След конкурсите- а сега накъде?

  • 8 437
  • 253
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 3 835
Имам предложение за жури за раздел "фотография" - Рали, Лулу, Фрида, Трислон (изредила съм имената им без никаква идея за степенуване)   bouquet:

Аз съм за!!!  bouquet

# 136
  • Мнения: 2 863
Гледам, че микки почна да обявява резултатите и си мисля дали няма да е хубаво направо в албумите да се напишат имената на авторите,  разногледа станах с толкова рамки да внимавам коя на кого е, а имам голямо желание спокойно да си ги погледам и да знам на кого е тва дето го гледам.. какво ще кажете? то в същност не знам възможно ли е да  се редактира заглавието под всяка една работа или не newsm78

# 137
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
Гледам, че микки почна да обявява резултатите и си мисля дали няма да е хубаво направо в албумите да се напишат имената на авторите,  разногледа станах с толкова рамки да внимавам коя на кого е, а имам голямо желание спокойно да си ги погледам и да знам на кого е тва дето го гледам.. какво ще кажете? то в същност не знам възможно ли е да  се редактира заглавието под всяка една работа или не newsm78
идеята ми се вижда добра щото и аз се озорвам доста  #Crazy мисля че не е проблем в сайта да се редактира името на снимката но тези имена /никове/ дето са на кирилица ще излязат на маймунки тъй е в уебшотс

# 138
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Ей сега ще ги редактирам и там, много бързате де!Брех, че ви гони любопитстваото Mr. Green

# 139
  • Мнения: 6 472
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА МОМИЧЕТА  bouquet  bouquet  bouquet

Снощи не можах да се включа повече, защото пързалката ни приключи драматично в пирогов с разни потрошени крайници (не моите) Tired

Сега ще подготвя темата за номинациите и ще я пусна Grinning

# 140
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Честита Баба Марта и от мен!
Снощи не успях да напиша всички имена в Уебшотс, но ще ме изгонят от къщи вече Mr. Green Сега ще ги довърша.
Доста материал ми се е събрал за четене, но ще го изчета и ще пусна пак регламента, няма проблем. Естествено, ако има друг желаещ-да заповяда.

# 141
  • Мнения: 2 863
микки ако ми кажеш как, аз ще ги редактирам, но тоя уеб шот ми е много непонятен Sad

# 142
# 143
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Предложението ми е продиктувано от това, че организираме благотворителен базар на Великден , за деца без родители.
НЕка темата да е "Великден" и тези които са на 1, 2 и 3-то място, аз лично ще ги извадя в някое фото като снимки и ще бъдат продадени на базара, а паричките ще отидат за децата  Peace

Дамянти,
Супер предложение
Може да направим категория картичка
Да изпечаташ най-добрите, да ги продавате на базара и парите да отидат за децата

Същото може са стане и с рамките
В този случай родителите трябва да си заявят предварително,  коя рамка искат и с коя снимка на детето им
Според мен определено сред рамките, които правите има страхотни неща и не една илии две баби биха се радвали да получат снимка на внучето си  в рамка 

ще сме наистина много благодарни ако ни помогнете за тазгодишният базар Hug Hug Hug
има страхотни красоти тук  bouquet

# 144
  • Мнения: 531
Честита Баба Марта на всички!

Ох, къде ли се тикам аз, лаикът между шамарите, ами...С фотошоп и ретуш, колажи и рамки още не съм отделила време да се запозная, тъй че ,ако изобщо се осмеля да участвам в следващия конкурс, ще е с фото и то заради  идеята.Трябва да призная, че гласовете си дадох без оглед на техническо изпълнение, а за идейно търсене , колорит и визия.Прощавайте!

# 145
  • Мнения: 2 863
Човек, който рисува картини като твоите, има пълното право да не мисли за себе си като за лаик- разбираш от цвят, композиция и експресия... какво друго трябва да се оценява... а че още не го правиш на компютъра... само въпрос на мерак е Hug

# 146
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Да конкретизирам ли вече регламента? Темата е изпаднала на втора страница, така че му е време май newsm78

# 147
  • Мнения: 1 884
Ами давай де

# 148
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Ще систематизирам прочетено първо тук, после ще пускам нова тема.
Темата "Великден"
Категории:
-картичка/рамка с размери 10/15см  и 200-300ппи
-колаж с размери 20/30см и 300ппи
-снимка с размери 20/30см и 300ппи

Работите да не са плагиатствани!
За снимка-само ретуш, без допълнителни елементи.
Срок за работа от 3 март до 16 март.
Срок за качване на работите 17 и 18 март
Срок за  оценяване и гласуване 19-21 март вкл.
Сайтове за елементи:..../предложените от Дяволина/, давайте още

Относно продажбите:
в Продавалника да се продават от 19 март
дигитални рамки на цена 5лв. От предложените за конкурса, който желае посочва в коя да бъде поставена снимката/ките на детето/децата му.
колажи - 10 лв
Колажи да се работят в отделна тема още от 3 март, като да не са със състезателен характер, а по поръчка.
Паричките да се превеждат на Дамаянти/ако тя желае/.


Не ми е ясно как ще се съставя крайната оценка?От журито и гласуването. Някой да ми обясни, моля.

След толкова коментари "Що е колаж" съвсем се омотах. Може ли някой да даде точна формулировка, която да е в условията.
Абе аз уж съм брюнетка, пък нещо newsm78
Май има и още, но...утрото е по-мъдро от вечерта

Последна редакция: пт, 02 мар 2007, 01:12 от микки

# 149
  • Мнения: 1 258
Mikki, 10/15 е много малък размер.Според мен 13/18 е по-ясен и отчетлив за детайли,с които рамките а пълни.
Една снимка с този размер струва(поне аз така знам) 0,39 ст,а необходимата резолюция за добро качество при 300 dpp е 1800/2400.

Общи условия

Активация на акаунт