Кристалните и индигови деца

  • 97 376
  • 880
  •   1
Отговори
# 840
  • Мнения: 20
Малко информация за индиго и кристали. Първата вълна индигови деца е била през 70-те години, вторта през 80-те, третата през 90-те като всяка вълна си има специфични качества. Че едната причина за появяването им е с цел промяна на света...то това е ясно, но също те са тези, които проправят път на кристалните. Уточнение защо кристали. Защото, когато се "погледне" в тях те нямат абсолютно никаква информация за предишни прераждания, тоест това са абсолютно чисти души, ангели ако искате ги наречете. Индиговите хора са рядкост, а кристалите още по-голяма рядкост. А тук като гледам всеки родител си изкара детето индиго или кристал. Първо това няма как да го разберете без да сте отишли на Аура Камера и да не проверите както за себе си така и за децата ви. За щастие един човек се погрижи да внесе от Русия такава апаратура, една от малкото, която отчита АБСОЛЮТНО всичко. Мисля, че в Европа има само още в Лондон и Русия, другите две са в USA и Япония. Аз лично ходих и останах доволна. Това всъщност е  биосензор, който след като поставите лявата си ръка улавя вашето биополе. Към него върви програма, която визуализира на екрана цвета на вашата аура, размера на биополето ви и състоянието на чакрите. А който не вярва в човешката уникалност само мога да кажа, че е закостенял. И то много! Промените са налице и ще продължава да има промени.
Ел 20г. - индиго

# 841
  • Мнения: 668
Хехе, аруа-камера Laughing Прости ми, но руснаците са големи любители на ултра-техничните изобретения тип булшит Laughing

И индиговите и кристалните не са толкова редки вече и няма нужда от аура камери, има си кратки и ясни описания, по които лесно се разпознават. Не е необичайно в такава тема, като тази на доста хора децата да са индиго или кристал. В някои други теми ще са по-малко. Peace

# 842
  • Мнения: 20
Ами повярвай ми доста откриват общи прилики със себе си по описания, но нищо общо с реалността.  А и мога да ти гарантирам, че апаратурата си отчита точно всяко едно нещо. Мога да ти дам един пример. Когато аз ходих, бях в ужасно настроение, целия свят ми беше крив и то си го отчете. Първата ми чакра, която е свързана с земното беше петорно по - голяма от другите 6, а по - никакъв начин не показвах външно, че ми е кофти.
А те ме попитаха ... "Я сега кажи какво не е в ред и защо си тровиш нервите". По същия начин е тествано всяко едно нещо..малко е сложно да ти обяснявам. Но нали знаеш всеки си вярва в каквото си иска.
Сетих се за още един пример. Имам една снимка като малка, където около главата ми се е отбелязала нещо като лилаво - синя каска, дълго време се чудих дали е просто от апарата нещо и впоследствие забравих за тази снимка. На аура камерата излезе абсолютно същата цветова капела, същия овал, същите рески и ъгълчета и ми обясниха, че това означава, че имам духовни водачи...нещо като ангели хранители. Съвпадение - трънци !!! А и не ги взимай тез руснаци за толкова тъпи.
Просто влез в http://www.auracamera.bg/ и прочети за какво става дума. Simple Smile

# 843
  • Мнения: 668
Ами повярвай ми доста откриват общи прилики със себе си по описания, но нищо общо с реалността.  А и мога да ти гарантирам, че апаратурата си отчита точно всяко едно нещо. Мога да ти дам един пример. Когато аз ходих, бях в ужасно настроение, целия свят ми беше крив и то си го отчете. Първата ми чакра, която е свързана с земното беше петорно по - голяма от другите 6, а по - никакъв начин не показвах външно, че ми е кофти.
А те ме попитаха ... "Я сега кажи какво не е в ред и защо си тровиш нервите". По същия начин е тествано всяко едно нещо..малко е сложно да ти обяснявам. Но нали знаеш всеки си вярва в каквото си иска.
Сетих се за още един пример. Имам една снимка като малка, където около главата ми се е отбелязала нещо като лилаво - синя каска, дълго време се чудих дали е просто от апарата нещо и впоследствие забравих за тази снимка. На аура камерата излезе абсолютно същата цветова капела, същия овал, същите рески и ъгълчета и ми обясниха, че това означава, че имам духовни водачи...нещо като ангели хранители. Съвпадение - трънци !!! А и не ги взимай тез руснаци за толкова тъпи.
Просто влез в http://www.auracamera.bg/ и прочети за какво става дума. Simple Smile


Simple Smile добре добре

Но хората се познават какви са по действията им, не по сините каски.Ако действаш като индиго, значи си индиго, а ако не-ако ще и пембена каска да имаш, все едно. Wink

# 844
  • Мнения: 20
Първо - много от хората живеят живот, който е според очакването на обкръжението, семейство, приятели и пред всеки казус си задават въпроса как би реагирало и постъпило обкръжението! Този начин на мислене и на действие се превръща в живот за мнозина от детство до дълбока зрялост. И тогава се осъзнават, че това което са изживели не е било техния живот и за да поправят грешката си, започват да насочват и променят живота на други и така един безкраен кръг. И ти ще ми говориш, че хората се познавали по действията им. Всичко е един голям маскарад.
Второ - не ми се хващай за думата "каска", защото ако бях казала думата леген примерно..тук за легени щяхме да си говорим. Опитах се да опиша формата.
И ТРЕТО - тъй като ти усещам заядливостта в думите (с които не каза почти нищо) спирам диалога с теб.  newsm75

# 845
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Ако имам съмнения, че някой е индиго или кристал, ще се погрижа да осигуря необходимата подкрепа, а не документ за това му качество.

Ако детето ти е чувствително и добро, си мисля, че е по-важно да го подкрепиш, вместо да докажеш, че е някакъв модерен вид. А ако има документ, но е грубиянче, каква полза от документа...

# 846
  • Мнения: 688
Определено по-съм склонна да вярвам в този апарат измислен от руснаците (които между впрочем са на доста високо ниво в много технологии и не само),отколкото на мама която е прочела тук таме нещо,видяла е че нейното дете прави това-онова и вече категорично е решила че нейното е дете  индиго.Звучи смешно да твърдиш дадено нещо без никакви доказателства,защото има деца просто особняци,меланхолици,прекалено активни,с характер и така нататък и всички те да речем ще правят едни или други неща,които си приличат

# 847
  • Мнения: 668
Първо - много от хората живеят живот, който е според очакването на обкръжението, семейство, приятели и пред всеки казус си задават въпроса как би реагирало и постъпило обкръжението! Този начин на мислене и на действие се превръща в живот за мнозина от детство до дълбока зрялост. И тогава се осъзнават, че това което са изживели не е било техния живот и за да поправят грешката си, започват да насочват и променят живота на други и така един безкраен кръг. И ти ще ми говориш, че хората се познавали по действията им. Всичко е един голям маскарад.
Второ - не ми се хващай за думата "каска", защото ако бях казала думата леген примерно..тук за легени щяхме да си говорим. Опитах се да опиша формата.
И ТРЕТО - тъй като ти усещам заядливостта в думите (с които не каза почти нищо) спирам диалога с теб.  newsm75

Съгласна съм, че много хора, даже повечето живеят живот, не според собствените си желания и мечти и способности, а според нечии очаквания. Това обаче не са нито индиговите, нито кристалните. Ако хората живеят като мъгъли, значи са мъгъли. Няма вълшебницим живеещи като мъгъли, а още по-малко мъгъли живеещи като въляебници. Именно по действията се познават-и ш библията е казано: "По плодовете ще ги познаете, защото смокиня не ражда трънки, нито трънка смокини."

Не се хващам за нищо, ползвам твоето описание за явлението над главата ти.

Не приемай несъгласитето с  идеите ти за заяждане. Wink Peace

# 848
  • Мнения: 668
Определено по-съм склонна да вярвам в този апарат измислен от руснаците (които между впрочем са на доста високо ниво в много технологии и не само),отколкото на мама която е прочела тук таме нещо,видяла е че нейното дете прави това-онова и вече категорично е решила че нейното е дете  индиго.Звучи смешно да твърдиш дадено нещо без никакви доказателства,защото има деца просто особняци,меланхолици,прекалено активни,с характер и така нататък и всички те да речем ще правят едни или други неща,които си приличат

Какво значение може да има дали ти, аз или друг, вярвал на някоя майка какво е детето и? Тази информация си е за майките за да им помага да отглеждат по-добре децата си, а не някой ник в нета да им повярва или не. Смешно звучи да вярваш на вътрешното си знание и разбиране само за човек, който не е индиго или с други думи казано е обусловен от обществото и има нужда от чуждо потвърждение за да повярва на собственото си мнение. Дори някоя майка да се лъже за това какво е детето и, това да о смята да  индиго или кристал ще доведе само до по-голямо доверие в детето и изборите му, което при всички положения е изключително благотворно за него и ще доведе до това то да бъде по-уверено, спокойно и мъдро.

# 849
  • Мнения: 668
Ако имам съмнения, че някой е индиго или кристал, ще се погрижа да осигуря необходимата подкрепа, а не документ за това му качество.

Ако детето ти е чувствително и добро, си мисля, че е по-важно да го подкрепиш, вместо да докажеш, че е някакъв модерен вид. А ако има документ, но е грубиянче, каква полза от документа...



точно това имах предвид Peace

# 850
  • Мнения: 90
Може би знаете този форум и все пак:

http://indigota.com

Ако имам съмнения, че някой е индиго или кристал, ще се погрижа да осигуря необходимата подкрепа, а не документ за това му качество.

Ако детето ти е чувствително и добро, си мисля, че е по-важно да го подкрепиш, вместо да докажеш, че е някакъв модерен вид. А ако има документ, но е грубиянче, каква полза от документа...



Много вярно казано.

# 851
  • la Città Eterna
  • Мнения: 375
За мен индиго теорията ми помага да приема дъщеря си - прекалено неприемливо се държи спрямо моята ценностна система и възпитание. Преди го отдавах на наследени от бившия ми съпруг лоши черти, което, предвид острите ни отношения с него, ми вредеше доста на отношението към детето. Сега я приемам по-спокойно и съм по-мотивирана да й помагам в странността й, вместо да се опитвам насилствено да я вкарам в нормите, както с мен са постъпили като дете. И не виждам на кого му пречи тази теория изобщо?!

Да, бих била щастлива, ако имам доказателство, че е индиго. Но от друга страна ми стига да си мисля, че е така, за да не се вбесявам всеки път, когато извърши нещо недопустимо за мен (например да откаже да изпълнява задълженията си в училище, да ми говори за ядрена физика и енергии вместо да си срича букварчето и т.н.) На нейната възраст също вбесявах даскалите, като се надсмивах на елементарните им обяснения, тя просто ги игнорира. Едва когато осмислих индиго теорията, осъзнах, че си приличаме доста повече, отколкото предполагах.

В края на краищата във философията и психологията всичко са само теории-предположения и емпирични изследвания. Просто приемаме, че има и такава теория, а на който не му харесва, не е длъжен да чете. Да не би всички философи на всички времена да са на едно и също мнение?! Което не пречи различните им, противоречиви и дори взаимноотричащи се теории да бъдат изучавани, интерпретирани и развивани и до днес.

Всъщност не ми пука дали детето ми е индиго или не, теорията ми харесва и е полезна за мен. И изобщо не ме интересува за чий са се пристрастили и прилепили към тази тема враговете на теорията.

Между другото забелязвам, че хора като мен, които живо се интересуват от темата, рано или късно се отказват да пишат в нея. За сметка на това агресивно отричащите и нападащи всички, осмелили се да споделят нещо по нея, продължават активно да дебнат за появата на нови жертви.

# 852
  • Мнения: 83
Няма как да вярваш на 100% в нещо, което няма 100% доказателство, но човешкия стремеж към добро е похвален, а за мен появата на индигови и кристални деца би било точно стремеж към по-добър свят. Доста съм се информирала по темата много преди да имам дете, но към днешна дата мисля, че:

1. Понякога обясняваме особености на характера с това ( Мъжът ми говори по-малко от бълбукащото ми 4 мес. бебе Simple Smile ) и др. такива
2. Наистина стана някак модерно и голяма част от майките определят жизнени деца без особености за кристални само заради моментно настроение
3. Дори и само 5% от децата обявени за кристални от родителите си да са наистина такива, все пак има шанс да победи добрата емоционалност пред грубостта и пресметливото отношение.  Peace

Има и генетика, има и възпитание, пък може да има и мисъл свише...

# 853
  • Мнения: 3 034
Има и еволюция.

Ако човек остави настрана поетичните писания и емоциите, и се задълбочи в чисто еволюционния аспект на промените на човешкото тяло и мозък (и не само човешките, разбира се), ще види че теорията всъщност нито е нова, нито емоционална, нито абсурдна, нито пожелателна. Просто всичко се развива, за да оцелее.

# 854
  • В.Търново
  • Мнения: 6 731
Това са децата на един нов етап от живота на Земята!Те са началото на следващото стъпало на човешката еволюция и все повече ще се срещат такива деца! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт