Луксозно бельо!?

  • 9 334
  • 87
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 956
ААА- подарявала съм бельо на приятелки. Едни прашки да са, но да са от най-хубавите и съответно най-скъпите. И на гаджета съм подарявала... Зависи от човека, на който искам да направя подарък. За подаръци не се скъпя.

# 16
  • Мнения: 13 512
А купувате ли си бельо от интернет например или предпочитате специализираните за това магазини?? newsm78[/color]
Не, никога не бих си купила бельо по интернет. Ако предварително знам маркат, модела и номера,който търся-да, но иначе- да го избера  от  нета-не

# 17
  • Мнения: 4 176
А купувате ли си бельо от интернет например или предпочитате специализираните за това магазини?? newsm78[/color]
Не, никога не бих си купила бельо по интернет.
И аз. Naughty

# 18
  • Мнения: 6 243
Ей- подсетихте ме!
Моля да ми препоръчате някакви сутиени за кърмачки, но да са наистина качествени, както като изработка , така и като материя. Все попадам на някакви боклуци по магазините, а може би и не знам какво и къде да търся  newsm78
Пролет, аз не харесвам кърмаческите сутиени, стоят ми много анти - секси. И досега кърмя дъщеря ми (2 г. 10 м.) и никога не съм носила такъв сутиен. В мой интерес е обстоятелството, че никога не ми се е налагало да слагам подплънки, защото не съм имала проблеми със спонтанното изтичане на кърма. През първите месеци и от двата ми кърмачески периода, си купувах един модел на "Триумф" - без банели, от типа на безшевните сутиени. Той е с анатомична кройка, но за съжаление го нямат на сайта, търсила съм го - за да ти го покажа. В повечето магазини, където продават "Триумф", ще ти го предложат. Той е изключително удобен, защото добре обхваща гърдата, без да я деформира, и същевременно придава добра форма. Хем е комфортен, хем стоят добре дрехите върху него.

В "Кърмаческия" имаше тема за сутиените, момичетата са писали адреси на магазини и цени, потърси я - дано да намериш полезно инфо.

# 19
  • Мнения: 13 512
http://www.laredoute.fr/category.aspx?categoryid=22937345
ето тук има сутиени за кърмачки, имат доставка до БГ за 5 евро.

Последна редакция: сб, 24 фев 2007, 22:58 от monda

# 20
  • Мнения: 5 103
А купувате ли си бельо от интернет например или предпочитате специализираните за това магазини?? newsm78[/color]
Не, никога не бих си купила бельо по интернет. Ако предварително знам маркат, модела и номера,който търся-да, но иначе- да го избера  от  нета-не
И аз не бих си купила бельо от нета.
По въпроса за приятелките, по-голямата част от тях носят скъпо и качествено бельо, за подаръци съм им купувала нощнички, бодита и комплекти сутиен и бикини.

# 21
  • Мнения: 2 829
няма нищо по-хубаво от красивото бельо---!!!!!!!!Но,да е по-мярка и задължително в комплект--- Grinning

# 22
  • Мнения: 6 909
Честно казано не обръщам особено внимание на бельото, но като ми хареса нещо си го вземам. Всъщност преди няколко години открих 6ixty 8ight и се влюбих. Моделите им много ми харесват и засега основно това нося.
Колко пари бих дала не мога да кажа точно, но един комплект на 6ixty 8ight мисля, че не е повече от 100 лв. и това ме устройва.
Отскоро си имам дори един комплект на Ла Перла, но ми е подарък.

# 23
  • Мнения: 3 647
някои да дефинира луксозно
за мен луксозно е нещо от ранга на Victoria Secrets, а за моя позната е cesar & cleopatra
 hahaha
по темата да обичам да си се контя

# 24
  • Мнения: 1 449
винаги съм си купувала луксозно бельо,за мен това е едно удоволствие при покупката  и носенето му- красиво,качествено,приятни материи и т.н. Мога да дам до 100 лева за сутиен и 30-40 на за боксери  или прашки. Марки няма да изброявам,да не бъда обвинена в парадиране. Но по-важното е - наблюдението ми -колко изобщо не им прави впечатление на мъжете  какво е бельото. То е единствено и само за наше удоволствие. А дали сутиенът е Лиз Шармел ,Кокай ,Ла Перла или някой от 20 лева- те изобщо не го забелязват. Макар че едно луксозно бельо се различава от километри....Мъжът ми много обичаше да ми купува луксозно бельо, но  в един момент започна да се повтаря- все едноипни    ги избираше и го отрязах. Оттогава само аз си го избирам и е удоволствие за мен. Възпитавам и у дъщеря ми чувството да обръща особенно внимание на бельото си.

Абсолютно подкрепям мнението на Монда, разликата е само тази, че моят мъж никога не ми е купувал бельо.
Не мога да разбера жени(а съм го виждала със собствените си очи), които са облечени модерно, скъпо, имат много дрехи и обувки, а бельото им е ... Shocked

# 25
  • Мнения: 7 474
Не вярвам да има жена, която не харесва  луксозно бельо  Flutter, но има много които не могат да си го позволят Confused

# 26
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Не си падам кой знае колко по това, но съм за замислила да си купя 1-2 сутиена, читави и скъпи и поне за 6м.-1г. да забравя за покупка от такъв характер. Щот много мразя да си търся сутиени  ooooh!
Ей тук ми останаха очите: http://www.baur.de/is-bin/INTERSHOP.enfinity/WFS/Baur-BaurDe-Sit … amp;showW3B=false

# 27
  • Мнения: 270
http://www.laredoute.fr/category.aspx?categoryid=22937345
ето тук има сутиени за кърмачки, имат доставка до БГ за 5 евро.
а как ства плащането- само по банков път ли?
благодаря

Последна редакция: нд, 25 фев 2007, 10:37 от iveta76

# 28
  • Мнения: 13 512
а как ства плащането- само по банков път ли?
благодаря
С кредитна карта

# 29
  • Мнения: 270
А сега по темата -на мъжа ми винаги му прави впечатление красивото, луксозно и скъпо бельо, не пропуска повод да ми направи подарък.Аз също обичам да се глезя.Вчера бяхме на рожден ден на моя приятелка и й купих боди на лор мар/знам че много харесва тази марка/

Общи условия

Активация на акаунт