Вана или душ?

  • 2 283
  • 72
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 039
Мечтая за голяяяма вана  newsm37 ,ама няма място  Crossing Arms Crossing Arms Close

# 16
  • Мнения: 5 103
Душ, имам и вана- джакузи.

# 17
  • Мнения: 1 959
Душ, имам и вана- джакузи.
И при мен е така.Обичам и двете

# 18
  • София
  • Мнения: 1 176
Душ, имам и вана- джакузи.
smile3504аха... newsm56
блазе ти...

# 19
  • Мнения: 2 229
Душ, имам и вана- джакузи.
И при мен е така.Обичам и двете

Фукли. Mr. Green

# 20
  • Мнения: 1 339
Много мечтаех за вана. Да си релаксирам и да ми е гот. Мислех, че ваната е някакъв лукс. След това имахме вана. Казано честно супер неприятно е да се ползва. Първо докато се напълни... после водата изтива много бързо. Не мога да се измия че после докато се изтече водата... И накрая трябва да я чистя след като съм се изкъпала... емииииииииии мразя ваните. За кво ми е като само допълнителна работа ми създава... Вместо релакс получавам само допълнителни задължения и некомфорт.
Сега сме само с душ и ми е супер яко. Твърдо съм за душа.  Peace

# 21
  • Мнения: 6 958
нямам вана Crossing Arms иначе за релакс, завършек на деня и споделяне с някой друг е чудесен вариант Sunglasses
newsm10 smile3521


 Peace Peace Peace

Вана, но имам душ   bouquet

# 22
# 23
  • Мнения: 2 492
Мога да кисна под душа с часове ... а и го правя .
Толкова обичам водата , че даже когато ми е нещо криво или студено влизам под душа и ми се оправя веднага настроението .
А за ваните ... като си купихме апартамента и се тръшнах , че искам вана , но ме разубедиха .
Само си представих как ми се налага да мия ваната след , като съм току що изкъпана ! Tired

Виж ако имах икономка ...  Blush можеше и да кисна във ваната !

# 24
  • Мнения: 5 391
И двете Blush

# 25
# 26
  • Мнения: 4 734
И в моя дом няма вана, но дори и да имаше след това задължително се минава и под душа Peace

# 27
  • Мнения: 2 229
Ам, а защо трябва да се мие ваната след това?  newsm78 От какво да се мие. Rolling Eyes Освен пяната, която се изплаква...

# 28
  • Мнения: 575
Много мечтаех за вана. Да си релаксирам и да ми е гот. Мислех, че ваната е някакъв лукс. След това имахме вана. Казано честно супер неприятно е да се ползва. Първо докато се напълни... после водата изтива много бързо. Не мога да се измия че после докато се изтече водата... И накрая трябва да я чистя след като съм се изкъпала... емииииииииии мразя ваните. За кво ми е като само допълнителна работа ми създава... Вместо релакс получавам само допълнителни задължения и некомфорт.
Сега сме само с душ и ми е супер яко. Твърдо съм за душа.  Peace

По същия начин беше и при мен - голям мерак имах за вана, нарадвах й се доста бързо и след това виждах само минусите. Сега не искам и да чуя за вана.

# 29
  • Мнения: 577
и двете.душ,като бьрзам.иньче си е друго да се прибереш премрьзнала от работа,да си напьлниш ароматната вана и да се отпуснеш Peaceа по вьпроса сьс чистенето не сьм сьгласна.(то и след душа трябва да подсушиш и почистиш)след като водата е изтекла не отнема повече от минута да се мине с една кьрпичка.

Общи условия

Активация на акаунт