Кристалните и индигови деца

  • 97 365
  • 880
  •   1
Отговори
# 780
  • Мнения: 206
Вие ме развеселихте ама истински. Laughing
В какви филми се вкарвате незнам,но май си нямате работа.

# 781
  • Мнения: 758
Вие ме развеселихте ама истински. Laughing
В какви филми се вкарвате незнам,но май си нямате работа.
Ей такива изказвания много ме учудват. Защо не оставиш хората да си имат мнение по някои въпроси и да си вярват в каквото поискат? Това, че за теб това са глупости, не значи че за всички е така.

# 782
  • Мнения: 22
Здравейте и от мен!Тази тема ми е интересна  и ще продължа да я чета с интерес.Искам да ви споделя смението на майка ми(на 45год е).Тя смята,че сина ми също е от тези деца т.н. индигови,защото се развива твърде бързо за възрастта си(също като брат ми,когато е бил бебе).Брат ми е тръгнал да върви на 9 мес. а на кръщенето си на 1 год. вече си е бягал спокоино.....както е пълзял докопвал се до дивана и се изправял правил 2-3 крачки и падал на дупето си и това го правил няколко пъти....и накрая започнал да си върви спокойно. Та моя син точно на 40-тия ден,когато го къпих ситринта ясно каза : "па-па" , дори майка ми го чу. Със всеки изминал ден все по-добре и по-дбре се опитва да пълзи,изтласква се,когато го изправя на крачета се опитва да върви.На 20 дни беше,когато го слагах по коремче и той сам се обръщаше.На 20 дни вече можеше да спи по коремче.Много ми е умен,а как се прави че спи само си отваря едното око и поглежда кой е около него и се усмихва и пак затваря оченце. Може и да си въобразявам ,може и др деца да се развиват така бързо като моето незнам,просто правя съпоставка с моите братовчеди.Аз съм на 22год. и съм изгледала и 4-те си братовчедчета и като че ли те се развиваха по бавно...Нито един от тях на 40 дни не беше си казал 1-вата думичка. Искам да кажа,че всяка майка разсъждава по различен начин на тази тема за индоговите деца.Не съдете майките,които смятат,че децата сим са точно такива и че са по различни техните деца от др. За всяка майка детето и ще бъде по специално от останалите.

# 783
  • Мнения: X
Тази тема непрекъснато взима неочаквани обрати.  ooooh!

# 784
  • Мнения: 166
smyrfietkata, наистина ли смяташ, че детето ти е в тази категория, доколкото разбрах, то е на около два месеца? По мое мнение е твърде рано да го слагаш да стъпва на крачета, а още повече да го оставяш да спи по корем. Изчакай малко и почети повече преди да класифицираш детето си.
Да ти е живо и здраво мъничето, но моля те, не смятай па-па за първата му думичка.

Последна редакция: пн, 08 фев 2010, 21:03 от Анье

# 785
  • в моя свят
  • Мнения: 849
smyrfietkata и аз съм на мнение,че за човече на 2мес. е твърде рано да се слага в каквито и да е категории.В моя род всички прохождат много рано и моето дете проходи на 9мес.,стоеше самостоятелно седнал още на 4мес.,а имаме снимки на които на 2мес. той стои стабилно на крачетата си хванат само под едната мишница.От всички други деца на мои близки за които имам наблюдение нито едно не се е развивало физически така бързо.Но твърдо заставам зад мнението,че това не значи нищо.Аз и сега не смятам,че е индиго макар да има големи съвпадения в описанието на тези деца,а пък ранното му развитие никога не съм свързвала с нищо индигово.

