За осоляването на бебчетата при къпането ?!

  • 4 005
  • 69
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: X
И двете си деца съм солила......... на морето.Със свеки доста спорихме за това, но устисках Mr. GreenНе си прави експерименти с  детето.

# 46
  • Мнения: 159
Знаеш колко е чувствителна и лесно ранима (подсичаща се) бебешката кожа, особено в гънките. Айде поръси си сол на някоя рана първо върху тебе си, пък после ще те питам!!!  Naughty

# 47
# 48
  • Мнения: 225
И аз не бях съгласна с тая пуста сол, но с бабите трудно се справя човек. Whistling Така че и моя съвет е да не слагаш.

Трудно се справя човек ли, като и набия един шут на бабата знаеш ли къде ше отиде. Въобще не ги плащам тия аз. Каквото кажа аз това и край. Мойта свекърва седи права като й говоря.
Айде бе #2gunfire

# 49
  • Мнения: 574
аз не бих го правила Naughty,въпреки 4е много хора ве о6те го правят Rolling Eyes Rolling Eyes

# 50
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048

 #Crazy ега ако ми кажеш, че смяташ да го омазваш бебето после и мас като пехливанин, а пък ако вземеш да му чукнеш и два жълтъка във водата за къпане и ще те призная.

# 51
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
тук чешмяната вода е преработена океанска и си е все солено-горчива. с нея се къпем. нищо не ми е станало , нито на малкия.
дайте да правим разлика от 10 гр сол във ваната и едновремешното натъркване със сол..........

# 52
  • Мнения: 1 942
Хахахах бях сигурна, че ще те изядат с дрешките.  Crazy

От три страници писания /от съвети за консервиране, до по-безболезнени методи да утрепеш детето  Rolling Eyes/ само един човек е отговорил на въпроса ти  Laughing
Мммм дааа, това е форума - мято дето всеки ще си каже мнението, а само един /и то ако си касметлия/ ще ти отговори на въпроса.  Peace

 хихихх ама направо ритна кошера  Crazy  Whistling

# 53
  • Мнения: 1 273
Хахахах бях сигурна, че ще те изядат с дрешките.  Crazy

От три страници писания /от съвети за консервиране, до по-безболезнени методи да утрепеш детето  Rolling Eyes/ само един човек е отговорил на въпроса ти  Laughing
Мммм дааа, това е форума - мято дето всеки ще си каже мнението, а само един /и то ако си касметлия/ ще ти отговори на въпроса.  Peace

 хихихх ама направо ритна кошера  Crazy  Whistling

Абе да ти кажа той въпроса е малко многозначителен. "Как се осоляват бебетат при къпане". Това може да значи колко сол се слага във водата, но и как да си  натърка бебока със сол.
А колкото до "изяждането с дрехите" и аз като видях темата веднага си го помислих, че и предупредих Mr. Green

# 54
  • София
  • Мнения: 17 597

ОЛЕЛЕ!!!  Пък аз си мислех, че става въпрос за използване на соли за вана - сещате се, каквито и ние използваме, и после, разбира се, се изплакваш със сладка вода...

Не е възможно някой наистина да причинява подобно нещо на собственото си дете, нали? При това - доброволно!? Че то звучи като особено мъчително средновековно мъчение... какво искате да си признае бебенцето?

Защо не пробваш да му извадиш едното око, че да вижда по-добре с другото? #2gunfire

# 55
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Е, не вярвам на очите си, ушите си и т.н.....

# 56
  • Мнения: 429
Никога не съм го пробвала, но съм чела. Когато се изброяват заблудите и вредните традиции за гледане на дете, осоляването е сред тези, които водят до летален край.

# 57
  • Мнения: 11 042
дайте да правим разлика от 10 гр сол във ваната и едновремешното натъркване със сол..........

Под осоляване май се разбира едновремешното натъркване или много сол във водата.

# 58
  • Мнения: 133
Каква изненада!
Цивилизованите мамчета, които живеят и имат разбирания като за 21-ви век и не вярват на бабини девитини, спретнаха на Тери пребиване с камъни!
  Laughing  Laughing  Laughing
Много сте сладки! Мелодраматични и единни, като истински приятелки, а приятелките имат еднакво мнение за проблемите... разбира се! И ако някой е различен или само е ДРЪЗНАЛ ДА ПОПИТА нещо различно ще го накарате да не се обажда повече, със земята ще го сравните! Ама вие му помагате, като му предлагате окото на детето да си извади....  hahaha

# 59
  • Мнения: 2 388
Каква изненада!
Цивилизованите мамчета, които живеят и имат разбирания като за 21-ви век и не вярват на бабини девитини, спретнаха на Тери пребиване с камъни!
  Laughing  Laughing  Laughing
Много сте сладки! Мелодраматични и единни, като истински приятелки, а приятелките имат еднакво мнение за проблемите... разбира се! И ако някой е различен или само е ДРЪЗНАЛ ДА ПОПИТА нещо различно ще го накарате да не се обажда повече, със земята ще го сравните! Ама вие му помагате, като му предлагате окото на детето да си извади....  hahaha

Писано е: Пътят към ада е постлан с добри намерения! Ти какво предлагаш? Да я поощрим с мили думи ли? Това не е въпрос - с мед или с масло да си намажа филията. Надявам се, че ме разбираш.

Общи условия

Активация на акаунт