - казвате по-добре с немска компания... Дали? newsm78

# 228
  • Мнения: 1 947
ОХ, ШЕ ПАДНААА smile3532
Анна кърти мивки и рути стени, а да не говорим каква мусака прави.
  Второ дебело е вярно. Laughing

# 229
  • Мнения: 1 584
Мъдрият се учи да може, умният - да знае. Само на Maira всичко е ясно. Joy Joy Joy

Ще го пратя на шефа hahaha

# 230
  • Мнения: 3 880
Риен, на почети тук малко история, че мен хич не ми се чете днес.
Те германците не знаят коя е точно годината, защото на тях не са им набивали цифрата, както на нас едно време...681....681....681  Laughing
Татянчето ще те светне най-добре Simple Smile

Ох и мен ме налегна някаква болест, направо си съдрах гърлото да кашлям, имам чувството, че е рана, не мога да преглъщам, глава ме цепи Confused

Вивита, това с търсенето на съчинения на готово и аз не мога да го разбера (дано не се изметна след някоя и друга година и да запея и аз друга песен Wink)  Наскоро пак се чудех на едни "амбициозни" мами newsm78 Леля ми има дар слово жената, пише хубаво- стихове, есета. Разчуло се това из наше село и сега периодично намиват майки да я молят да напише на децата им есе по психология примерно, една пък "баровка" предложила 20 кинта за услугата (майката, не детето #Crazy). Направо се шашнах като ми го разказа това по телефона, и тя се чуди как да им отказва и да им обяснява, че не е правилна точно този вид помощ за децата им.
Вместо да си накарат децата да захапят книгите, те хукнали да предлагат 20 лв на някой да им напише нещото.... newsm78

Анна, аз от както се е родило детето с БГ-авиокомпании не съм летяла. Последния път с българите летях бременна в 3.месец и направо ми изкараха акъла, случи се някакъв раздрънкан самолет, така тракаше и бръмчеше вътре, че ме побиват тръпки само като се сетя, а по принцип нямам страх от летене и не параноясвам в самолета, просто тогава наистина беше екстремно. От тогава ги заобикалям ако има възможност....

# 231
  • Мнения: 1 947
...Последния път с българите летях бременна в 3.месец и направо ми изкараха акъла, случи се някакъв раздрънкан самолет, така тракаше и бръмчеше вътре, че ме побиват тръпки само като се сетя, а по принцип нямам страх от летене и не параноясвам в самолета, просто тогава наистина беше екстремно. От тогава ги заобикалям ако има възможност....
   Същото мога да кажа и за Малев, унгарците... Летях натам в четвъртия и нищо не усетих, но на връщане,
в петия, щях да умра, докато не слязохме да си отдъхна. Nie mehr бременна с Малев, камо ли с бебе. ooooh!
   Иначе, аз не бих тръгнала с бебе в кола. Мисля, че е по-опасно, отколкото със самолет. А и ще стане девет
дена път с камили - спри тук да яде, там да пикае, сега пък реве, а как ще се схване горкото... Не знам, не бих. newsm78

# 232
  • Мнения: 1 178
    ....., а да го направим в БГ, докато таткото е там.
Щом става, ОК. Simple Smile Благодаря ви за информацията.

още по_добре, пращаш татито при накой нотар да подпише пълномощното и летите беz проблем.
       Вечернице, ти ще да знаеш - може ли да държа бебето в Трагетух по време на
полет или поне на излитане и кацане? И откъде разбирате условията на компанията,
с която ще летите, когато бухвате по интернет? Аз за пръв път май ще купя от бюро,
за да ми кажат условията за бебе. Май се отказвам от удобния полет с АирВиа, за да
пътуваме с Кондор - казвате по-добре с немска компания... Дали? newsm78


аz винаги съм препоръчвала,ако не се полzва бебешка кошница, бебо по време на полета да бъде в слинг или кенгуро. Никой не може да ти zабрани да си държиш бебето в слинг, но има иzискване поне при луфтханzа да го държиш с гръб към теб. друго което се сещам, че преz контрола трябва да се раzопаковате, аz бях потресена, zащото нямах количка със себе си и нямаше къде да положа бебо докато сваля кенгурото от себе си, но две служителки се притекоха на помощ и поеха бебчо. виж трагето т.к. е само плат може и да не те карат да го сваляш.

