Баба Марта се усмихна, АВГУСТинче мама ритна!

  • 10 055
  • 317
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
mari_eta  предчувствие CrazyПък и ми отива нали Laughing

# 16
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Много, особено на аватара Peace!
Чудно, аз никакви предчувствия нямам Rolling Eyes, а първият път си бях убедена, че ще е момче...

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 556
Здравейте.Честита Баба Марта.Нали може и аз да се впиша в тази темичка.Казвам се Даниела на23г.съм и чакаме първoто си детенце на 06.08.2007г.

# 18
  • Мнения: 564
Добре дошла Di83    bouquet   bouquet   bouquet!!!!
Леко бременеене и забавно прекарване във форумчето!!!

# 19
  • Мнения: 15
Здрасти Di83 Добре дошла!  bouquet Hug

# 20
  • Мнения: 1 380
Човечетата срещу имената на мамите които вече знаят пола на бебо, са НЕВЕРОЯТНИ. По интересни са от Пижо и Пенда.Браво на Констанс.
Беличка, радвам, се че всичко при теб е наред. Дано и аз скоро да разбера пола на бебо, за да имам срещу името си човече. Hug

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 556
Благодаря ви за посрещането мами.

# 22
  • Мнения: 564
За пола явно трябва добре да се поизчака..Ето виж, аз сега не знам какво ми е човечето...Бях се настроила за момченце, а сега  newsm78..Абе живи и здрави да са!!! 100‌%‌ще е или момче или момиче  Joy..

# 23
  • София
  • Мнения: 3 826
Ето три снимки на моето коремче.Малко е,но си личи вече Laughing.
http://images14.snimka.bg/002295357-big.jpg
http://images14.snimka.bg/002295359-big.jpg
http://images14.snimka.bg/002295362-big.jpg
Хайде вие сте на ход Wink.
Честито на мамчетата знаещи пола на бебо.
Добре дошла Di83  Hug.

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 556
Ние още не знаем пола на бебето.Другата седмица съм на ЖК и дано всичко да е наред,защoто ме налягат лоши мисли.А за пола имам предчувствие,че ще е момиче.

# 25
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Марти, хич не е малко, ами си е баш бременен корем.

Честит Имен Ден!

# 26
  • Мнения: 564
Хехе Марти, много ти е сладко коремченцето  Hug  Heart Eyes!!!!
Моето е с една-две идеи по малко и сякаш  по-заобленo, твоя ми се вижда остричък (‌казват че с момченце е такъв  Party)..Ауу много готино  Grinning
Аз нямам при мен дигитален апарат ПУ  Crossing Arms!!!
Ама пращайте, много e сладурско  Crazy!!!

# 27
  • София
  • Мнения: 3 826
Беличка,не така моля те Joy.Аз съм се настроила за момиченце,за панделки и роклички.А ако отново е момченце,то тогава с трима мъже вкъщи (с таткото) как ще я карам hahaha.Ама всичко да е наред пък каквото ще да е.Както ти каза ще е или момче или момиче Joy.

# 28
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Марти, много си ти е хубаво коремчето и си е баш бременно Peace! А питаш ли я мамата от Добрич дето снощи я даваха с четиризнаците - 6 мъже вкъщи...ужас ooooh!! ама да са и живи и здрави!
Моето е два пъти по-малко, но аз съм едра и с широк таз и моето "се разлива" повече настрани Crazy.

# 29
  • Мнения: 4 546
много сладко коремче  Grinning
аз в първо си мислех, че ще е момче, после си мислих, че ще е момиче, сега пак си мисля, че ще е момче  Crazy ама то каквото ми е поспаливо може и да не разбера предварително какъв му е полът  Joy

Общи условия

Активация на акаунт