Среща в София -24.02.2007 - снимки, усещания, чувства

  • 3 493
  • 52
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 120
Ей- страхотни мами, а за малките сладури - просто нямам думи - невероятни дечица! newsm10
Само мъжкото присъствие е слабо или фотообектива не е пожелал да ги хване?!?

Ние, от дълбоката провинция, можем само да ви завиждаме и да се радваме като гледаме страхотните снимки.

Преглеждайки ежедневно форума, въпреки, че все още сме само двамата с моят съпруг /чакаме обаждане за детенце.../,  newsm78 отиваме на вариант да дойдем на срещата през април, дори и тогава да сме все още само двамата. Имам огромно желание да се запозная с всички вас! Чудесни сте!

# 16
  • София
  • Мнения: 533
Момичета, беше страхотно!!!  Hug

Още веднъж благодаря на всички ви за поздравите и хубавите пожелания  newsm51

DarZaMen, нямаше кога да реанимирам Simple Smile Преди малко се прибрахме вкъщи... Купонът продължава и днес Simple SmileSimple SmileSimple Smile

Снимките от моя фотоапарат съм ги дала на Креми - тя ще ги качи заедно с нейните Simple Smile

# 17
  • София
  • Мнения: 1 324
Абе, имаше един голям недостатък тази среща - много беше кратка.

Мисля, че семейството на Ани_М е сериозно застрашено - тати Стефан си намери обожателка.

Поздрави на всички големи и целувки на всички малки участници в срещата.

# 18
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
ох колко сте готини
завиждам ... дано ви видя и на живо някой ден

Тея много хубаве бе - пу

пък децата бяха супер!

Миленче, по-хубава от всякога си! НЕ ти личи времето което минава - даже обратно все по-хубава ставаш1

# 19
  • Мнения: 273
Браво на операторите. Изглеждаме почти толкова добре, колкото се чувствахме.
Мила ми Ралисса, аз ще взема вече да не го водя тоя моя мъж, сред толкова много привлекателни и напористи  дами. При тази млада и красива подрастваща конкуренция, взех сериозно да се тревожа..........
Целувки от нас четиримата за всички, познати и все още непознати.
Успешна седмица на всички, в очакване на Баба Марта.

# 20
  • Мнения: 144
Момичета,чудесни сте!Мъничко ви завиждам на вас, софиянки.Много сте и можете винаги ,когато пожелаете да се видите Sad Но, нека не страдаме толкова!Ей, къде е април! Чакам срещата с нетърпение,пък и вече задочно ви познавам Grinning
Целувки на всички ви!

# 21
  • Мнения: 341
Момичета първо искам да се извиня че ви пускам чак сега линка и на всичко отгоре без обяснения под снимките но утре ще я свърша и тази работа  Simple Smile
DarZaMen се е справила блестящо  Hug така че няма да сте в неведение кой,кой е  Simple Smile

ето ви линка към снимките от нашите апарати с Теа  http://www.kremy.snimka.bg/album.php?album_id=108516

# 22
  • София
  • Мнения: 1 444
Страхотни снимки, страхотни дечица.Толкова добре сте излезли всички.
DarZaMen, Иринка е твоя дъщеричка, нали правилно съм разбрала? Страшно много ми прилича на Анджелина Джоли, толкова красиво, направо изписано дете. Хайде да я правиме гимнастичка, какво ще кажеш? На колко годинки е, по моя преценка на 5-6 години, точно сега е моментът най-безболезнено да бъде разгъната. Горещо ти препоръчвам, спорта страшно възпитава, дава стимул, прави ги организирани, амбициозни, стегнати. Има страшно много преимущества, не е за пренебрегване при днешната заседналост и незаинтересованост на децата. Тя изглежда будно и динамично дете, ако имаш интерес ми пиши на лични да ти обясня по-подробно какво предлагам, къде и т.н. Но помисли над предложението ми, не го подминавай с лека ръка.
Много съжалявам, че не можах да присъствам, съвсем благородно ви завиждам. Толкова сте щастливи на снимките, а децата са просто кое от кое по-хубави и лъчезарни.На Милен му шарят хитрите очички, накъде да хване. Да са живи и здрави.Да направиме срещите в София традиционни, например всеки месец, какво ще кажете?

# 23
  • Мнения: 1 843
Да направиме срещите в София традиционни, например всеки месец, какво ще кажете?

Аз съм твърдо ЗА. Така ще можем лека полека да се запознаем повече хора. Знаеш иначе, болести, ангажименти, ще сме на ротационен принцип! Simple Smile
За гимнастиката, може, може. Обаче тя е на 4 и май е малко рано. Засега се очертава твърдо към пеенето.
Може да стане първата пееща гимнастичка, ахахах!
Взимам съвсем насериозно предложението. Може да помогне още повече за дюстабана.

# 24
  • Мнения: 2 722
С две ръце съм "за" по редовните срещи. След малко ще сложа и текст под снимките - не посмях в началото за да не объркам нечие име и да има сърдити Simple Smile

# 25
  • Мнения: 273
Аз имам едно предложение, отправено с молба към тези които по разбират и умеят. Взаимствам идеята от форума на отчетните. Там в началото са изредени по дати и имена на мами и бебета и се добавят, новодошли. Защо не го направим като отделна тема или в началото на "Хайде да се запознаем". Като добавим и именни дни, така няма да има пропускане на дати от никого, а и като, че ли по-лесно ще се опознаем. И второто ми предложение е може ли няколкото вече появили се албумчета да се обединятв едно (по-лесно ще се разглеждат) и всеки да може да добавя снимки. Ние в цялата суматоха сме щракнали само две а аз не знам как да ги оформя в аблумче, и заслужава ли си само за тях?

# 26
  • Мнения: 2 722
Ани_М, дай да ги добавим в нашето албумче а иначе идеята за кой кой е и снимковите албуми като закована тема е идейно - така по-лесно ще се опознаем. Не знам как е в другия форум но може да се направи тук нещо като: името с което се подвизава мамата - дете, адрес на албума - самопризнания за побликуване
така и новодошлите ще се ориентират по лесно

# 27
  • Мнения: 128

ОПРЕДЕЛЕНО "ДА" НА СРЕЩИТЕ ВСЕКИ МЕСЕЦ!!! ДАЙТЕ ИДЕЯ КАК ДА БЪДАТ НАПРАВЕНИ: ВСЯКА ПЪРВА / ВТОРА, ТРЕТА/ СЪБОТА ОТ МЕСЕЦА ИЛИ НЕЩО ДРУГО? ПРИ ОПРЕДЕЛЕН ДЕН ЩЕ СЕ ПРЕБРОЯВАМЕ МАЛКО /МНОГО/ ПРЕДИ ТОВА И ЩЕ ПРАВИМ РЕЗЕРВАЦИИ Simple Smile))

# 28
  • Мнения: 3 164
Мдааа, знаех си, че ще съжалявам като не присъствах Wink но едва днес ме поотпусна фарингото Close
Охооо  каква сте банда Mr. Green-само Миленка разпознах, то и друг не познавам-та няма как Laughing

# 29
  • Мнения: 2 722
Добавих още две снимки от апарата на Ани_М в албумчето. За нови регулярни срещи - дерзайте, аз съм с Вас!

Общи условия

Активация на акаунт