Баба Марта идва вече, скоро ще усетим малкото човече!

  • 10 182
  • 322
  •   1
Отговори
# 15
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Ама докторката, а и според калкулатора е още рано.

Тя и мойта днес така каза, обаче всичко си е индивидуално. Много скоро ще си покаже и ще сме сигурни. Ама  пусто, как да изтрайш дотогава Rolling Eyes...

# 16
  • Мнения: 4 546
ами на мен не ми се върва толкова рано да усещам  newsm78. явно ме трябва някой ритник, за дасъм сигурна  Joy

# 17
  • София
  • Мнения: 5 721
После като ни почнее..... Joy и като не ни оставя да спим ще видим! Simple Smile Аз нямам търпение Grinning

# 18
  • Мнения: 3 388
Хайде и аз да се разпиша в новата темичка.

а контракциите какво представляват? снощи усещах някакво туптене. като както понякога човек си усеща сърцето, само че беше в коремаThinking

И аз усещам точно това. Като пулсации и някакво като подводно движение. Как го описах само  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 3 388
Ето какво друго исках да споделя ...

Моето коремче от лявата страна е по-издадено, отколкото от лявата. И това е така от няколко дни вече, аз не бях забелязала дори. Мъжо беше този, който ми обърна внимание и реши, че вероятно бебо си е наместил главичката там  Mr. Green

# 20
  • София
  • Мнения: 5 721
Ето какво друго исках да споделя ...

Моето коремче от лявата страна е по-издадено, отколкото от лявата. И това е така от няколко дни вече, аз не бях забелязала дори. Мъжо беше този, който ми обърна внимание и реши, че вероятно бебо си е наместил главичката там  Mr. Green


И на мен отдясно ми е малко по издуто но не знам защо и каккто казваш ти може и да е от главичката му Simple Smile Joy 

# 21
  • София
  • Мнения: 3 827
Здравейте.
Ами мамчета това туптене или пулсиране най-вероятно е бебчето smile3521.
Другите,които все още не са го усетили (в това число и аз) трябва да имаме малко търпение.При първа бременност бебето се усеща към 20 г.с.,а при втора към 16 г.с..Аз и затова много не му давам зор да шава Mr. Green.Все пак ако сте толкова нетърпеливи,можете данаправите следното:изпивате една чаша студен сок или най-добре нещо газирано,лягате по гръб,слагате ръка върху коремчето и след няколо минути бебока започва да мърда.Айде дано съм била полезна.
Чао Hug.

# 22
  • София
  • Мнения: 5 721
Тва със сока и газираното не съм пробвала но ще опитам  Joy Grinning

# 23
  • Мнения: 2 663
Момичета , не съм забравила никоя от вас, просто копирах темата да има къде да се пише, новата пристига скоро

# 24
Здравейте! И аз мноооого се вълнувам от това.

# 25
  • Мнения: 3 388
Хихи, Дамианки, значи от главичката ще да е  Mr. Green

И аз не го знаех това за газираното, може би кока-кола действа най-добре  Wink Аз  не пия кафе от 3 месеца поне, но смятам пак да почна, пък току-виж и бебо се размърдал повечко  hahaha

Охх, нямам търпение да видим дали е добре бебо като отидем при доки, а също и да разберем пола. Така ще се концетрираме и върху имената, че сега мъжки, женски, километрични станаха моите списъци  Laughing В интерес на истината, вече си имаме по 2 фаворити за имена и за двата пола. А вие избрахте ли вече имена на дечковците? Вярвам поне, че правите списъци и, че идеи не липсват  Crazy На едно мнение ли сте с татковците? При нас за мъжко име е по-трудно, тъй като интернационални имена, които да ни харесват не се намират лесно.

# 26
  • София
  • Мнения: 5 721
И аз кафе не пия от 4 мес само като ми замирише и ми става гадно  GrinningАз днес като ходих при доки бебчо не помръдна грам Grinningа миналия път не се спря! За пола ми каза да имам още малко търпение,рано било! За имена може и единственна да съм но не съм мислила Simple Smile искам да знам какво ще е и тогава а и има доста време.... което дано мине бързо де Mr. GreenЗамисляла съм се за някое име и то за секунди и до там нищо нямам в предвид!  newsm78

# 27
  • Мнения: 4 546
задължително ще се пробва това с газираното  Peace ама аз сато си сложа ръката на корема и нищо не мога да усетя- нали с дишането и коремът се мести и все си викам - ето, пък то от дишането  hahaha
имена уж сме избрали вече. е то доста време има, може и да се променят. и на нас по-трудно ни беше мъжкото име. женските имена като цяло като че ли са доста красиви. а мъжките са по-груби и по-няма как да се измисли галено име / а аз искам да може да се вика галено/

# 28
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
За име още въобще не сме мислили. Ама то и предния път го измислихме, като родих. Разбрахме се с СМС-и, преди това въобще не го бяхме коментирали.

# 29
  • София
  • Мнения: 5 721
ООоо...  да и аз ще се съобразя с това да може да се вика на галено Simple Smile  защото има имена които никак не вървят съкратени!

Общи условия

Активация на акаунт