# 786
  • Мнения: 836
има книжки по въпроса
електронно тук и тук (на руски)

има и още, само че на хартия, в книжарниците
 Mr. Green http://www.pe-bg.com/?cid=3&pid=33057

# 787
  • Мнения: 3 674
 Много индигови и кристални деца има около мен напоследък. Изумителни са!  Heart Eyes Така че , ще следя темата с интерес... Peace

# 788
Аз съм ИНДИГО, децата ми също/1 то е кристалче/, и това че повечето от вас не са запознати, не означава че не съществуваме!
Отворете сърцата и умовете си и ще ни срещнете, отърсете се от страхове и предрасъдаци, "индиго" това е духовно състояние към което всеки един от вас върви, и неизбежно ще мине през този път!/за някой като гледам ще им трябва доста време/животи/.
Не се страхувайте! Страхът е най-лошия и страшен проводник! Страхуват ви от телевизора, от парламамента, от лекарския кабинет, от училище, от работата, от семейството, от приятелите, от вестниците, от нета, от обществото!!!! Това е целата! Да ви е страх, а няма нищо страшно.
Цялото ми семейство, вкл. децата ми на 2,7 и 6м. сме вегитарянци, децата нямат нито една ваксина, големият ходи при това положение на градина, и почти не боледува!
СЪБУДЕТЕ СЕ!
Посланието на новите деца
Съобщение от сърцето
Новите деца,това са така наречените ИНДИГО и КРИСТАЛНИ деца.Те са дошли на планетата за да бъдат децата Ви.Но те са дошли също така и с една специална мисия-ДА ПОМОГНАТ НА ПЛАНЕТАТА В СВОЯТА ЕВОЛЮЦИЯ,В ЕДИН ПРОЦЕС НАРЕЧЕН ”ВЪЗНЕСЕНИЕ”.Те идват като част от семейството и общността си,но те имат по-високи духовни цели.

Като човек Индиго и Кристалните деца са надарени с много дарби и таланти.Често те са високо творчески и чувствителни личности.Те могата да общуват с представители на духовните сили и ангели.Също така се чувстват като у дома си,както в света на духовното,така и в света на финансовото-материалния свят.
Съществуващата група на енергия и съобщения е много важна.Тази група работи на планетата,за въвеждане на нов вид енергии. Това е кристал или ”Христос” на енергията,който представлява нивото на ”Христосознанията”.Посланието на Новите деца се явява послание на сърцето.Като група,те работят в помощ на човечеството да отвори Колективната Сърдечна чакра,и да приеме нова енергия. За целта е нужен мощен ”тласък”,за човечеството да бъде в състояние да повиши своето съзнание до нивото,необходимо за раждането на ново общество и нова земя. И Новите деца създават условие за този ”тласък”.Помагат на човечеството да отвори Сърдечната чакра и започват да работят от сърце.Новите деца позволяват да се появи процесът наречен ”Възнесение”. Те са двигателят на този процес и тяхното послание е пробуждане на човечеството и развитието на неговия прогрес.Новите деца са Капитаните на Възнесението.
ТЯХНАТА РАБОТА Е ДА СЕ СЪЗДАДЕ НОВО ОБЩЕСТВО,ОСНОВАНО НА ЛЮБОВ И ВЗАИМНО ПОДПОМАГАНЕ.Това е общество,което съществува извън рамките на двойнствеността, в пространството на единството.Това е групов проект с участието на децата в целя свят,и той служи за обединяване на човешкия род,на основаната идея за ново общество или Златната епоха на планетата.


Човешката история ... Кристал Бъдещето на човека
През втората половина на двадесети век, хората са програмирали себе си и планетата до унищожение. През последните години на двадесети век е имало много предсказания, разкази и вярвания за "край на пътя", ако хората не останат в рамките на техните вероизповедания. Но на планетата има доста хора, които са готови да растат, и са по-заинтересовани от възникването на Златната епоха, която бе също прогнозира. В духовния свят  Индиго и Кристалните деца / те са наречени така от всички краища на Галактиката и на планетата Земя / трябва да помогнат в този процес. Смела и красива душа с душа, душата на господаря ... Тяхната работа е да се пробият път през старата система, която е в проверки и застой, а след това бързо да повиши съзнанието на хората да влизат в Пето измерение на земята, и да функционират като многомерни Владетели или ангели във вид на човешките същества. Сега сме в процес на бърз възсед на съзнанието. Ние го наричаме Възнесение.
  
През последните години на двадесети век, кризата е по целия свят. Системи, които са създадени, за да се поддържа стабилно общество, са в застой и са се превърнали в репресивни. Такива системи, икономиката, здравеопазването, правото и образованието няма да служат на обществото и на хората, за които те първоначално са били създадени. Те служат само за да се хранят сами и само на себе си, стават разрушителни и подтискащи.
Човечеството е загубило по-голямата част от духовното си измерение,като се е съсредоточило върху областите на долните чакри: пари ,секс и власт,което е смисъла на живота му. Безкарйното им потребление е станало цел на живота за развиването на света и тези вярвания и концепция бързо са се разпространили по цялата планета,създавайки общество основано на алчноста и материализма.
 От времето на 70-те и 80-те години, много от работниците на светлината, вече  работят върху Великото Възнесение, помоли са за помощ и техните молитви са били чути.
Индиго деца са били изпратени за да започне процес на бързо възнесение на съзнанието.
През 1987 г., достатъчен брой от тях дойдоха и достатъчен напредък е постигнат на "хармонично" Сближаване , процесът на активиране и конфигуриране на Нова решетка за Нова планета и новото човечество.
 Този процес е завършен до края на 90-те години, когато започва да се работи с новата кристална решетка -Кристалните деца започнаха да пристигат.
  От тогава, "сценария за края", беше отстранен от Колективното Съзнание на човечеството, както и вграден Кристалния Сутерен- строителство на Новата Земя.
Започва да се очертава нов вид хора - Индиго-Кристал хора или ангели във формата на хората. Да бъдеш в хармония с по-високите размери и физическия свят. Умствени чувствителни, духовни същества, свързани с реалността на ангелите, и в същото време, щастливи да бъдат в човешка форма, така и към работата на "рай на земята", за планетата.
Пристигането на Новите деца....График за Индиго и Кристал
Първите Индиго деца започнаха да пристигат на планетата през 40-те години. Във войната, известна като "Втората световна война”, е станало голямо почистване, отстраняване на негативните от планетата, и позволява на проекта вмъкване на перфектни същества във физическа форма. Това е било време, когато във Висшите Измерения е било решено, че Земята трябва да продължи съществуването си, и златната ера да се превърне в реалност.
  
През 40-те, 50-те и 60-те години, на "лидерите"на Новата земя ", първите" Новите деца "стигнаха до планетата. Те са били родени по целия свят, както и назначаването им бе да започнат да задават въпроси и получават отговори посредством ченнелинг. И сега, много от Индиго служат като лидери и организатори в процеса на промяна на съзнанието, което е част от Възнесението и прехода.
  
Тези ранно Индиго проправили пътя за първата "вълна" от Индиго, която ние я наричаме "масата кацане." През 70-те години,се появява гигантска вълна от Индиго души на планетата, и началото на заздравяването на "енергия на планетата. След като се роди, всяко ново Индиго или Кристално дете, нивото на колективното съзнание автоматично се повишава. При голям брой от раждането на двата вида заедно, колективното съзнание се издига с ускорени темпове. Бързото развитие на технологиите през последните 30 години може да се разглежда като подарък от Индиго, чието добро съзнание на човечеството избута да ускорят развитието в тази и други области на човешката дейност.
  
Хората на тази първа вълна от Индиго Вече пораснали, вкарват промени на второто и третото десетилетия. Те влязоха в основния поток на обществения живот и започна да се прави реална разлика.
  
През 80-те е втората вълна Индиго. Тази нова вълна на сложни съзнания, както бе споменато по-рано, през 1987 г., помогнаха за поставянето на хармонична конвергенция, когато  е било започнало активирането на нова система за новата земя мрежи.
  
През 90-те раждането на Индиго продължава, но  са започнали да пристигат и децата на новите видове. Първите Кристални деца започнали да пристигат в края на 90-те, когато нова кристална решетка е "определена", позволяваща перфектно проекта за вмъкването душите на тези деца. Най-важното нещо,което трябва да разберете по отношение на тези деца е, че те са основани в новата решетка. В техните семейства и на обществото, те са мотивиращ фактор, който призовава хората да направят прехода от стари към нови мрежи. В крайна сметка, всички същества са родени в новите системни решетки, и старите в стари такива само по себе си. След това новата земя ще бъде напълно завършена!
  
