С баба Марта идва пролетта, а с нея - щъркели ни носят радостта 26.02-03.03 2007

  • 14 124
  • 538
  •   1
Отговори
# 450
  • БУРГАС
  • Мнения: 682
Ааааа, Мушмороче, без такива! Няма да бягаш никъде! Като ще дебелеем, да дебелеем всички заедно! Как така ще се цепиш от колектива?!

# 451
  • Мнения: 780
а аа аз като казах вие ми се карате Mr. Green ама на мене наистина ми се прияждат такива нещица като ги гледам и по тоя повод току що след като видях последната снимка си поръчах един кроасан с локум Twisted Evil божееееееее кога ще сваля излишните килограми така като е треъгнало май няма да е в тоя живот Sick

# 452
  • Бургас
  • Мнения: 1 246
Ами ще станат едни голееееееееми плондери  Sick от плюскане. Ами после?  newsm78

Ох аз смятам да кръшна от работа, нищо че шефа е тук. Вие няма да ме издавате.

# 453
  • Мнения: 1 792
кво да не бягам бе,вие се разцепихте да плюскате.аз се свивам в къщи,а такааа ми се ядееее.АМА НЯМА.аз съм решила да слабея.вече свалих 5кг и ще сваля още 15.а вие си яжте smile3533
Шушонче ти къде бре душко ще кръшкаш.ама айде нали си наш човек няма да те издаваме
Рошко остави ги да дебелеят давай ние да сваляме то се е видяло че в близките 2 месеца бебета няма да има ми поне да влезем във форма nuts 4470 newsm39 goodscale

# 454
  • Мнения: 2 270
Точно така - давайте плюскането насам, аз имам сериозна нужда, че пак изкльощавях - да знаете от мен: качването  на килограми е много по-трудна работа от свалянето!!!  smile3521 smile3521 smile3521

Диляна123456 - много се радвам, че се престраши и вече взимаш дейно участие в седмичната тема!!! Hug Hug HugЩе идваш ли в София утре?

Айде от мен ЧАО newsm51!

Пожелавам ви ползотворен уикенд 1dating luvbed EFP

# 455
  • Мнения: 1 792
Претии и как бе мила да изкльощавея.кажи рецептата

# 456
  • Мнения: 2 270
Претии и как бе мила да изкльощавея.кажи рецептата

Нямам рецепта, кажете вие как да кача някое кило (все мрънкате, че са ви в повече - давайте ги насам)? Mr. Green

Онзи ден ходих в магазин, пробвам рокла XS - широка, питам продавачката: по-малки има ли?, а тя отговаря: Тук не е детски магазин!!!
 Joy Joy Joy
Само дето не е смешно - лятото, като се съблека на плажа съм като недоразвита тийнейджърка Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 457
  • БУРГАС
  • Мнения: 682
Онзи ден ходих в магазин, пробвам рокла XS - широка, питам продавачката: по-малки има ли?, а тя отговаря: Тук не е детски магазин!!!
 Joy Joy Joy

Аз съм така с обувките! Меря 35-ти номер - големи! И мъжо ми вика: "Айде да те водя в ДетМаг"
А за качването, че е по-трудно, така е! Мъжо го храня с какви ли не калорични храни и пак не мърда. Скоро ще станем "перфектната двойка" - аз 120 кила, пък той - 50! hahaha

# 458
  • София
  • Мнения: 701
А за качването, че е по-трудно, така е! Мъжо го храня с какви ли не калорични храни и пак не мърда. Скоро ще станем "перфектната двойка" - аз 120 кила, пък той - 50! hahaha

И аз съм така с моя мъжо!  Joy  Joy  Joy

Хайде и аз ще ви поизоставя, че тая вечер сме на ресторантче, та ше са приготвям да съм убава... Ма как не ми се ходииии! Боли ме глава и ми е супер гадно! А се и пазя да не пия алкохолец от месец, ма тая вечер дали да не си позволя една чаша винце?!  newsm78
Лелката още я няма!  Praynig Ако има нещо да не му навредя?!?  Thinking

