Луксозно бельо!?

  • 9 332
  • 87
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 270
а как ства плащането- само по банков път ли?
благодаря
С кредитна карта
благодаря за бързия отговор

# 31
  • Мнения: 2 663
Бих дало около100-120 лв за сутиен и около 30-50 за бикини или прашки.
Красивото бельо прави една жена още по-красива Wink
Peace

 smile3521

# 32
  • Мнения: 14 490
Не вярвам да има жена, която не харесва  луксозно бельо  Flutter, но има много които не могат да си го позволят Confused

така е, но все пак луксозно не значи само ла перла. аз си купувам италианско /лормар, инфиоре и т.н./ сутиените са около 40-50 бикините 20-30. последно си купих боди за 50 и прашки за около 20.
не съм богат че да купувам евтино важи и за бельото - скъпото е много по-качествено от цезар и клеопатра. /макар че имам едни памучни бикини от там и не са мръднали от прането и сушенето/

# 33
  • Мнения: 4 076
Не си купувам луксозно бельо.Моето е памучно(изривам се от дантели,например),семпло, комфортно-не го усещам върху себе си,стои красиво под дрехите ми и е главно българско.Най-скъпият сутиен,който имам,е 50 лв.Другите са много по-евтини,а и не колекционирам цветове,марки и модели.Прашките правя всичко възможно да ги избягвам,но когато се наложи-българските безшевни са добри.

# 34
  • Мнения: 2 492
А мен ме е срам да кажа ...  мразя да ходя за бельо откакто съм напълняла .
Последното ми обиколка по магазините в търсене на моя размер сутиен още я помня ...
Накрая влезнах в нов силует (ул. Пиротска ) и слава богу попаднах на много симпатична консултантка , която ми избра модел , който просто ми лепна .
При мисълта да обикалям още ме втресе и си купих от този модел 4 чифта в различни цветове .
Бледо розов , черен , бял и телесен цвят - комплект - бикини и сутиен .
Не са мръднали , а вече мина близо година .
Отслабна ли , бих вложила повече пари , но тогава ще ми е кеф да обикалям и да меря !

# 35
  • Мнения: 617
Харесвам луксозното бельо, но не бих дала 100лв за сутиен да не говорим за 50лв за прашки струва ми се наистина безсмислено. Аз предпочитам памучни материи без дантели по възможност, цветовете може да са всякакви.

# 36
  • София
  • Мнения: 1 956
Отслабна ли , бих вложила повече пари , но тогава ще ми е кеф да обикалям и да меря !

И аз горе - долу така. ПО-скоро при мен е родя ли и събера ли си кожата - тогава. Ще имам малко за отслабване и бая за стягане... ТО ще са едни медузести телеса...

# 37
  • Мнения: 1 063
винаги съм си купувала луксозно бельо,за мен това е едно удоволствие при покупката  и носенето му- красиво,качествено,приятни материи и т.н. Мога да дам до 100 лева за сутиен и ...
На мен ми беше страст. Давала съм/давам много пари.  
За разлика от рокли и други в избора на покупка все пак винаги го има подсъзнателния психологически воайорски момент - да впечатлиш другите с дрехата (не говоря за критерий за избор на дреха).
А бельото - освен мъжа ми (който я го види, я не) и аз, няма кой да оцени сутиен за 200 лв. Но в това удоволствие няма логика - или носиш това усещане в себе си или не.
Не купувам от интернет.

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 523
Естествено, на всяка жена й остават очите в хубавото бельо, но повечето мъже не се впечатляват дали прашките ни са от 10 или от 50 лв. За мен лично бельото трябва да отговаря на два основни критерия - да ми пасва идеално и да издържа на пране в пералня. Мразя да пера на ръка и категорично не го правя. Колко бельо съм съсипала в пералня, не е истина просто. Затова предпочитам да дам 50 лв за 5 чифта прашки отколкото 50 лв за 1 чифт. Същото се отнася и за сутиените - повече от 40-50 лв/чифт не давам! Има страхотно българско бельо на приемливи цени - последно си купих комплекти на "Финес" (някаква русенска фирма) за 25 лв! Колко ще издържат, нямам идея, но за тези пари са си ок!

# 39
  • Мнения: 6 155
Обожавам да си купувам бельо и го правя много редовно. Купувам си българско - има достатъчно качествени неща. За момента не мога да си позволя да дам 100 лв. за сутиен или 50 лв. за прашки. В крайна сметка две дантели /за прашки/ не струват 50 лв Crossing Arms
Но ако взимам заплата над 1000 сигурно бих си купувала луксозно бельо.  Wink

# 40
  • Пловдив
  • Мнения: 1 742
Не вярвам да има жена, която не харесва  луксозно бельо  Flutter, но има много които не могат да си го позволят Confused
Напълно подкрепям,а има и друго-понякога наистина имам чувството,че плащаме повече за марката,отколкото за качеството.

# 41
  • Мнения: 599
Разбира се, че харесвам и аз като всички. Бих дала и над 100 лв. за сутиен. Държа да е качествено и красиво - затова, не заради марката. В момента обаче съм само на Триумф заради размера на чашката  Embarassed

# 42
  • София
  • Мнения: 3 841
Аз съм много доволна от марката Reflections - преди да се тунинговам, само там намирах сутиени с достатъчно дебела подплата, и ми стояха напълно естествено, а и сега, след като вече имам силикон, пак продължавам да пазарувам оттам, но вече само сутиени без подплънки.

# 43
  • Мнения: 13 512
Аз съм много доволна от марката Reflections - преди да се тунинговам, само там намирах сутиени с достатъчно дебела подплата, и ми стояха напълно естествено, а и сега, след като вече имам силикон, пак продължавам да пазарувам оттам, но вече само сутиени без подплънки.
Лошото е,че моделите,които аз нося нямат чашка С. Иначе много дпбре прибират бюста и са качествени на много добра цена.

# 44
  • Мнения: 184
в тоя форум всички сте се заринали с пари бе хора Laughing да сте ми живи и здрави



по темата: бих си купила сутиен от 100 лв., но не и когато тази сума представлява 1/4 от моите доходи Laughing би било супер тъпо




иначе харесвам много марката Етам. купувам от разпродажби

Общи условия

Активация на акаунт