Вече не съм блондинка, успокойте ме...

  • 2 515
  • 48
  •   2
Отговори
# 30
  • Мнения: 8 917
Няма положение в което да не си хубава Peace И все пак - русо е по-добре. Но все пак трябва и здрава коса, която да изрусяваш Mr. Green Така, че всяко нещо с нуждата и времето си Hug

# 31
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Благодаря на всички, много сте мили   bouquet   bouquet   bouquet

# 32
  • Мнения: 1 418
И на мен ми харесваш повече руса.

# 33
  • Мнения: 311
И на мен ми харесваш повече руса.
smile3521
но  така  изглеждаш много свежа  bouquet

# 34
  • София
  • Мнения: 7 158
Харесваш ми и така  Hug Притеснявах се,че на 1-ви няма да те позная  Laughing
На хубав човек всичко му отива   bouquet

# 35
  • Мнения: 4 371
И аз мисля като Блонди и Надя.
Аз от 100 години се точех на русо, за нищо на света не бих се направила пак черна  Crazy
Използвай маски, балсами, кристали, серуми, режи често връхчетата и косата ти ще има хубав вид  bouquet

# 36
  • Мнения: 1 931

Е да сега не съм бяло пепеливо руса, по-тъмен ми е цвета малко, но го постигам по почти безвреден начин само с боядисване и добър фризьор.



с каква марка боя постигаш този страхотен цвят...ще споделиш ли тайната?

# 37
  • Мнения: 2 673
..хубаво, че пусна снимки..
Честно казано, моооооооооого по-естествено ти стои новия цвят!
Когато картината е хубава Mr. Greenрамката е без значение Peace Peace Peace

# 38
  • Мнения: 7 430
И аз русичка по те харесвам  Wink
Ама ти не съжалявай  Naughty походи си няколко месеца така и лятото пак си се направи като искаш руса Wink Малко да почине косата Peace

Иначе и аз съм от месеци наред  тъмна...но кестеняво... дала  съм си ултиматум да не се изрусявам, докато не отслабна - да видим дали ще стане в този живот ooooh!

# 39
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
На мен пък със сегашния цвят ми харесваш много повече. Със светла кожа си и някак си се сливаш с русото. Докато сега изглеждаш много по- свежа и млада. Така мисля. И с русото ти е добре, но сега ми харесваш повече.

# 40
  • Мнения: 146
 и със светло русо си много хубава Grinning харесваш ми и с новия цвят Grinning

# 41
  • around the world, where the heart belongs
  • Мнения: 1 187
То се е видяло, че един ще каже руса, друг - тъмна. Така че най-важното е ТИ как се харесваш повече.
Ако искаш да си руса, а се притесняваш за косата - просто си скъси леко косата- краищата, които са станали много тънки, прави го често и след това си постригвай само връхчетата често. Гарантирам ти, че изобщо няма да се забелязва, че косата ти е с половин сантиметър по-къса ( той до следващото постригване ще е пораснал :> ), после сама ще почне да расте по-бързо и ще изглежда още по-хубава.

# 42
  • Мнения: 5 317
новия ти цвят ми харесва.

# 43
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Благодаря на всички за мненията и милите думи. Вече свикнах с новия цвят, пък и на бебчо косата е същия цвят, поне по това да си приличаме  Laughing Това в рамките на шегата - като се позаздрави, ще я направя на руси кичури, а ако по-нататък състоянието й позволява - Welcome back to the World of Blonds  Sunglasses
 

# 44
  • Мнения: 3 576

с каква марка боя постигаш този страхотен цвят...ще споделиш ли тайната?

Тайни няма - Вела Колестон Перфект + мойта фризк-а Wink

Общи условия

Активация на акаунт