Пак за обувките

  • 2 292
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 649
И аз скоро  ще търся пролетни обувки. Гледах сайта на www.bibi-bg.com и ми харесаха, но в магазина не съм ходила и не знам какви са цените. Някой има ли впечатления от тяхните обувки?
 


  Тези изглеждат много добре,може и да се разходя до там да ги видя на живо как са. newsm78


А къде е този магазин? Аз в сайта само телефон виждам  newsm78

# 16
  • Мнения: 1 881
Някой купувал ли е от тази марка "Биби",  естествени ли са материалите на обувчиците, ето това ми се струва много сладко:



А цените имате ли представа какви са newsm78

# 17
Idi i vzemi za 65 bgn GEOX ot ccs.Super sa i sa namaleni i ima nomera

# 18
  • Мнения: 1 881
Еvа, в Аутлета на Колев и Колев /ако харесваш техните обувки/ на пътеките в Младост 1А има намалени моделчета за 20-30 лева.


Idi i vzemi za 65 bgn GEOX ot ccs.Super sa i sa namaleni i ima nomera

Eva иска съвет за обувки до 40 лева, цена от 65 не я устройва, пише го в първия постинг!

# 19
  • Мнения: 431
Никой ли не е ходил до обувките Биби в крайна сметка - да даде отзиви "на живо"  Grinning ?

# 20
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Никой ли не е ходил до обувките Биби в крайна сметка - да даде отзиви "на живо"  Grinning ?

  Аз щях да ходя,но не ми остана време.Писах мейл на дамата,която е дадена като лице за контакти в сайта им...,ама тц-никакъв отговор вече цяла седмица. Sick

# 21
  • Мнения: 1 881
Момичета, звънях на фирма "Биби". Супер любезно ми обясниха, че магазина вече не съществува на Братя Миладинови, но Стил 99 до седмица ще зареди тяхната колекция! Освен това на доста прилични цени, около 30 - на лева ми казаха за моделчето, за което питах:) Обясниха ми, че обувчиците са много гъвкави, от естествен велур, с анатомична подметка! smile3508

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
Аз съм ходила в този магазин на Братя Миладинови.Миналата година го закриха обаче.Тогава обувките струваха по 40-45лв и бяха всички от изкуствена кожа.Обувките са бразилски

# 23
  • София
  • Мнения: 44 120
минимен са с мн твърди подметки...ние купихме paqpa за 49лв.

# 24
  • Мнения: 1 381
Благодаря ви за инфото.
В карайна сметка намерих за 30 лв. мокасини на БГ фирма от Добрич, модел, който е копие на Минимен. Малко са му големи, но за тази цена не се замислих и без друго има и маратонки  за всеки дневна игра.

# 25
  • Мнения: 1 381
Idi i vzemi za 65 bgn GEOX ot ccs.Super sa i sa namaleni i ima nomera

Ние вече му купихме маратинки на Геокс за 77лв от зимното намаление и затова търся и обувки, но да са по-евтини.

# 26
  • Мнения: 8 917
Преди 4-5 дни купихме на Гери намалени италиански обувки Romagnoli - от аутлита до Била в Младост. Взехме ги за 65 лв - бяха на малени на 50%. Има и много други - Москино и т.н., но трябва да се улучат номерата. Peace

Общи условия

Активация на акаунт