# 459
  • Мнения: 802
 и аз искам да кача малко килограми, че и аз оклющавях доста ... снощи си купувам нови дънки и кво да видя ... 26 ти номер ??? представяте ли си ? не съм се мерила, но сигурно съм едва 40 кг ... аз съм си дребна де ... ама толкова слаба не съм била никога ...
Мушмуроче, ми кво да ти кажа - явно слабея от нерви - не пазя диети изобщо ...
така че не мога да ти помогна със съвет за това .
pretty, утре съм в София - да, но ще идвам много рано - в 8,00 трябва да съм на руски паметник и в 15,00 часа трябва да съм се прибрала вече в пловдив .
Много исках да се видим, ама няма да имаме време ... пък и не пътувам сама ....

# 460
  • Мнения: 851
НА мен пък ми липсва само спорта, но нали не може да се спортува докато се бебеправи, та... но след това ще наваксам със спортуването - нали ще имаме килограми да възвръщаме  Hug Laughing
Хайде момичета сладки,  аз ви оставям, че курс по немски ме чака  Laughing
Целувам ви и ви желая хубав, плодотворен  luvbed  и дву-чертичков  EFP уикенд   smile3521
Пък аз ако имам време ще намина да ви видя какви сте ги надробили  Wink

# 461
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Как не ви е срам, бееееееее, и аз искам да съм слаба, ама не става и не става; но поне и мъжо не лъже Mr. Green

# 462
  • Мнения: 295
Здравейте на всички и от мен!
Голди, лека и много ползотворна почивка (във всяко отношение  Peace)! Прави са момичетата, че по време на почивка най- много стават нещата! А щом и ДесиТ има предчувствие...  newsm10
Jutoo, честити чертички!  Hug Hug Hug Hug Hug Бъди спокойна, всичко този път ще е  Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover newsm10
Мушморок, да ти кажа аз тоя цикъл го почнах точно с влизане във форма- чайчета за отслабване (до овуто), тренировки и виж как ми се отрази! Ха дано и на теб да ти донесе късмет!
ДесиТ, и на мен спорта ми е най- големия дерт- без планинки и разни там тренировчици, плуване ми е много трудно. Но навсякъде из разни статии пише, че умереният спорт не пречи. Ето пак давам онова линкче- има и упражнения за бременни (едната беше в доста напреднала бременност), мисля, че беше Low Impact Aerobics с Джейн Фонда, а имаше и едно филмче на френски за всички етапи от бременността (малко са мързеливички, ама все пак си е движение)  Peace
Абиренаfingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed
Тити1981, добре дошла! Да знаеш този форум рано или късно носи късмет!
Прити, Диляна, ето една рецепта за успешно напълняване:



Хапвате от всичко често и по много  bowuu Нооооо, аз ви пожелавам в най- скоро време да нямате нужда от такава анти- диета, а да си качите поне едно 20 килца по най- естествения начин- с по едно  baby_neutral  baby_neutral

# 463
Здравейте аз днес бях на доктор и док каза че бебока се развива за това една малка почерпка и от мен.

# 464
  • Мнения: 1 436
А за качването, че е по-трудно, така е! Мъжо го храня с какви ли не калорични храни и пак не мърда. Скоро ще станем "перфектната двойка" - аз 120 кила, пък той - 50! hahaha

И аз съм така с моя мъжо!  Joy  Joy  Joy

 newsm10 И аз. Като кацнем на летището, баща ми започва "Теб жена ти не те ли храни, бе човек?" Crossing Arms А аз - кексчета, парфета, за Тодоровден цяла тава с баклава му направих Flutter

Jutoo, честито  bouquet и много късмет

Goldie, стискам палци fingerscrossed.

titi1981 (наборе  Mr. Green) welcome

abirena, само водичка и fingerscrossed

Общи условия

Активация на акаунт