Луксозно бельо!?

  • 9 331
  • 87
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 936
За мен за да е луксозно едно нещо, трябва да е скъпо и качествено!

# 61
  • София
  • Мнения: 10 858
Най скъпите ми неща съм ги купувала от Севън секънд и са достигали 80лв. За харесване - да, харесват ми и Ла перла и т.н, но не мога да си го позволя.
Сега се радвам, че след като родя ще трябва да си подменям изцяло бельото, защото си го разтегнах и е за хвърляне. Но това ще е след като отслабна, за да се изкефя максимално на покупките Mr. Green
Принципно купувам всякакво бельо, и евтино и скъпо /за моите финансови възможности/, стига да ми харесва Peace

# 62
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 827
Преди години, когато българското бельо беше смотано, а евтиното беше само турски боклуци, си купувах луксозно бельо. Доколкото имаше на пазара де Confused Сега вече и българските модели ми харесват, а цените им са меко казано изгодни, така че като се замисля последните две години почти не съм си купувала луксозно бельо Confused Вземам нещо нашенско, нося няколко месеца, то се скапва, хвърлям го, купувам си ново и така Peace
Не знам защо, но някак си вече не съм сколонна да давам много пари за бельо. Наистина не знам защо Rolling Eyes Дали има връзка с годините или това, че вече съм с дете...не знам newsm78
А аз едва отскоро се отварям на по-скъпо бельо... По-рано носех турско и каквото имаше по-евтино - стига да стои горе-долу прилично и да е под 10 лв - мое е. Просто не съм чувствала нужда...сменях по-начесто, а и не съм забелязала да действа в една или друга насока на мъжете (освен посочената от сеньора Сладка Хапка, понастоящем Бяла змИя).
Последните месеци в мен изгрява нова персона, която настоява, че и жената е човек. Поради което и - т.нар. луксозно бельо... но не от най-луксозното, просто защото не мога да преодолея мисълта, че два пръста тантела може да струва сто лева.
Да живеят разпродажбите, които позволяват на скъперника в мен да носи по-марково бельо  Mr. Green За сега съм се преодоляланай-много до 44 лв за един Триумф - още ме наболява сърцето, ама вярвам, че ще ми мине. За гащи (прашки не потребявам) все още над 6-7 лв за чифт не давам - слава Богу, има хубави за тази цена. Помага и това, че предпочитам памук, та силно тантелените истории отпадат по дифолт, което влияе и на цената им.

Иначе - ако имах повече пари, сигурно щях и да харча повече за бельо  Laughing

По другите въпроси: нямам идея околните какво мислят за бельото ми - обикновено го покривам с дрехи. Няколкото жени, с които се засичаме в съблекалнята на тренировки, не са ми казали какво им е мнението. На мъжа ми му е пцилютно все таз какво нося - както разбрах вчера, не прави разлика между бюстие и сутиен, какво остава за марки и лукс... важното е да има какво да се свали, другото е вятър.

# 63
  • France
  • Мнения: 726
аз съм за луксозното бельо.Имам 4 комплекта на Лиз Шарме/купени от разпродажба на половин цена,т.е. 90лв/ и съм много доволна.Переш,переш и не мърда.Обаче самочуствието ми падна,когато мъжът ми каза,че му е безразлично дали струва 20 или 200.Тогава минах на италианско AMBRA,и то не мърда,а е по-евтино.Не съм доволна от българското-не е качествено и удобно.По-добре 2 комплекта луксозно,отколкото 5 българско

# 64
  • Мнения: 2 229
Не знам колко се води луксозно, но прекрасния сутиен от Seven Seconds, дето съм му хвърлила око от месеци, са го намалили на 50%!! Crazy И се чудя да профукам ли 50 лв, да не ги ли профукам... Rolling Eyes

# 65
  • Мнения: 13 512
аз съм за луксозното бельо.Имам 4 комплекта на Лиз Шарме/купени от разпродажба на половин цена,т.е. 90лв/ и съм много доволна.Переш,переш и не мърда.Обаче самочуствието ми падна,когато мъжът ми каза,че му е безразлично дали струва 20 или 200.Тогава минах на италианско AMBRA,и то не мърда,а е по-евтино.Не съм доволна от българското-не е качествено и удобно.По-добре 2 комплекта луксозно,отколкото 5 българско
Дантелите на Лиз Шармел са страхотни- като филиграни са....заслжават си всяка стотинка- отдалеч мога да ги различа. А и бельото си е само за мен, изобщо не ме интересува, че мъжът ми не различава Ла Перла от Ла Бамба.

# 66
  • around the world, where the heart belongs
  • Мнения: 1 187
Лиз Шармел и Ла Перла има ли в България?

# 67
  • Мнения: 13 512
Лиз Шармел има и във Варна. Ла Перла- не.

# 68
  • around the world, where the heart belongs
  • Мнения: 1 187
Лиз Шармел има и във Варна. Ла Перла- не.
А къде ?  Flutter

# 69
  • Мнения: 13 512
Срещу Долче Вита,до Риплей например. Taм има и Perele i Chantelle / по няколко модела,за съжаление/.Както и по-надолу, в дясно- до магазина на Самсонайт.

Последна редакция: пн, 12 мар 2007, 09:13 от monda

# 70
  • Мнения: 1 063
Дантелите на Лиз Шармел са страхотни...
Да, така е. Chantelle, La Perla, Passionata (и една гръцка фирма Venusvictoria на по-ниски от изброените фирми цени) - от тези съм очарована като материя и дантели (предпочитам предимно дантели и от това се впечатлявам).
И от Триумф съм доволна.

Последна редакция: пн, 12 мар 2007, 17:56 от Ив

# 71
  • Sofia
  • Мнения: 6 946
Купувам бельо, което ми харесва и ме впечатлява. Друг е въпросът, че много рядко това е под 50 лв.
Но и 100 лв за сутиен не бих дала. Мога да си го позволя, но не виждам смисъл.
За всички стоки и услуги има праг , над който не се различават по качество, а по име/престиж.

Последна редакция: пн, 12 мар 2007, 09:49 от Karen

# 72
  • Мнения: 664
Тук евтиното бельо е направо под всякаква критика. От около година купувам само Darjeeling (към групата Chantelle са), чак луксозно едва ли се води, но не от евтините, качеството е невероятно и ми лепва като втора кожа.

# 73
  • Мнения: 5 539

За всички стоки и услуги има праг , над който не се различават по качество, а по име/престиж.

Точно това щях да кажа, но Карен ме е изпреварила Peace

Освен това съм се научила да разпознавам луксозното и качественото не само по цената. Знам какво да търся, при това го откривам на цени, които ме устройват Simple Smile
100 лева за сутиен едва ли бих дала, освен ако не се влюбя отчаяно в някой модел Laughing

# 74
  • София
  • Мнения: 10 858

100 лева за сутиен едва ли бих дала, освен ако не се влюбя отчаяно в някой модел Laughing

И аз съм точно така - въпрос на влюбване Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт