А има ли тук...НЕшофьорки

  • 2 612
  • 92
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 920
Синът ми на 3 год. успя да отключи колата, да я запали и да я вкара в 1 блато. Това за секунди пред очите ни.

По темата - много ме беше страх, със зор и връзки взех книжка. В началото имах мускулна треска от стискане на волана. После като взе, че ми хареса.   

# 16
  • Мнения: 5 370
Според мъжа ми не мога и колело да карам.
Опитва се май да ме унижи, надушвам го аз.
Почти съм пред пенсия, но още нямам книжка.
Виж, неговият дядо е над 80, а скоро го глобиха
за превишена скорост. Мъжка работа е това, карането.

Е ся вече определено настоявам да се запознаем, ша знаш......ставаме  2, които мислим така.  bouquet

# 17
  • Мнения: 3 423
Е ся вече определено настоявам да се запознаем, ша знаш......ставаме  2, които мислим така.  bouquet

Малко спамче. Ще се запознаем.
Обещавам пред публика. Но ще
говорим само на български, ок.

# 18
  • Мнения: 5 370
Е ся вече определено настоявам да се запознаем, ша знаш......ставаме  2, които мислим така.  bouquet

Малко спамче. Ще се запознаем.
Обещавам пред публика. Но ще
говорим само на български, ок.
Ъф корс  bouquet

# 19
  • гр.ВАРНА мммм... някъде на гребена на вълната
  • Мнения: 355
Здравейте на всички
по скоро бих изпила шише с оцет,отколкото да започна да карам кола,а имам книжка от 1998,но нито веднъж не съм карала след като се сдобих с нея
Първо ме е страх
Второ ако започна да карам ще чувам аз ще пия ти ще караш hahahaе няма да стане
трето ако карам семейната кола може би често ще чувам,че нещо не и е наред,а пък и че на един мъж му е по нужна колата
ЗАТОВА САМО ЩЕ СЕ ВОЗЯЯЯЯЯЯЯЯЯ
ЗА ДА СЪМ ДОВОЛНА
И ЗА ДА НЕ ПСУВАТ ПО ПЪТИЩАТА

# 20
  • Мнения: 17 407
по книжка съм шофьор
но предпочитам да ме возят
нещо шофьорлъка не ми идва отвътре  Mr. Green

И аз тъй. Май скоро ще се наложи обаче да се престраша Confused

# 21
  • Бургас / Славейков
  • Мнения: 743
Аз също  не ставам за шофьор.Както казва мъжа ми ''.Аз като карам си затваряш очите като ни разминава кола.Какво остава да си ти шофьора'.'

# 22
  • Мнения: 3 447
Заклета нешофьорка  bowuu

# 23
  • Мнения: 677
Е ся вече определено настоявам да се запознаем, ша знаш......ставаме  2, които мислим така.  bouquet

Малко спамче. Ще се запознаем.
Обещавам пред публика. Но ще
говорим само на български, ок.
Още малко спамче-искате ли да ви повозя из сф улици,и без тва съм обещал Синсити на Лиска..

# 24
  • Мнения: 5 370
Е ся вече определено настоявам да се запознаем, ша знаш......ставаме  2, които мислим така.  bouquet

Малко спамче. Ще се запознаем.
Обещавам пред публика. Но ще
говорим само на български, ок.
Още малко спамче-искате ли да ви повозя из сф улици,и без тва съм обещал Синсити на Лиска..
Ми ако искаш да бъдеш надлежно издран и опищян-ок, но проблема.
  bouquet

# 25
  • Мнения: 46 526
Имам книжка от 6 години, но никога не съм шофирала  Laughing затова се записвам при НЕшофьорките  Simple Smile

# 26
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Не бих причинила това зло на околните. Ако аз ги возя, са обречени.

# 27
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
по книжка съм шофьор
но предпочитам да ме возят
нещо шофьорлъка не ми идва отвътре  Mr. Green
И аз тъй. Май скоро ще се наложи обаче да се престраша Confused

и аз тук при вас.  bowuu
Знам, че е време да се престраша, но ей нА, не става. И на Реза досаждах с 1000 въпроса за кормуването преди 10-ина дни и тук-там неделно връщам колата от нейде си... Но не е това, което трябва да бъде.
Умея 2-колесните. 4-те са за мъжете.

# 28
  • Мнения: 1 866
Имам книжка от 12 години, но и аз не карам. Правих някакви отчаяни опити на определени периоди от време, но не мога да се престраша да карам сама, а с времето въобще спрях да се опитвам да карам. Това много ми тежи, защото съм изцяло зависима от мъжа ми за някои неща. Не знам дали някога ще стана шофьор. Според мен -не! Голяма паника съм...

# 29
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Усещам, че съм за тук, макар още да се чудя да ходя ли втори път на изпит. Не е за мен карането.

Общи условия

Активация на акаунт