Играете ли си?

  • 3 761
  • 83
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 674
Да играем си Simple SmileНаучих го на табла,ама само на първата игра,другите  "тапа" и " дюлбара"му се видяха доста сложни.Карти играем.. но рядко .Освен това с децата играем на " Открий диманта",на  Yatci  ... или Генарал както му викат в БГ...

# 76
  • Мнения: 743
Да играем си. Почти всяка вечер след като приспя дъщеря ни го бия на СКРАБЪЛ. Страхотна игра. Не се усещаш как са минали 2 а понякога и 3 часа.

# 77
  • Мнения: 8 999
Много обичаме да играем на Скрабъл, но побеснявам, ако ме победи с много точки и затова, ако си е наумил нещо интимно за по-късно ми пуска да го бия, но аз го излавям тутакси и пак побеснявам, та пак не му се отваря парашута. Друга любима игра ни е Маджонг, но тя не става за двама. С една дума - обичаме да играем, но не на криеница,  че той е малко едричък и може да изпотроши нещо.

Мноо ми е интересно - на него като не му се отваря парашута, на тебе отваря ли ти се ???

Да обясня - толкова ми се скофтя настроениет, когато ме бие, че започвам да гледам на него като на враг. Направо се възмущавам ако отвори дума за секс, така се вживявам в играта. Ако сме настроени любовно изобщо не посягаме към играта. То си стана и като таен код въпроса "Скрабъл или ....?" А за моя парашут не се тревожи - винаги се отваря, ако дръпна връвчицата или там каквото се дърпа, за да се задейства.

# 78
А за моя парашут не се тревожи - винаги се отваря, ако дръпна връвчицата или там каквото се дърпа, за да се задейства.

успокоих се!  Mr. Green

# 79
  • Мнения: 8 999
А за моя парашут не се тревожи - винаги се отваря, ако дръпна връвчицата или там каквото се дърпа, за да се задейства.

успокоих се!  Mr. Green

И на мен ми олекна!

# 80
А за моя парашут не се тревожи - винаги се отваря, ако дръпна връвчицата или там каквото се дърпа, за да се задейства.

успокоих се!  Mr. Green

И на мен ми олекна!

ми убуу!
значи имаш реална предпоставка да ти се отвори парашута...

Успех!  Mr. Green

# 81
  • Мнения: 4 621
Не, не играем... а може би трябва Thinking

# 82
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 371
 LaughingИграем понякога на монополи.

# 83
  • Мнения: 19
Играем на карти,табла ,генерал и барбут със зарове.Имаме си лист ,на който пишем резултата и всяка следваща игра е продължение на предишната

А мога ли да помоля за правилата на барбута. "Впрегнали" сме всички колеги и приятели да си ги спомнят, но уви.

Общи условия

Активация на акаунт