СРЕЩА НА НОВИТЕ КУЧЕТА:)

  • 10 819
  • 352
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 524
ха сега да видите вий пловдивчанкови smile3534
ний сме трима (2+1 в корема) Mr. Green
хм а срещичката дали има "опасност" да е в уикенда? щото ако да, ихаааааа супер! Mr. Green

# 16
  • Мнения: 1 792
еми аз викам да е в уикенд че през другото време всички работят(е повечето де)

# 17
  • Мнения: 802
Аз предлагам конкретна дата  - искате ли да е 24 ти март / събота е / - т.е. аз съм най - лесна щото съм си тук ..... ако сте съгласни ?!
за спането трябва да измислим нещо ... аз ще съм готова с ремонта, ама за сега имам само едно легло .... ама до тогава не се знае може и повече да станат .

# 18
  • София
  • Мнения: 3 524
хм снаха ми има рожден ден тогава, ама може и да измилим нещо де. ама и другите да кажат за датичката, в крайна сметка мнозинството печели, требе да има сългасие а пък другите ще се пробват да се нагодят, ко са малцинство.

# 19
  • БУРГАС
  • Мнения: 682
Мене 24.03 ме устройва идеално засега. Пловдичанки, мислете му - и ние сме двама. Тъкмо мъжете ще си се оплакват от нас един на друг.
А за тия с коремите присъствието е задължително - да ни вдигат духа и да им се нарадваме на живо!

# 20
  • v. turnovo
  • Мнения: 987
И ние ако дойдем ще сме двама.Гласувах за четвъртата седмица,но сега като се замисля лятото е идеалния вариант,ама вие решавайте

# 21
  • Мнения: 660
Аз нямам претенции, ще се нагодя според вас. Но не знам още колко ще сме  Mr. Green

# 22
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
И ние ще сме двама, живот и здраве, нека и мъжовете се повеселят покрай нас  Sunglasses Laughing hahaha

Коремчета - добре дошли. ... то не се знае колко от тук пишещите също ще са с мини-коремчета Mr. Green, дай Боже! Praynig Както се очаква 8-мартенски бейби-бум Mr. Green

Мушмороче, след тази заплаха, просто нямам избор май Thinking, ще направим спирка в Пловдив по маршрута от София към морето  Mr. Green

# 23
  • Мнения: 1 792
тя лятната среща може и да е другаде аз нямам претенции,ама ти пиши в графика че ще има купон със съфорумките Mr. Green

# 24
  • Мнения: 780
и аз съм за без значение кога като изключа седмицата 117-18 март щото сам на изпит ииииии няма начин такмо господин мЪжЪт ще си види колегите у Пловдив Mr. Green

# 25
  • Мнения: 989
Гласувах за лятото, че сега с това напускане и с новата работа много напрежение.

# 26
  • Мнения: 802
моето лично мнение е, че лятото може пак да се съберем и то на морето ... нека и този месец си направим срещичката в Пловдив !   love001

# 27
  • Мнения: 1 792
атака.кажим им Дилянче.

# 28
  • Мнения: 802
Мушмороче, то няма да е лошо и с теб да пием по едно кафенце тези дни ...
аз утре почивам, ти какви планове имаш за п рез деня ?
или да ти пиша на лични да не притеснявам останалите .. ?

# 29
  • Мнения: 1 792
пиши където искаш.аз съм свободна такаче кафенцето е добра идея

Общи условия

Активация на акаунт