Вече не съм блондинка, успокойте ме...

  • 2 501
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 673
сигурна съм че ти отива...
аз като съм брюнетка трябва да съм супер нещастна Mr. Greenи никой мъж да не ме Аресва Mr. Green Mr. Green

# 16
  • Мнения: 4 053
След две измивания и пак ще си блонди Wink

Точно  Wink
Най- късно- на третото  Laughing
Така-така.От русо и червено -отърване няма Laughing Flutter Laughing Flutter

 smile3511 нЕма,нЕма

# 17
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
преди и след Въй, Идна съм бледичка, Идна измитичка-бозавичка, пфу - Идна съм никЪквЪ  #Cussing out

# 18
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Nadia79отдавна знаем, че си красива и руса, ама с новия аватар ми подсили депресията...Сега се чувствам и виждам като измита чиния  Cry

# 19
  • Мнения: 71
сега си по-готина и изглеждаш по-млада...лично мнение да не ми се обидиш само  Embarassed

# 20
  • Мнения: 4 053
душо,Убавичка си си и така, и така spoko

# 21
  • София
  • Мнения: 529
И на мен ми хареса. Русо определено ти отива, но пък така изглеждаш по-естествена и свежа   newsm10

# 22
  • Мнения: 2 829
и с двата цвята си ок,не си толкова тъмна на втората снимка Simple Smile,
аз съм била всички възможни цветове---едно предложение от мен---ако не можеш за се възприемеш така --направи кичури---- Simple Smile
но,както каза ----кофти е русо и опърпано-----ама гледам я втората снимка-----по-естествена си и по--свежа  и косата ти изглежда по -жива Simple Smile

# 23
  • София
  • Мнения: 2 061
Много по-свежа и естествена си сега, не се ядосвай за стария цвят. Освен това той е малко фолк. Не се сърди, но такова ми е мнението за този цвят. Сега изглеждаш като момиче, а на старата снимка като фолк-кака! Пак ти казвам не се сърди! Не искам да те обидя, просто искам да те ободря и да се радваш на новата си коса!
  bouquet

# 24
  • Мнения: 3 164
На мен със светла коса повече ми харесваш Peace

Наде, хубава си-и косата и лицето Peace
аз съм с по-тъмен тен Close и едва ли толкова светло русо ще ми отива-ще приличам на цинга-манга Mr. Green Sick

# 25
  • Мнения: 1 564
И на мен ми хареса. Русо определено ти отива, но пък така изглеждаш по-естествена и свежа   newsm10
Така повече ми харесваш. smile3521

# 26
  • Мнения: 2 229
Сега по ми харесваш. Peace (не те успокоявам - наистина) Предишното ти русо прекалено русо ми се струва, по-тъмно е по-добре. И както казаха преди мен защо на по-тъмна коса не си направиш кичури? Една приятелка е със светло кестенява коса, но с руси кичури и й седи супер, няма го момента с метлата...Crazy

# 27
  • Мнения: 27 524
Аз, като фен на блондинките, се присъединявам към мнението на Надя.
И аз се опитвах да се потъмнявам и не издържах дълго. Харесвам русото и това е. Даже сега пак ще се връщам къл блондорите  Grinning
И за да съм честна - харесваш ми повече руса. Изчакай малко да се оправи, подстрижи опърпаното и пак бъди руса, но с боя.

# 28
  • София
  • Мнения: 35 967
Супер си сега  Peace

# 29
  • Мнения: 6 155
И за да съм честна - харесваш ми повече руса. Изчакай малко да се оправи, подстрижи опърпаното и пак бъди руса, но с боя.

Това е моето мнение  Peace

Общи условия

Активация на акаунт