# 233
  • Мнения: 2 907
анна, това ми беше мисълта и на мен. И най-вече, че ще е и жега. Иначе е ясно, че ще преспиваме в мотел, щ правим големи почивки етц. Но как да се решим, като ако недай си боже се случи нещо и сме на магистрала, няма близък град, близка болница...Не ми се мисли за такива неща, това са екстремни примери, но аз съм супер страхлива.
А незнам ако се качим тримата на самолет дали няма да ми се пръсне сърцето от ужас. Не се майтапя.

риен, за вбъдеще ще избягвам абсолютно всякаква комуникация с теб. Нито те апострофирах, нито поучавах. Това, че имаш проблеми не ти дава право да се заяждаш. Ако обичаш не отговаряй на това, за да можем да приключим окончателно връзката.

чиколина, много си хубава. И каква стройна осанка...Как го правите бе хора, зеленея от яд и завист, да знайте! Забранява се пускането на снимки. Моля само дебелите да пускат снимки отсега нататък  Laughing

# 234
  • Мнения: 11 342
Вечерница, няма защо да бързаш, просто тръгни навреме
 Joy Joy Joy

A az съм толкова кисела днес. Направо съм Вълка Mr. Green
Синковеца снощи вилня 2 ч. Корема го боля, беше като камък и аха  аха да викна нотдийнста Crazy
Накрая се кротна, раzреши ми да го помасажирам и zаспа.
Говедото му с говедо, сиво русенско  hahaha

# 235
  • Мнения: 3 880
Аз с кола не се навивам сама, пък камоли с дете, още повече пък с моето дете Wink. Миналата есен решихме да прескочим до южна Франция (това ни беше предела на разстоянията) и направо ме направи луда калинка за 900км, пък какво остава до БГ. Още след първи 200км се започна "мааамаааа, унд во ист Флянкляйх?" и така 700км ooooh! и спри тук, спри там, искам да сляза, не искам да седя повече. Друго си е самолета Wink

# 236
  • Мнения: 1 947
...друго което се сещам, че преz контрола трябва да се раzопаковате, ...
   И за това се сетих, но предполагам, че няма да е проблем, ще я подържи някой. Simple Smile
...А незнам ако се качим тримата на самолет дали няма да ми се пръсне сърцето от ужас. Не се майтапя...
   Няма!   bouquet Пък ако не се налага, просто не пътувайте надалече.
...Още след първи 200км се започна "мааамаааа, унд во ист Флянкляйх?" и така 700км ooooh! ...
   Ооооххх!! Joy Joy Joy

# 237
  • Мнения: 2 292
ау, чукча писател  Joy
аz пак да иzфилософствам, сигурно на мистик ще и побелеят косите от мен, но ... мен не ме е страх, когато сме всички в самолета, а когато съм сама. Все си мсиля, че ако сега самолета вzеме ,че цопне няма кой да се грижи zа моето писанче и zа моя котарак така добре, както мен ... и какво ли ще стане с тях и как ли ще живеят ... само притеснения. А като се качваме 3 мата си викам ... цопнем ли поне ще сме си 3 мата и никой на никого няма да липсва  Hug
биба, раzбирам да се копват някакви мъдри раzсъждения по раzни неприятни проиzведения, но да не zнаеш какво ти дава книгата е меко каzано простащина. И кръстила темата ЗА УчЕНИЦИТЕ, вместо да я кръсти ЗА ПРАЗНАТА МИ КРАТУНА  newsm78

# 238
  • Мнения: 2 907
Хахахха, вивита, супер Simple Smile Говоря за кратуната де, не за самолетите.
А пък аз чувствам в самолет точно обратното. Сама пак много ме е страх, но си казвам, че само аз ще умра, хората които обичам ще живеят. Идеята да се затрие цялото ми семейство по такъв ужасяващ начин е непоносима за мен. Но пак казвам, че имам фобия. Страхът ми е огромен и необясним. Иначе и в пътни катастрофи умират цели семейства, но от това не ме е страх, докато в най-големите ми кошмари виждам как избухва самолет и как аз съм в него...

# 239
  • Мнения: 2 292
аz пък , като се zамисля, колко нещастно може да бъде едно дете беz майка и не искам никога това да се случи на моето. И си викам и да се катурнем жялото семейство , света няма и да го усети. Никой не е неzаменим. Пък ние ще си седин удобно насред облаците 3 мката и ще ги наблюдаваме  Hug
МЕн пък ме е страх от дълбоки води. Ей като си помисля, че можем да се цамбурнем насред океана и да не мога да доплувам до брега и да ме преследва някаква си акула  ooooh! ooooh! ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт