Играете ли си?

  • 3 761
  • 83
  •   1
Отговори
# 45
  • MUC
  • Мнения: 297
Играем понякога на шах, на морски шах (но не тоя с Х и О, а по-сложния с морските битки), решаваме заедно судоку... Едно време и на бесеница играехме. А когато имахме два компютъра в една стая  Laughing, играехме редовно на Age of Empires 2, щото тогава тройката нямаше как да тръгне на моя  Laughing

Боричкането, замерянето с капачки, тапи, сгънати на топка чорапи (изпрани! Mr. Green) и възглавници спадат към физзарядката.  Crazy

П.П. Сега ме учи да играя Need for Speed и от време на време минава някое ниво вместо мене, когато съм прекалено некадърна, това брои ли се?  Blush

# 46
 Заредихте ме със страшно много идеи  Peace Иначе и ние най-много залагаме на боричкането и боя с възглавници и там каквото друго е под ръка Grinning И на картинг сме ходили. Аз от дете ги намразих не се сърди човечетата и други игри от тоя тип, защото все се сърдех и още се цупя Wink детски истории Joy

# 47
  • Мнения: 1 495
Ние като млади гаджета играехме на сантасе и се карахме като малки деца. Той се разсърди, аз се разрева и майка му в чудо.
Наши приятели играят на скрабъл (незнам дали така се пише, игра на думи) и се каня и аз да купя нещо такова.

# 48
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Момичета да ви питам знаете ли как се казва онази игра ( имаше я мисля в една реклама на Globul ), някакво платно с разноцветни петна, където всеки трябва да постави крак или ръка на точно определено място? Rolling Eyes
 Забавна ми се струва, а пък и с двойна употреба може да мине Mr. Green

Туистър, струва ми се.

РЕНИ, ние 4-ма се съзтезаваме...  Confused За това обожавам да нямаме ток  Peace

# 49
  • Мнения: 1 120
Шани е права,казва се Туистър

# 50
  • Мнения: 4 757
Благодаря.
Шани и на теб Simple Smile
Дали се продава в БГ?

# 51
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
...Дали се продава в БГ?

да, виждала съм в МЕТРО!

# 52
# 53
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 334
Да,състезаваме се.
Кой ще издебне,че компа е свободен за да го окупира.

И ние така. И от време на време скрабъл /ама рядко/.  Sad Моят не обича особено такъв вид забавление, за мое съжаление. Само играчката компютър харесва. Преди време и карти играехме, ама беше отдавна.

# 54
  • Мнения: 1 243
И ние играем!  Laughing Най-често Не се сърди човече и покер със сваляне на дрехи  Mr. Green Joy
А понякога се вживяваме в ролята на кечисти и тогава пада голяма борба, даже ме е признал за доста гъвкава и издържлива - все пак съм Черната сврака  Mr. Green

# 55
  • Мнения: 3 423
скрабъл, карти, зарове

# 56
  • Мнения: 569
Да, на Монополи

# 57
# 58
  • Мнения: 415
Скрабъл  Peace много ни е любима...

# 59
Скрабъл  Peace много ни е любима...

бе я малко да ме открехнеш...ок - любима ви е...нищо лошо!
и кога я играете точно ?
вечер, след като заспи детето ви ли (ако имате такова) ?
или събота или неделя ?
 newsm78

нещо през седмицата не ми е точно до скрабъл

Общи условия

Активация на акаунт