Баба Марта е дошла да зарадва ЮЛСКИТЕ деца!

  • 7 698
  • 280
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 584
Честити месечинки на бебчетата днес!

Ние този месец няма да си имаме месечинка Sad

Бета,   bouquet

Сетих се какво щях да пиша...Някоя мама питаше за дрешките, ама не помня коя точно Embarassed Аз къпя Ясмин всеки ден, съответно слагам чисто боди и пижамка. Всеки ден е с нови дрешки също, даже много често на обяд след гледачката сменям блузката още веднъж, че е омазана от пюрето.

Аз искам да питам освен попара, нещо друго препоръчва ли се за закуска? Ясмин яде сега оризова каша или Грис (ориз и царевица). Но ми се струва доста еднообразно на фона и на само 3те плодови пюрета, с които се комбинират newsm78

IsitoLCH, на брошурата тук на панадола пише, че при предозиране се получава гадене и повръщане и тн. Не давай лекарства без да е болно бебчето. По-добре вземи хомеопатични ако е само за успокоение за зъбите Peace

NAN, честито зъбче! Всяка новост при бебето е голяма радост!

Попова, първото зъбче и аз го видях като резка на венеца и след това се появи много бързо. За второто ме учуди, че педката го видя още миналата седмица а аз още не го виждам да се появява.

Тук вали дъжд и 2 дена пропускаме разходката Sad Иначе като излезем Ясмин винаги е заспала на макс 5-тата минута и спи поне 2 часа. Ако се събуди и сме още навън си зяпа и често даже заспива пак Heart Eyes

Диди Фиеста, афти или херпес имаш предвид newsm78 Моят приятел има херпес и ме зарази и мен и сега при притеснение или настинка веднага ми избиват - ужасно гадно е Cry Мисля, че няма излекуване обаче - мажа с крем против херпеси и ако го хвана в началото не избива така силно и не се разспространява.

# 31
  • Мнения: 1 240
момичета искам да ви кажа, че свалихме каишките на Гери  newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44
направих консултация с д-р Алексиев и всичко е ОК. от тук искам да изкажа благодарности към един голям човек и специалист Flowers Bouquet Kissing Heart
в момента Гери е най-щастливото бебе, а аз най-щастливата мама!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 newsm19 newsm19 newsm19 moresmile moresmile moresmile

# 32
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Дю,много се радваме за теб и малката Гери Hug Hug Hug
Да е живичка и здравичка,малката кукла Heart Eyes  bouquet

# 33
  • Мнения: 407
 newsm10 smile3501 dew,каква хубава новина!!!
NAN,честито зъбче,дано всички да ви излизат безпроблемно.
maira,афти имам предвид,вътре в устата,много е неприятно и болезнено  Sad

Айде,аз отивам до банкомата да видя тези гадини дали са ми пратили майчинството за януари,ако не са,ще ги  #2gunfire
 И ако има парички,ще си купя лекарство,че вече не издържам  Sad

# 34
  • Велико Търново/Latitude: 43 ° 32 '47 "North - Longitude: 6 ° 56' 17" East
  • Мнения: 1 220
DEW,  newsm10 newsm44 smile3501!

# 35
  • Sofia
  • Мнения: 488
Мнооооооооооооооооооого се израдвах за вас dew така извиках че стеснах Ива  Joy  newsm44 Вярвам че няма сега по щастливи от вас  Hug
N_A_N Честито и на вас озъбване прекрасно знам как се чувстващ и при нас беше така
Сетих се какво щях да пиша...Някоя мама питаше за дрешките, ама не помня коя точно Embarassed Аз къпя Ясмин всеки ден, съответно слагам чисто боди и пижамка. Всеки ден е с нови дрешки също, даже много често на обяд след гледачката сменям блузката още веднъж, че е омазана от пюрето.

  wavey Аз питах точно реших че никой не ме е прочел  Cry и щях да питам що така да не съм обидила някой с нещо но какакто и да е.И аз така практикувам но тука едни майки като казах че сменям всеки ден дрешките и ме погледнаха  Shocked и аз реших че нещо бъркам та реших да питам
оххххххххххххх плачем до после

# 36
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001

Slyncho: Аз веднъж досега съм дала месно пюре.
Беше на Нестле и миришеше на кучешка храна, от тази на гранулите. Sick

Капачката пукна, в срок си беше и Дани го излапа.
Мисля обаче следващото аз да го приготвя.  chef

Само,че Цвети едва го опита и такъв вой нададе Sick
st.g: Дани изрича много ясно само "Ба Ба", всичко друго е едно бръщолевене. Peace


И Цвети Peace


Betta,качих снимки в албумчето! Wink

Dew,много се радвам за вас!

А на малката Дая,честито зъбче!

Последна редакция: вт, 27 фев 2007, 17:35 от pigi

# 37
  • Мнения: 60
st.g ние също не казваме нищо освен всякакви звуци и пищене. Преди известно време казваше тата но сега не, явно е било случайно.
За местните пйрета аз съм давала всякакви и Васи много ги харесва, не миришат толкова лошо. Зеленчуковите са сто пъти по гадни от местните.
Давала съм на Ганчев, на Хип, на Овко, но най много на Ганчев и малкия ги ядеше с удоволствие. Сега му давам само събота и неделя единия ден риба на другия черен дроб. През седмицата ядем супа от кухнята.   feeding                                                                            
tydy на Овко Васи не ги хареса много може би защото са много гъсти, но можеш да пробваш всяко дете е различно
Нан честито зъбче, ние явно скоро няма да имаметова щастие tooth
dew smile3501 много здраве и игри от тук нататъка само хубави неща да ви се случват.
didi_fiesta на племеника му бяха излезнали така в цялата уста от някакъв антибиотик и му ги мажеха с Дектарин инякакво друго лекарство но за съжаление не му помня името. Но ти пробвай ако искаш с Дектарина. Дано съм ти била поне малко от полза.
Това е засега smile3525
Пак стана дълго SORRY

# 38
  • Мнения: 12
Здравейте и от нас.       Честито на месечинковците  party006           Честити зъбчета ,ние още си нямаме.От 3 месеца я мъчат на периоди ,но нищо.От няколко дни има разтройство и пак е кисела,дано да имаме зъбче скоро ,да се похвалим.Ние даваме  зеленчукови и месни пюрета, яде ги всичките,не подбира,но най-много на Ганчев защото са най-ефтини BlushСамо обедното хранене сме заместили иначе си е на кърмица GrinningА между храненията и давам плодови сокчета и пюрета.На последната консултация беше 8.260 и 75 см.

# 39
  • Мнения: 1 584
МимПл, извинявай, че не съм запомнила, че си ти  bouquet Аз сменям дрешките, защото Ясмин пълзи и при гледачката и вкъщи нон стоп по пода. Колкото и да чистя, все пак не е стерилно и затова сменям дрешките всеки ден.

Дю, честито!! Радвам се, че всичко вече е наред с Гери и вече може да ритка и да пълзи на воля Heart Eyes

А рибата кога се въвежда по принцип при късното захранване някой знае ли? Тук мисля, че в пюрета за след 4ти и 6ти месец не съм виждала? Аз все още давам само тези след 4ти де..

# 40
  • Мнения: 2 481
Дю браво на вас,много хубава новина!Дано вече сте добре и да мине всичко лошо!Сега дали може да се слага в проходилка или е противопоказно?

Наде77 я разпитай групичката ти някоя мама около моя набор 83 може да се познаваме! newsm78 Ти къде живееш там?Горе долу?!Аз съм учила в ОУ" Христо Смирненски" до 8 клас! Peace

# 41
  • Мнения: 1 240
момичета, много ви благодаря за подкрепата   bouquet Hug
Ели, всичко, което е нормално за 7-месечно бебе не е противопоказно за нас!!!!!!!!
След като свалих каишките, Гергана не е спряла да се смее на глас, да се въргаля по леглото, да вири крачета и да се опитва да пълзи newsm32 newsm32 newsm32 newsm30 newsm30 newsm30 Stuck Out Tongue Winking Eye ppp
а аз танцувааам

# 42
  • Мнения: 12
Забравих да кажа ,че Мартина от миналия месец казва ба-ба-ба,но несъзнателно.Баща и я кара да каже та-та и тя 2-пъти го каза шепнешком,но не иска повече.А от 2седмици някъде казва ма-ма и ме дърпа да я гушна ,мисля че си го разбира детето Simple Smile.А казва и ам,като вечеряме и тя обикаля около масата и проявява интерес към нашата храна.Сигурно и  е омръзнало това мляко.Научи се да пляска с ръчички като и кажеме браво, и вика ба". Simple Smile

# 43
  • София
  • Мнения: 186
Dew, много се радвам за вас  Hug  bouquet!!! А за д-р. Алексиев- аз съм водила Яна на 3м. за профилактичен преглед- наистина е страхотен професионалист.

# 44
  • Мнения: 407
Не са ми превели парите !!! #Cussing out #Cussing out #Cussing outЩе ги  #2gunfire вече,направо ми писна да се правдават с хаоса в НОИ,данъчните и т.н.Вече стана 1 март почти, а аз си изтеглих последните 20 лв. от картата.

Съжалявам,че ви занимавам ,но ако не си кажа ще  smile3511

Общи условия

Активация на акаунт