През 2003 г., събитие, известно като "хармонична съгласуваност", постави началото на създаването на голям брой възрастни и работници в нова светлина решетка, след което те започнали да стават кристално възрастни или възрастни с познаването на Христос, или ангели във формата на хората. Това налага бързо преминаване от една решетка към друга, а за някои е станал много травматично момента на влизане в нова енергия. Тези нови енергийни източници са силни и мощни, и те искат абсолютно отваряне на сърдечната чакра. Новата кристална решетка е настроена към сърдечната чакра, отколкото към по-ниските чакри, които се поддържат от старата решетка.
  
И все пак, след като новата решетка работи, ние, като човешки същества, децата ни са даден избор на смяна. И в този период от ноември 2005 г. и януари 2006 г., много  са избрали  прехода към новата решетка. Това е велик момент.Това е- времето на сърцето!

  
Индиго Деца и тяхното послание от Земята
  
Индиго децата са наречена така, защото  тяхната "душа" вибрира на по-високо ниво на съзнание, което резонира с цвят Индиго. Когато Индиго са пристигнали на земята,те са донесали със себе някои черти и качества.
  
Те са преди всичко всестранно развити личности. Те са артистични, те са креативни и имат интуиция, и те са духовното в природата. Те обичат да се замислят, да медитират и да се занимават с йога, и да работят с кристали. В по-голямата си част те са честни и открити, и почтеността е много важна за тях. Те наистина се нуждаят от приятели, по-възрастните са склонни да се организират в групи, които са огледален образ на понятието "духовни групи и родове." Индиго и Кристал са колективни същества, така че те искат да бъдат част от групата.
  
Тяхното послание и тяхната мисия е да покаже на обществеността, че то е обвързано в системи, които вече не  подкрепят развитието на човечеството. И така, всеки по свой начин, показващ колко опустошителни са били тези системи.
  
Тяхното послание е първото социално и обществено послание към техните семейства. Те отказват да приемат за управление и власт структурата на типичното семейство, където бащата е капитан, и изпълняват това, което има да каже. В действителност, те отказват да приемат господство и контрол в каквато и да е форма. Много семейства са разклащат когато Индиго отразява себе си като отражение в огледалото ,като грози  разрушителната част от традиционните семейни животи. Постепенно семейството започва да осъзнава, че единственият възможен начин за работа с Индиго енергията минава през сърцето. Индиго научава родителите си в изкуството на преговори и дискусии, честност, откритост и способност на техните енергийни акции. Те научават родителите им да спазват: зачитането на всяка друга страна, всеки човек в семейството и зачитане на индивидуалните емоционални и физически потребности.
  
От тази конфронтация между старата и новата енергийна парадигма на новите родители. Родители и деца в тази парадигма стават партньори. Отношения са основани на любовта и личностно израстване, за всички. Да бъдеш родител е работата на сърдечната чакра, на базата на любовта,а не  работа на чакрата на слънчевия сплит, на базата на управление и насилие.
  
В областта на образованието, имаше подобна криза, когато голям брой Индиго деца бе включен в училищната система. Индиго има висок интелект и интуиция. Те могат много бързо да мислят и да научават много бързо. Те бързо се адаптират в свободна и отворена среда, и се чувстват зле в затворена и контролирана среда. Неизбежно бе установено, че училищната система е бавна, скучна, и неадекватна към нуждите им. Медицинската наука започва с "диагноза", както ADD и ADHD (синдром на Аутизъм и синдрома на хиперактивност- прибл. Да.), Както и да ги приемат като "проблем", за да бъдат "премахнати", обикновено с помощта на наркотици.
  
Тези, които не могат да "определят" или да вземат контрол, стават ”troublemakers” и демонстрират автоматичното поведение, наркотици, алкохол, и показващи насилие. Но при това, те преминават върху тяхното послание, че е нещо много лошо в образователната система, на базата на "познанията на главата, което е далеч  от връзката с реалния живот. Всъщност, основната идея, от която цялата система е изградена и там е била дълго време, се превърна в основна пречка за тези същества, чиято енергия и интелигентност не се вписват в системата. Нашето общество е все още в много ранен етап в търсенето на начини за това как да преподават на тези деца и да отговори на техните нужди, базирани на сърцето, както и на главата.
  
