quinny buzz или jane slalom pro?

  • 2 040
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11 004
За Jane не ме устройва, че може да се купи само от Премама, а от чужбина нямам възможност да си поръчам. Sad Иначе е страхотна и мноого лека Peace

# 16
Zdravei,

I az su6to kato tebe se 4udq koq ot dvete sled vreme da kupq. Chestno kazano izglejdat mnogo ednakvi i hubavi. No vse pak si mislq che tazi Jane e malko po golqma i moje bi ste e po udobna,a i na bebeto ste mu e malko po 6iro4ko!
V kraq na krai6tata razlikata v razmerite e minimalna, no mi se struvat ko6ovete i dopulnite ne6ta kum neq malko po golemi.
Inache i kato ceni sa gore dolu su6tite, no mislq che ot 4ujbina ste e malko po evtina ako imash takava vuzmojnost.

Za sega pone se spiram na JANE

# 17
  • София
  • Мнения: 3 688
Jane вече ги предлагат и в магазин Бебе планет(или нещо такова) и мисля, че не е задължително да купуваш целия комплект.

# 18
  • Мнения: 4 428
Jane вече ги предлагат и в магазин Бебе планет(или нещо такова) и мисля, че не е задължително да купуваш целия комплект.

Да, там може да си купиш каквото искаш в каквито искаш комбинации или самостоятелно  Peace Магазина се намира срещу Военна болница.

# 19
  • Мнения: 2 309
Имала сьм и двете коли4ки...
Сьвета ми е един...БЬЗ е само визия,ниЩо пове4е Naughty

Купи си Джейн,страхотни са Hug Hug Hug

# 20
  • Мнения: 2 663
Izvinete me za kirilicata!
Jane e klasi nad Quinny, a mezdu slalom i buzz prilikata e 4e i dvete sa trikolki,ni6to poveche,niama miasto za sravnenie.Slaloma e adsku udoben i moze da se nareche istinska kolichka!

# 21
  • София
  • Мнения: 412
Благодаря за отговорите!
Вече от 4-5 месеца сме с бъз и на моменти много съжалявам, че дадох толкоз пари за нея! Вместо за същата сума нещо доста по-хубаво и здраво.
От втория месец като се разкърца няма спиране  Sick  #2gunfire
Все пак ще продължа да я използвам, докато не станем на годинка и тогава ще взема нещо по-лекичко и удобно. Засега съм се спряла на Бебе Конфорт Вит :
http://www.bebeconfort.com/UK/prom_canne_vit.htm
Единственият й недостатък май е, че няма положения на гръбчето, иначе.............. Crazy
 Peace

# 22
  • Мнения: 255
кой казва че Jane може да се купи само от премаман има я и в други магазини просто не си проверявала вероятно а инак ако трябва да избирам между двете я избирам нея ..не знам за футкционалност но ми харесва повече на външен вид. Simple Smile

# 23
  • София
  • Мнения: 412
темата от близо половин година и тогава Jane имаше само в Премаман
 Peace

Общи условия

Активация на акаунт