Какво мислите за тазгодишните рокли на Оскар-ите?

  • 4 055
  • 92
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 553
Както всяка година и тази роклите са като пердетата на леля ми - онези, които с триста зора примъкна от Германия преди тридесетина години и предизвикаха фурор сред колежките й.  Joy Joy Joy

Хаха, много свежо  Joy Peace

Хареса ми роклята на жената на Уил Смит  Peace

# 16
  • Мнения: 689
На мен повечето ми харесват.Има и доста безлични...
Гуинет можеше да избере по-свеж цвят,защото този се слива с бледия и тен..
Пенелопе Круз изглежда добре.Не мисля,че е кичозна роклята-ефекта ,,забележи ме,, се търси на Оскарите.
Бионсе както винаги е направила добър избор(по-скоро майка и,която я облича за такива случаи)
Хелън Мирън изглежда страхотно в тази подходяща за годините и рокля,която подчертава хубавият и бюст:


Обаче Дженифър Лопез със сигурност ще бъде пак включена в ,,100-те грешки в модата,които никога не бива да се повтарят,,(американски номинации за мода)Забележете как и обезличава фигурата,тя нали беше отслабнала уж,да не е бременна и да крие корема?!

# 17
  • Мнения: 3 611
Гледах ги нощес - една с една не ставаха - никаква оригиналност, никаква идея  ooooh!

# 18
  • Мнения: 14 491
страшно ми харесват всичките. лопес е страхотна, бионсе също, дори гуинет изглежда прекрасно.
айде да не се изкарваме по-големи разбирачки от 1000 холивудски имидж мейкъри, стилисти и т.н.

# 19
  • Мнения: 1 216
Аз мисля, че има доста интересни попадения.
Никол Кидман, както винаги е много елегантна. Роклята и е изчистена и едновременно царствена в червено с този падащ ''шлейф''.

Пенелеопе Круз е моят избор за най-добра визия на Червения килим.
Роклята на Кейт Бланшет в металиково сиво с червени акценти също беше интересна,

# 20
  • Мнения: 3 342


Кейт Бланшет е прекрасна.

# 21
  • Мнения: 5 877
Робърт Дауни Джуниър харесах аз.
И, освен посочената от Дона рокля и тази на Хелън Мирън,
ето тази:
http://a.oscar.abc.com/media/2007/images/galleries/redcarpet/79th_BluntE_02.jpg

А Никол Кидман този път не ми хареса, този цвят е прекалено ярък за нея, лицето й стои като измито на негов фон... а по принцип ме кефи.

# 22
# 23
# 24
  • Мнения: 3 447
А Никол Кидман този път не ми хареса, този цвят е прекалено ярък за нея, лицето й стои като измито на негов фон... а по принцип ме кефи.

Ярък е, да... а роклята е много царствена... на една брюнетка би стояла страхотно.

# 25
  • Мнения: 2 897
А Никол Кидман този път не ми хареса, този цвят е прекалено ярък за нея, лицето й стои като измито на негов фон... а по принцип ме кефи.

Ярък е, да... а роклята е много царствена... на една брюнетка би стояла страхотно.

И аз съм на това мнение,примерно-на Пенелопе Круз.

Иначе харесвам много Кейт Бланшет и Рийз Уидърспуун,а на Камерън Диас-новият цвят на косата-много й отива Peace

# 26
  • UK
  • Мнения: 3 959
Най много харесах Никол Кидман и Рийз Уидърспуун. Кидман е егати жената, честно... Прекрасна е. Роклята е много елегантна, и според мен не е вярно, че не и отива, тя е безкрайно бледичка и с тая руса коса... Трябва да е с нещо открояващо се. Много е красива.

# 27
  • Мнения: 994

Обаче Дженифър Лопез със сигурност ще бъде пак включена в ,,100-те грешки в модата,които никога не бива да се повтарят,,(американски номинации за мода)Забележете как и обезличава фигурата,тя нали беше отслабнала уж,да не е бременна и да крие корема?!


за нея не е сигурно, но Наоми Уотс е

# 28
  • Мнения: 994

. А жълтата рокля (не знам коя е актрисата Embarassed) е интересна и доста ми допада,

това е жената на Forest Whitaker -  Keisha Whitaker

# 29
  • София
  • Мнения: 5 605
Като гледам роклите, които най-много ни харесват като цяло не се различават кой-знае колко. И на мен ми харесват Бионсе, Рийс Уидърспуун, Никол Кидман, на Кейт Уинслет докадето се вижда роклята. Но като цяло роклите направо са ужасни тази година. Има просто...да се чуди човек как са се навили тези жени да излезнат така от вкъщи!

Общи условия

Активация на акаунт