В областта на здравеопазването и медицината, тези деца са също така- оспорвания на обичайното мислене. Лекарствата, които ние сме свикнали да се използват за лечение на ADD и ADHD, често не работят, и не води до излекуване, само подтиска симптомите. Много родители не се чувстват щастливи,че децата им са в такава ранна възраст на антидепресанти и психотропни наркотици. Поради това че,страничните ефекти за тази възраст не е известна.
  
Във всеки случай, тези деца често се мотивират родителите им да намерят алтернативни и по-естествени и гъвкави начини за преодоляване на така наречения "проблем", свързан с тяхната висока енергия. Например, това включва по-естествена диета на базата на естествени продукти, както и изключването на захарта и индустриално преработени храни от диетата на децата.
  
Този подвиг на родителите и другите хора правят своя избор и да приеме техните решения, както и не се покоряват да диктува  медицинската система, която е доминирана от идеята за увеличаване на печалбата на фармацевтичната индустрия.
  
В действителност, Индиго помогнаха да се направи огромна промяна в мисленето, а не само от гледна точка на това как да бъдеш родител, но също така и от гледна точка на това как живеем и какво получаваме от нашето общество. И всичко това - част от Великото Възнесение, което започва с великия съд на Индиго. Тази промяна от система, основана на Студената логика на главата към едно общество, основано на потока на нежност от сърцето!

Деца на сърцето: Кристалните деца
  
Около 1998 г., започват да се появяват първите Кристални деца или деца "Христос -съзнание." Това е началото , защото, както е споменато по-горе,само новата планетна решетка може да поддържа тези чисти и мощни същества. Всички Кристални деца са родени в Нова Земна мрежа. Всички имат потенциала на пълното събуждане на съзнанието Владетел в Христово съзнание. Те са духовни магистри по право на раждане.
  
Тяхната аура е много чиста и силна, и те могат да поемат всички лъчи от активирането на нова земя: Злато, лилаво, розово, аквамарин, сребро, индиго и оранжево-розови лъчи. Някои от ранните Кристални деца идват само от злато и оранжево-розова светлина, за да се стабилизира системата. Но по-късно Кристални деца се раждат със способността да се носят и използват всички лъчи, ако е необходимо, и тези деца се наричат "Кристалини деца на дъгата"
  
Кристалните създания - това красиво дете! Те са с големи и чисти очи, пронизващ поглед, направо в дълбочината на душата си, че в действителност те са прави! Обикновено те са спокойни и фокусирани деца, но може да има състояние на хиперактивност, когато тяхната енергия е в баланс. Те са много любвеобилни и кротки, и обичат да споделят своите правомощия с други лица, които имат нужда от тях. Те са много силни и често не знаят страх. Те са много чувствителни към храната и околната среда, тъй като те са били родени с чиста система, необходима за нова земя.
  
Те са ясновидци и са психически уязвими, те виждат ангели и духовни водачи, които често ще може да видите в бъдеще. Те знаят за минал живот, и често могат да кажат кой е в неговите предишни превъплъщения.
  
Те са много тясно свързани с групата, и по-голямата част от тяхната работа за планетата преминава в групата на най-високо ниво на съзнание. Ето защо Кристалните деца понякога стават уморени, раздразнителени и кисели. Те често са трудни за работа при по-високи нива, за да се запази енергията на Възнесение.
  
 Увеличения брой на Аутични децата  на планетата също е свързан с този процес. Аутичните деца избират да се водят от  енергия на най-висше ниво на измерванията, защото те държат енергийни портали от по-високи размери, до създаването на достатъчно на брой "обикновени" хора, не се възкачи на тези нива, за да може да извърши тази работа, във физически инкарнация.
  
Техният подарък за нас: Преместване в нашите сърца и подобряване на енергията ни за живот на нова земя
  
  
Безценен дар към света от Новите деца.
Индиго децата ни позволяват да избягаме от ограничаване и потиснически системи на мисълта и вярата,на базата на управление и власт. Те ни помагат да се заменят тези системи с нови такива,с нова енергия,основана на любов,приемане и мир.
    
Кристалните деца  помагат на нас, за да получат своята сила и нейното  пространство в сърцето, напълно завършена в себе си в новата решетка. Те ни учат да вземем нашите духовни дарби, тъй като ни присъщи по право, и да видите чудесата на създаване, както обикновено.
  
Те ни учат да се съобразяваме със себе си и нашата планета. Учат ни да видим красотата и радостта на създаване. Научили са ни, че всички ние сме съ-създатели на този прекрасен проект, наречен "Нова Земя".
  
Ние се учим от тях, тъй като те живеят в момента, сега, свободни от влиянието на миналото и бъдещето. Ще се научим да живеем в сърцето, за да прощаваме, да бъдем толерантни и да приемаме безусловно всички.

# 789
Правилно разсъждаваш, но докогато продължаваш да го правиш, другите ще взимат решенията вместо теб!
Сама си режисирам филма, и нещата просто се случват!
А за всичко има изход, стига да вярваш в това което правиш!
Поздрави

# 790
  • София
  • Мнения: 62 595
Индиго гърл,
големи глупости си изписала и нямам търпение да ги прочета. Но ми се наби в очите това за Втората световна война и изчистването на негативните от планетата. Наскоро имаше церемония за загиналите в концлагерите. Може би ще обясниш на техните близки и на близтите на загиналите през Втората световна война хора, че техните скъпи същества са загинали, защото е трябвало да бъде прочистена земята за съвършените, по подразбиране кристални и индиго деца. Ако това ви е духовната възвисеност на вас, жална ни майка! Направо сте за лудницата! Иначе, упражнението в копи и пасти си го усвоила.

# 791
Здравейте на всички!
Andariel, в космичен мащаб, събития от няколкостотин год. не са със същата съизмеримост както тук на земята!
Неща които за нас са от особенно значение за няколко поколения, на други места това е само секунда!
Съществува единственно и само настоящия момент/защото той е и минало и бъдеще едновременно/, може да бъде и друго, но не е за това темата. Случило се е точно това, което е трябвало да се случи, както и много по-рано се е случвало същото. Тези хора/кос. и некос./,точно тези, не са случайни. Случайности няма. Има кармични връзки, така като има и ДНК, и те следват логичното си развитие, е...бихте казали за добро.... или зло... . Денонощието има ден и нощ, и денонощието е едновременно светло и също толкова тъмно, зависи само откъде го гледаш в момента.
П.С. Дядо ми е бил в конц. лагер, и нито съм безчувствена, още по-малко луда!

# 792
Здравей Колонка,
Разбира се, никой не очаква да "спреш да мислиш" / да изплозваш доминиращата роля на ума/,
а да се вслушваш по надълбоко в съзнанитео си. Съзнанието е неизменна част от нас през целият ни път във вселената, и то е като огледало на чувствата, мислите, постъпките и опитностите през всички тези години. То носи цялата информация за всеки въпрос, който би породил умът ти, на който ти толкова се доверяваш!
Разсъждавай на воля, но колкото е по цял пъзела, полкова по-ясно знаеш какво ще наредиш! Laughing
Поздрави

# 793
  • Мнения: 3 674
  Още един въпрос.... Laughing
   Каква е аурата на кристалчетата?Има ли определен цвят?

“Кристални” деца

Има и друга група особени деца – вундеркинди, които са родени около 2000 г. Според редица изследователи, те са следващото стъпало в духовната еволюция на човечеството след децата “Индиго” и са сред най-съвършените съвременни жители на Земята. Тези деца пък имат многоцветна аура и затова са наречени "кристални"


Материала е взет от:

# 794
  • Мнения: 8 769
Темата стана много грозна. А имаше доста добър замисъл до около 50-та страница.

Общи условия

Активация на акаунт