Зов за помощ за живота на Светлозар! SMS на номер 1365 за vivatel и globul

  • 15 616
  • 213
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 233
Много ми е мъчно за тези душички, на които им липсва най-ценното - ЗДРАВЕТО. Защо парите обричат тези дечица на страдание, живота им е безценен, би трябвало държавата да поема изцяло разноските по лечението им, но това за България звучи смехотворно  Cry
Господи помогни им!
     newsm17 newsm17 newsm17

# 16
  • Мнения: 4 516
Може ли някой да ми каже как става преводът към банкова сметка от пощата? Аз мисля, че не може, но не съм наясно.
Аз засега съм се насочила към банка - утре ще преведа колкото мога, но надали ще бъде повече от 30 лв (поне засега). А има ли си собствен сайт детенцето? Гледах го по ТВ, милото, толкова умно дете изглежда, аз вярвам, че ще се оправят и той, и Дари! Praynig

# 17
  • Мнения: 2 171
Попълва се същата бланка като за пощенски запис, само че на мястото на адреса на получателя се попълва банковата сметка - IBAN. Аз съм превеждала чрез пощата 2 пъти пари, хубавото е, че оскъпяването е много по-малко отколкото за банков превод - за 15 лв платих около 50 ст.

# 18
  • Мнения: 4 516
Нати, благодаря ти. Утре това ще бъде едно от първите неща, които ще свърша. А по пощата или по банката - до което се добера първо.

# 19
  • Мнения: 4 076
Нека,ако могат,родителите отворят линия за СМСи.Едно-две левчета и то пращани от мобилния,е по джоба на всеки.Хем хората не ги "усещат",хем сумата се увеличава бързо.
 Praynig

# 20
  • Мнения: 932
Добре,амами,но детенцето се нуждае не само от пари-трябва му костен мозък!Някой знае ли как може да проверим дали ставаме за донори?

# 21
  • София
  • Мнения: 7 039
Добре де, как да проверим каква е процедурата с откриване на телефонна линия, някой наясно ли е с това? Ако се даде гласност както при Дарина, смятам, че нещата ще се задвижат доста по-бързо

# 22
  • София
  • Мнения: 1 228
Добре де, как да проверим каква е процедурата с откриване на телефонна линия, някой наясно ли е с това? Ако се даде гласност както при Дарина, смятам, че нещата ще се задвижат доста по-бързо

Понеже се интересувах покрай Цвети как става: доста бавно: първо се подават молби до всеки от трите поотделно, после се чакат да кажат кои номера са им свободни, одобрение на молбите и при тримата .... Минава много време ...
При Дарина МТел са открили номера по своя воля, а те реално се оказаха най - тежки ....
И все пак, може би не е лошо да пробват...

Мисля, че шум в медиите е най - добрия вариант.

# 23
  • Мнения: 4 516
При мен възникна проблем. Sad Явно не съм записала правилно сметката ли, що ли, но днес, като отидох да преведа парите  чрез моята банка - Райфайзен, ми казаха, че сметката на Светльо е объркана. Казаха, че със сигурност имат и при тях сметка, защото са правени вече дарения, но могат да я издирят само по ЕГН. Е кажете, как може банковият служител, касиерката де, да не си направи труда да си напише на едно листче сметките на тези дечица. Да не са 1000 на брой?!
Не ми е виновна служителката, разбира се, утре ще напиша другата сметка, дадена от Фукла, но ако някой има сметката в Райфайзен на Светлозар, ще бъда благодарна, ако я публикувате.

# 24
  • Мнения: 5 228
Сметките, които са публикувани в сайта, са в ОББ. Откъде имаш инфо за сметка в Райфайзен? Да не е станало някакво объркване?

# 25
  • Мнения: 4 516
Не, не. Аз взех тази сметка, която е публикувала Mamma (не пишеше коя е банката). Тази, която ти си публикувала, не я взех. Оказа се, че тази от Мамма ми е грешна, може би съм я преписала грешно. И докато се обяснявахме с касиерката, тя каза, че Светлозар има сметка и при тях (в Райфайзен, аз оттам исках да пусна парите), но не я знае и може да я издири само чрез ЕГН, което аз нямам. Затова попитах дали някой знае И на Райфайзен сметката, та след 2-3 дни да преведа там. Ако не, ще пробвам пак на тази сметка на ОББ. Ох, дано сега съм го обяснила по-добре.

# 26
# 27
  • Мнения: 5 228

Ти свърза ли се с родителите на детето, за да им го кажеш?

# 28
  • Мнения: 182
Ще се постарая при първа възмоност да преведа парички .Защо наистина не се открие тел. линия . Тук сме 30 000 потребителя , по 3 смс-а да пуснем ще помогнем ... И по-бързо ще съберем парите ...
Господ да помага на малечко и семейството му ! Вярвам , че всичко ще е наред! Praynig

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 1 567
Прочетох , още една трагедия:( Утре ще приведа парички колкото мога. Но и тук както при Дари сумата е много голяма. Има нужда от колкото се може повече гласност. А си спомням как след предаването по НТВ за Цвети сметките се напълниха за по-малко от седмица....Няма ли някой връзка с журналиста, който тогава направи този репортаж?

Общи условия

Активация на акаунт